Metal to nie rurki z kremem

Zaczęty przez SVART, Maj 30, 2014, 23:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

WOY

Vader "Geneza Chaosu MCMLXXXIII - MCMXC" premiera 30 październik.

WOY

Ja pierdzielę 1,5 roku i zapisanych 5 stron !
SVART wróciłeś na jakieś lekcje religii. Opiekuj się swoim dzieckiem(wąrek;))

WOY

Polecam uwadze industrialno nu metalowe Mushroomhead i zapytam jak się podoba nowy Die Krupps.

WOY

Oczywiście o co ja pytam, jak tu egzaltowane towarzystwo jazzowo blusowych szarpidrutów.
Die Krupps, jakiś żart?
Właśnie zapuszczam rockowe Tesla, też nikt nie zna ale ich nowa płyta z zeszłego roku jest kapitalna.

WOY

30 października Rhino Records wyda płytę Pantery.

1. Cowboys From Hell
2. Cemetery Gates (Demon Knight Edit)
3. Mouth For War
4. Walk
5. Fucking Hostile
6. I'm Broken
7. 5 Minutes Alone
8. Drag The Waters
9. Revolution Is My Name

gratefullde

Takie delikatności to znamy ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

O...... mój opiekun. Witam.
To jednak zaglądasz w czeluści.

WOY

#107
Wieczór poświęcam polskiemu rockowi industrialnemu czyli zespołowi Neuma.

https://www.youtube.com/watch?v=HDftvuPMIbA

Księgowy

Bardzo, Chyba można jeszcze kupić re z 2011

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

il cattivo

#109
Polecam zapoznać się z nową płytą naszego rodzimego i wielce niedocenianego projektu ECHOES OF YUL, pt. "The Heling", wydanej przez Zoharum.
Co prawda zespół już na ostatniej EP dość daleko odszedł od stylistyki metalowej, jednak muzyka, wychodząca spod ręki Michała Śliwy, nie pozostawi obojętnym nikogo, kto jest wrażliwy na piękne i poruszające dźwięki.
Masteringiem albumu po raz kolejny zajął się James Plotkin.
Bardzo zachęcam do poświecenia czasu na tą cudowną muzykę, zaś nieprzekonanych namawiam do zapoznania się z poprzednimi wydawnictwami, oscylującymi wokół stylistyki psychodelicznego doom/drone.
Poniżej jeden z utworów z nowego albumu. Dla mnie miód...



Edit: link do utworu.

SVART

5 stron tylko, bo nikt ze mną praktycznie pisać nie chciał o najmroczniejszych odmianach muzyki :). Zresztą i tak nie jest źle :).

Do tematu.

Z Yulem split wydał lubiany bardzo przeze mnie Thaw - jedynka to świetna płyta. Więc nawiążę do Thaw. Właśnie wydali EPkę z improwizacjami, trudne, acz ciekawe nagranie. Na BandCampie można ściągnąć wszelkie możliwie wersję - ja czekam na taśmę :).

https://thaw.bandcamp.com/album/st-phenome-alley-2




il cattivo

Niedawno w ramach rewanżu za fatygę, otrzymałem od kolegi reedycję pierwszej płyty THAW no i muszę przyznać, że całkiem miło słucha się tego albumu. Tylko ta świadomość, że chłopaki są z Sosnowca, jakoś nie chce dać spokoju :P

Wireless

Cytat: il cattivo w Październik 20, 2015, 20:46
Niedawno w ramach rewanżu za fatygę, otrzymałem od kolegi reedycję pierwszej płyty THAW no i muszę przyznać, że całkiem miło słucha się tego albumu. Tylko ta świadomość, że chłopaki są z Sosnowca, jakoś nie chce dać spokoju :P

Znaczy - jesteś z Katowic ... :)
Pozdrawiam, Wireless

il cattivo

W tym momencie z Opola, ale urodziłem się w Tarnowskich Górach. Więc rozumiesz... ;)

Wireless

Cytat: il cattivo w Październik 20, 2015, 20:55
W tym momencie z Opola, ale urodziłem się w Tarnowskich Górach. Więc rozumiesz... ;)

Rozumiem w pełni ... ja Gliwiczanin z pochodzenia ;)
Pozdrawiam, Wireless

il cattivo

W temacie absurdalnych animozji itp.
Swego czasu dwóch znajomych z Piekar tak pokłóciło się o wyższość jednego gatunku muzycznego nad drugim, że skończyło się to krwawą bójką :) W szranki stanęli zwolennik black metalu przeciw miłośnikowi death metalu...

SVART

Jednego fanom metalu nie można zarzucić ...braku poświęcenia dla ulubionego gatunku hałasu :).

Stare logo, zobaczymy co z tego wyniknie :).


Wireless

Cytat: il cattivo w Październik 20, 2015, 22:19
W temacie absurdalnych animozji itp.
Swego czasu dwóch znajomych z Piekar tak pokłóciło się o wyższość jednego gatunku muzycznego nad drugim, że skończyło się to krwawą bójką :) W szranki stanęli zwolennik black metalu przeciw miłośnikowi death metalu...

:) :) :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

Na słuchanie ?
Czy inwentaryzację zbioru.

gratefullde

Na słuchanie. Rzadko słucham DT. Syn zszedł i stwierdził że ta kapela, jak ja słyszy, to zawsze brzmi inaczej. Fakt, płyty się różnią. Na tej akurat trochę jazdy jest.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

WOY

Już za moment.

il cattivo

Jakiś czas temu ukazała się nowa płyta WINDHAND - "Grief's Infernal Flower".
Gorąco polecam, gdyż zespół po raz kolejny serwuje porządną dawkę wysokiej klasy stoner/doom metalowej magii.
Natomiast pani wokalistka całkowicie oczarowuje mnie swoimi zaśpiewami. Kurde, kocham ją! :)

Zainteresowanych odsyłam na oficjalny profil na Bandcamp, gdzie można sobie posłuchać i odlecieć...

https://windhandva.bandcamp.com/album/griefs-infernal-flower


SVART

Klimatyczna okładka, w starym stylu z lat 80'ych.

WOY

Rammstein "XXI-The Vinyl Box Set" 14 LP, cena 1148 pln.
Cała dyskografia Rammstein po raz pierwszy zremasterowana na winylu! "XXI - The Vinyl Box Set" to specjalne wydawnictwo dla uczczenia 21 rocznicy istnienia zespołu.