Konkurs ekspresowy 5

Zaczęty przez intenser, Kwiecień 14, 2015, 17:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

Kurcze, już n-ty raz przegapiłem ... stronę płyty musiałem zmienić .... eeeech te winyle ;) ;) ;)
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Ha! ;D Dobre ;)
P.S. Instener wygraj wreszcie, bo inaczej się mojego Coltrane'a nie doczekam ;) :P ;D

elem

Hurra :) Ależ nerwowo na finiszu  ;D 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Cytat: Keef98 w Maj 28, 2015, 20:04instener wygraj wreszcie, bo inaczej się mojego Coltrane'a nie doczekam
Dobre Mario :):):)
Pozdrawiam S.CH.

Drizzt

Cytat: wireless w Maj 28, 2015, 20:04
Kurcze, już n-ty raz przegapiłem ... stronę płyty musiałem zmienić .... eeeech te winyle ;) ;) ;)

Cyfra ma jednak przewagę ;)

u mnie teraz leci konkursowa płyta z japończyka - nie czuję dyskomfortu :)

elem

Nie kumam Keef,  intenser to Twój wynajety zawodnik?   ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

intenser

Cytat: Keef98 w Maj 28, 2015, 20:04P.S. Instener wygraj wreszcie, bo inaczej się mojego Coltrane'a nie doczekam ;) :P ;D

staram się ale idzie mi jak z d...., coś czuję, że przepitolę tę edycję mając szarfę na klacie  ;) ;)

Keef98

Nie, FT powiedział, że poczeka z wysyłkami, aż instener wygra :)

Elem? potrzebujesz zastępstwo? ;D Spodobała mi się moja nowa robota, bo dzięki temu więcej myślę ;)

Drizzt

instener  - jak to się w ogóle wymawia??  ;D

elem

Ostatnio było nieźle z The The. Spróbuję tym razem z czymś łatwiejszym :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

W imieniu posiadaczy honorowego punktu także gratuluję ;)

elem

Cytat: drizzt w Maj 28, 2015, 20:10instener  - jak to się w ogóle wymawia??

to po hiszpańsku :)
"En esta página encontrará los datos más importantes de Instener 2008 S.L. en Vitoria-gasteiz, como, p. ej., la dirección, la persona de contacto y los datos de contacto; e incluso la dirección de correo electrónico y la página web."
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Drizzt

Czyli Instener jest Hiszpanem?? Tak mi coś wyglądał na ukrytą opcję hiszpańską ;D

intenser

gadu , gadu , śmichu chichu ale jutro ma być łatwo by Maryśka płytę otrzymała - miejcie to kolego elem na uwadze :)

Keef98

Próbuje Was złapać na litość dla dziecka ;D Hahaha ;)

elem

Będzie łatwo, coś z absolutnego topu.... wykopalisk ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

O 20-tej. Dwa obrazki - jedno krzesło, cztery koła, trzy głośniki... ot, taka tam zapowiedź-podpowiedź :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Na obrazkach znajduje się imię i nazwisko (nie pierwsze prawdziwe i nie ostatnie przyjęte) znanej postaci ze świata jazzu. Start..

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Drizzt


elem

#794
Brawo drizzt!  Gratulacje!

elem                    7
kangie                  2
intenser                9
frywolny trucht       5
wireless                5
Merlin1973            3
SzuB                    1
Keef98                  2
GratefullDe            1
Tadeiro                 1
drizzt                    3

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Drizzt


gratefullde

Jedyneczki gratulują i pozdrawiają :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Drizzt

Sorki, zapomniało mi się. Jedziemy?

Keef98

Dzisiaj jest sobota - wolne.

Drizzt

Czyli - nie zapomniało mi się i nie jedziemy?