HARD CORE & PUNK

Zaczęty przez elem, Styczeń 23, 2015, 21:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

SzuB

Panowie, punk to nie łaskotki!

SzuB

Cytat: SVART w Styczeń 23, 2015, 23:17
i "Numerek w Krzaczkach" :).
Jak dwa zwierzaczki :-)

elem

I to też sold-out,  a tyle sie przy tym wychlało i wypogowało :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

A ja mam na winylu to (i nie sprzedałem, bo nie sprzedaję):

elem

Od jakiegoś czasu tez nie sprzedaję. Ale był moment kiedy rozum odjęło  >:(

Scratch Acid też poszło sie [wulgaryzm]. Jak nie znacie to posłuchajcie, nawet dzis łeb urywa

EDIT: wyciął wstrętny cenzor :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

Dobre!

A ty posłuchaj tego:


Genialna płyta. Jazzowa :-)

elem

#56
No, kwakwa klasyk! David Yow ze Scratch Acid się wziął  :)

Najpiekniejsza płyta z cyklu LOVE BALLADS:

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

No znam! A jakże! A potem...


elem

Back to Europe :)  Tę EPkę chyba jeszcze gdzieś mam, nikt nie chciał kupić ?

Pijacki punk, same hity :)


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SzuB

Na dobranoc wracam do źródeł...

elem

Cytat: SVART w Styczeń 23, 2015, 21:48SzuB? Ty grasz z Lebenem na jakich paczkach?


Adminie, przenosiny do poprawki!  Ale zamiar dobry :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

to jest czychanie na przenaszanie ?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

masza

Ja się wychowałem na klasyce.
Ba! Nawet winyla miałem!


masza


masza

No i oczywiście Dezerter.

gratefullde

A słuchał ktoś nowego Dezertera?  Kaczkowski puszczał kilka numerów w 3 pr. Niezłe granie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Są mocniejsze rzeczy, które nagrywali, szokujące wręcz

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

SVART

Jak CRASS, to potem i CONFLICT. Przynajmniej ja bardzo lubię, ten rozpoznawalny styl...


SzuB

A jak Conflict, to i The Ex:

SVART


SVART

Czy ktoś ma BANG BANG 77 i może przegrać?! Moja kopia jest zajechana :(.



SVART

Coś cisza nastała. Gdzie są wszyscy forumowi załoganci? :)


SVART

Do szybkiej jazdy autem :).


SVART

Jeszcze starsi Misfits.