Co to za sprzet w domu Agnieszki Chylinskiej?

Zaczęty przez jimmi, Wrzesień 02, 2018, 10:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

jimmi

Nie wiedzialem gdzie umiescic to pytanie wiec jest w mediach

podaje link do wywiadu, w tle sprzet o ktory pytam. Zawsze ciekawilo mnie co ma Taki kaliber u siebie w domu prywatnie :)

https://www.youtube.com/watch?v=Du5X7kE3l-s
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jimmi

#2
Wstawilem, przed momentem. Prosze uprzejmie  :)

Film  Youtube tytul: "Agnieszka Chylińska powiedziała, że jest rozczarowana swoim życiem [W roli głównej]"
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

frywolny trucht

Wzmak Marantz, CD też tej firmy, gramofon jakiś RPM od Pro-Ject.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Michał


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jimmi

Dokladnie tak, jak pisze  frywolny trucht :np:

Obejrzyj ten film w YouTube. Jego właściciel wyłączył możliwość odtwarzania go na innych stronach.
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.



miniabyr

Cytat: McGyver w Wrzesień 02, 2018, 14:43
Marazm. A gramofon pewnie Project. Tylko kolumn nigdzie nie dojrzałem.
Bo ona ma transmisję prosto do zakończeń nerwowych -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

To będzie RPM 5. Wkładki nie widzę  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Czyli co? Generalnie bida Pani Agnieszko  ::)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


frywolny trucht

Cytat: gratefullde w Wrzesień 02, 2018, 15:15
Czyli co? Generalnie bida Pani Agnieszko  ::)

Ale by się YUL wcurwił :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 02, 2018, 15:35Ale by się YUL wcurwił

He he, pewnie tak ale wg mnie to taki sprzęt bez wyobraźni zebrany ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jimmi

#15
Czyli Marantz SA-10 i PM-10 oraz Project RPM 5  :np:
Lub cos kolo tego, ale blisko...

https://www.youtube.com/watch?v=Mv16sDac7CE
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

Flip Back

Ja to bym chętnie zobaczył czy ma jakąś kolekcje płyt. 

gratefullde

Cytat: Flip Back w Wrzesień 02, 2018, 17:57
Ja to bym chętnie zobaczył czy ma jakąś kolekcje płyt. 

A ja mikrofonów... Przecież sama se zaśpiewa ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Cytat: gratefullde w Wrzesień 02, 2018, 15:15Generalnie bida Pani Agnieszko
Jaka bida? Ten PM 10 kosztuje 35 kawałków.Sam bym chciał klepać taka bidę, chociaż możliwe jest, że ten sprzęt tam tylko stoi dla dekoracji na potrzeby programu.Oglądałem wywiady z tzw.celebrytami, gdzie za plecami stał magnetofon szpulowy, który miał nieprawidłowo założona taśmę :) Scenograf dał...

miniabyr

Ale CD to nie jest sa10 . Zobaczcie że ma  włącznik z po lewej stronie . Sa 10,11 ,14 , 15 ma ten włącznik centralnie ! Wiem bo wszystkie te odtwarzacze stały u mnie w pokoju .(po za sa14)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jimmi

#20
Cytat: miniabyr w Wrzesień 02, 2018, 18:15Ale CD to nie jest sa10

Dlatego to jeszcze trzeba rozkminic. Na ta chwile mamy jeno domniemanie ✌
A tak na marginesie miniabyr, to jak takie cos gra?

Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

pelot

Osobiście nie znam żadnego celebryty czy też współczesnego gwiazdora estrady telewizyjnej.
Kilka razy rozmawiałem z Wojckiem,  na temat właśnie poruszany , on tam kilku zna osobiście .
W jego opinii i  na ogół ci współcześni śpiewacy estradowi,  nie mają bladego pojęcia o dobrym dźwięku  a tym bardziej z czego go wydobyć.

Chyba to dla tego szerzy się w realizacjach tak wielu płyt "herezja " loudness war .
To ostatnie zdanie to  takie moje spostrzeżenie😉

jimmi

#22
Cytat: pelot w Wrzesień 02, 2018, 18:40Osobiście nie znam żadnego celebryty czy też współczesnego gwiazdora estrady telewizyjnej.
Kilka razy rozmawiałem z Wojckiem,  na temat właśnie poruszany , on tam kilku zna osobiście .
W jego opinii i  na ogół ci współcześni śpiewacy estradowi,  nie mają bladego pojęcia o dobrym dźwięku  a tym bardziej z czego go wydobyć.

Chyba to dla tego szerzy się w realizacjach tak wielu płyt "herezja " loudness war .
To ostatnie zdanie to  takie moje spostrzeżenie😉

Nie musza, poza tym nie maja na to czasu. Watek nie jest tez o tym.
Rozkminaimy na czym slucha Agnieszka Chylinska i nic poza tym. Innych mozemy porozkminac pozniej, bo to ciekawe.
Sprzet do domu, ktos im poprostu proponuje, pewnie robia pomiary itd. Pewnie zlecaja to komus. Najczesciej, maja przedziwne chacjendy z popitolonymi sonicznie scianami. Ja tez sie na tym nie znam  ;)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

pelot

I tu się mylisz.
Nie mam zamiaru przytaczać przykładów o których , tylko słyszałem .
Większa część z nich ma to w wętlu jak to będzie brzmiało .
Liczy się głównie kasa  jaką za dany hicior da się wykroić.

thierry

Ale powiedzcie mi, Panowie, jakie znaczenie ma to co jakaś znana osoba posiada w domu?
Jeśli jest muzykiem, to dla mnie istotniejsze jest to jak gra, czy śpiewa. To czego używa do słuchania nie jest zupełnie interesujące.