Urok vintage- galeria.

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 05, 2014, 15:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht


Empire 'Troubador' 398



Debiut w okolicach 1963 roku

frywolny trucht


1975 PANASONIC RD-3100 Automatic Turntable

frywolny trucht


1970's BSR McDONALD PROFESSIONAL 2310X Automatic Turntable

frywolny trucht


COLLARO B600 LR 13392 Turntable

frywolny trucht


Pioneer PLC-590


Thorens TD-124

frywolny trucht


tomasz_pianista

To ja tu pozaśmiecam trochę moimi thorensami:)

Chronologicznie - TD 150 - na sztywno z regą.
Grupa ratowania poziomu.

tomasz_pianista

TD 160 - kiedyś z Linnem basik+
Grupa ratowania poziomu.

tomasz_pianista

TD 160 z półautomatem - czyli 146.
Grupa ratowania poziomu.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tomasz_pianista

Ten wcześniejszy to 145 oczywiście.

No i budżetówka na koniec, 146 w oryginalnej plincie. Też półautomat.
Grupa ratowania poziomu.

vasa

To ja wpakuję tabliczkę połączeń mojego Pionieera.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

A tę nie-larssonowską część "Millenium" czytałeś? Koleżanka ma i chciała pożyczyć, ale jakoś nie wiem czy chcę czytać.
Sorry, jak zobaczyłam książki, to mnie napadło.

vasa

Cytat: Count Dooku w Grudzień 07, 2015, 22:06tę nie-larssonowską część "Millenium" czytałeś?
Tak.
Cytat: Count Dooku w Grudzień 07, 2015, 22:06nie wiem czy chcę czytać.
Nie chcesz.

Książki są zakałą mojego domu. Są wszędzie ale nikt nie wie gdzie są które. Łapią kurz. Wszyscy wiedzą że taki tytuł jest ale nikt nie wie gdzie :(

Ale za to biurko mam fajne :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

audionet

Pełnoletni audiofil i jego gramofon Vintage ;)

kawosz

Pochoruję się przez Was  ;D jak będziecie takie cuda wstawiać . Zaczynam żałować że sprzedałem Kenia  KA - 9100

vasa

Cytat: audionet w Grudzień 07, 2015, 22:23Pełnoletni audiofil i jego gramofon Vintage
Wszystkiego najlepszego i kupy płyt. Nowych i z epoki :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

merlin1973

 ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Cytat: merlin1973 w Grudzień 07, 2015, 22:32
;) ;) ;)
Ja sobie mniej więcej taki wymyśliłam, tylko ma mieć Marysia i 18, oczywiście nie teraz, tylko za nie tak strasznie długo.

wojtek41

To Luxman i Dynaco   :D



tomasz_pianista

U mnie jeszcze takie klocki od piątku:)
Grupa ratowania poziomu.

vasa

Cytat: tomasz_pianista w Grudzień 07, 2015, 22:42takie klocki od piątku:)
Czy to na dole to jest integra czy wszystkomające pre.
Pod względem funkcjonalności wygląda jak twórcze rozwinięcie mojego pionieerka :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tomasz_pianista

To jest pre mające 3 wejścia gramofonowe+regulacje:) Waży 8,5kg. Korekcji nie używam, więc to taki pic na wodę. Wejście słuchawkowe jest świetnej jakości.

Ogólnie jeden z bardziej udanych produktów yamahy, z tego co do tej pory miałem (a miałem sporo). Będę miał dylemat czy zostawić C4 czy C65 (póżniejsze pre).

Polecam pooglądać fotki rozbierane w sieci:)
Grupa ratowania poziomu.

wojtek41

Zostaw oba i po problemie  :D