Konkurs Ekspresowy 9

Zaczęty przez intenser, Październik 16, 2015, 18:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

Two-FacedGirl

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 20:51
A może jazz ?   ;)
Świetnie! Aż dziw, że do tej pory tego tematu nie było, choć na forum miłośników jazzu tak wielu :)
A może Wojtku miałbyś ochotę zainicjować tą 10 jubileuszową edycję? :)
Pozdrawiam

wojtek41

Zależy kiedy zaczniemy ? W następnym tygodniu mam kiepsko z czasem... ::)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 21:04
Zależy kiedy zaczniemy ? W następnym tygodniu mam kiepsko z czasem... ::)

Poprośmy MarkN, będzie jazda :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: gratefullde w Styczeń 08, 2016, 21:15Poprośmy MarkN, będzie jazda
Dobry pomysł. Tylko, że może pojechać po nas jak Gegg.  :D

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 21:17pojechać po nas jak Gegg. 

Grzesia nikt nie przebije ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Kawosz próbował... ;D ;D ;D Też doberze mu szło... ;D ;D ;D

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 21:19
Kawosz próbował... ;D ;D ;D Też doberze mu szło... ;D ;D ;D

To i tak nie był równy pojedynek ;) Ale brawo Kawosz :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Choć masz rację. Grześ to jest ten no tam, ewenement czy jakoś tak  ;D

frywolny trucht

Sluchajcie- konkurs ekspresowy, gdy ktoś daje czadu i łamie umysły- nie ma sensu. Ekspress nie równa się trudność, skomplikowanie.  A konkurs długoterminowy już mamy. Dziesiąty sezon się kończy w niedzielę?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 08, 2016, 21:47
Sluchajcie- konkurs ekspresowy, gdy ktoś daje czadu i łamie umysły- nie ma sensu. Ekspress nie równa się trudność, skomplikowanie.  A konkurs długoterminowy już mamy. Dziesiąty sezon się kończy w niedzielę?

jazz nie musi być skomplikowany... Taa taa taa taa taa taratatatta taratata... Czujesz? Duke Elington ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Cytat: gratefullde w Styczeń 08, 2016, 21:54Taa taa taa taa taa taratatatta taratata... Czujesz? Duke Elington
Taaaa...........  :o    :D

frywolny trucht

red lorry yellow lorry  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MarkN

Konkursowy sezon jazzowy? Dobry pomysł - pytania mają być trudne czy łatwe? Niech pomyślę... ???
Ok, mam!

Proszę podać na jakiej strukturze harmonicznej i formie, czyli ogólniej mówiąc, na jakim standardzie oparta jest poniższa kompozycja? Proszę podać tytuł oryginalnej kompozycji oraz autora.

 




wojtek41

A nie mówiłem... :D  W promieniu 1000 km, nie widzę wygranego.... :D

wojtek41

Strzał - Caravan ?  Oczywiście to rozgrzewka... :)

gratefullde

So What :) Sorry, ja mam takie skojarzenia ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 23:16A nie mówiłem...   W promieniu 1000 km, nie widzę wygranego....

Choć się napijemy :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


MarkN

Ja już strzeliłem browary trzy (Great Lakes Brewing Co 'Dortmunder') i nie mam co pić, więc zajaram - jestem z Wami.

gratefullde

Cytat: MarkN w Styczeń 08, 2016, 23:22
Ja już strzeliłem browary trzy (Great Lakes Brewing Co 'Dortmunder') i nie mam co pić, więc zajaram - jestem z Wami.

Mamy fajny wątek : barek audio maniaka, zapisz się ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


MarkN

Zaczekajmy jeszcze kilka chwil i jak nie będzie poprawnej odpowiedzi, to podam co i jak.
Dla przypomnienia: z jakich struktur harmonicznych i formy pochodzi standard Denzila Besta 'Wee', zagrany przez  Trio Johna Scofielda, z Billem Stewartem i Steve Swallowem, na znakomitej i wybitnej płycie EnRoute. Idę zajarać, mam dobry stuff... od Gruchy!

wojtek41

Z Bestem to ja wiem. Ale dalej...trup..... :-[

gratefullde

Cytat: MarkN w Styczeń 08, 2016, 23:35Idę zajarać, mam dobry stuff... od Gruchy!

no, to fajo :) Ale wiesz :) To miał być concurs expressowy a wyszło, że nikt nie wie, hej :) Trudne jest :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Styczeń 08, 2016, 23:38Z Bestem to ja wiem. Ale dalej...trup.....

Jest kilka postaci o których Mark pisze, znam,  ale nie kojarzę w związku z utworem...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9