Sprzedam zestaw Akai 635 DB plus Sanyo SuperD N55

Zaczęty przez Yacek, Grudzień 12, 2015, 17:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Yacek

Witam, poniewaz miejsca nie przybywa a juz coraz czesciej dochodzi do spiec z kobieta, zmuszony jestem do sprzedazy jednego z trzech szpulakow z mojej kolekcji. Jest to znany Akai GX635 w rzadkiej wersji DB (czyli z Dolby B), w pieknej konsycji wizualnej i mechanicznej, nagrywa i odtwarza na obu predkosciach znakomicie, oczywiscie mozna na miejscu przetestowac. Bardzo milym inoraktycznym dodatkiem jest kablowy pilot zdalnego sterowania  Akai RC17. Do szpulaka dodaje rarytasik w postaci rzadkiego reduktora szumow Sanyo N55 z SuperD, to system porownywalny z DBX czy HighCom, z magnetofonem wspolgra idealnie. W najblizszym czasie bede zestaw wystawial na portalach i dlatego mam pytanie: na ile wedlug Was powinienem wycenic taki zestaw i jaki minimalny prog? Dawno nic nie kupowalem/sprzedawalem i troche wypadlem z obiegu.... Wszelkie sugestie mile widziane :) nie spieszy mi sie ze sprzedaza strasznie, ale jednak chcialbym jednak zwolnic miejsce.... Zostana Teac R1000x i Akai GX625.
dzieki z gory.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

gratefullde

Moja zona powiedziała, że nie robiła by mi problemu o takie "sprzęt".
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

Yacek

ja jestem realistą i za cały komplet w promocji chciałbym 800 EUR :-)
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

Yacek

Sprzedany

Wysłane z mojego SM-T525 przy użyciu Tapatalka

Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

frywolny trucht

#6
A gratulacje. Czorna 625 na alegru też Twoja?

A soreczka to 620 i z Krakał: http://allegro.pl/akai-gx-620-piekny-i5944902831.html
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93