Dlaczego SBT / Squeezebox Touch i dlaczego jest najlepszy

Zaczęty przez palton_sralton, Wrzesień 06, 2015, 12:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

palton_sralton

#25
Szanowni Panowie, nie dramatyzujmy, apeluję o spokój!

AM i AS to zupełnie dwa inne portale i proszę nie mieszać kwestii poruszanych na AS. Tutaj nie chcę, póki co, nikogo oceniać.

Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2015, 19:21W wątku o monitorach piszesz,  Pantaloniuszu Kulko , że skonczyłes 40 stke i masz problem z dołem i średnica a w szczególności z ich spowolnieniem. Bardzo Ci współczuję. Moje kondolencje dla wacka

Starość, nie radość hiehiehie. Wacalton dziękuje Ci za ciepłe słowa.



palton_sralton

A teraz hit! W ramach mojego otwartego stosunku prezentuję premierowe zdjęcie SPACE TWO. Od razu ostrzegam, to moja duma i taki mały ołtarz, nogi trochę niestabilne, ale co tam. Za nazywanie ich żartobliwie Kukami każdy dostanie dożywotniego bana na AS. Miętka i delikatna góra jak śpiew pięknej Elficy zawodzącej w elfickim języku, średnica pełna, czysta, a baz krótki i trzymany krótko, ale głęboki jak czeluście Morii.

palton_sralton


miniabyr

No nie wiem ,mi kojarzą się z cyckami. Tak jakoś no ja naprawdę nie wiem dlaczego :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

A ja wiem ;) Sorry, musiałam to napisać.

Cytat: palton_sralton w Wrzesień 08, 2015, 22:40
A teraz hit! W ramach mojego otwartego stosunku prezentuję premierowe zdjęcie SPACE TWO. Od razu ostrzegam, to moja duma i taki mały ołtarz, nogi trochę niestabilne, ale co tam. Za nazywanie ich żartobliwie Kukami każdy dostanie dożywotniego bana na AS. Miętka i delikatna góra jak śpiew pięknej Elficy zawodzącej w elfickim języku, średnica pełna, czysta, a baz krótki i trzymany krótko, ale głęboki jak czeluście Morii.
Chciwość zapędziła hajednowców zbyt głęboko. Wiesz kogo obudzili? Cień i płomień.
;D

palton_sralton

Wy to tylko o jednym, cycki wam w głowach, a nie pożądny, audiofilski dźwięk. Chamstwo i płatajajstfo jednak. W SPACE TWO użyta została najnowsza tehnologia odtwarzania wysokich tonów, przestrzeń MBL przy tych przetwornikach to jak by grały KRAFT AUDIO, bez kitu, HA!!! Mam wasss... Będę królem konstruktorów, a nie wierzyliście we mnie, wy, ...niedowiarki, jeszcze się wybiję, aaaa... HA!

Keef98

#31
Święta wojna?
To nie ta epoka ;)
Paltonie, szacun :)

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Ja tam widzę cycki . No i przestrzeń między cyckami i to się zgadza z twoim opisem . Przestrzeń jest. 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

palton_sralton

A widzisz, ja dobrze gadam, piszę i konstruuję, w końcu się na mnie poznajecie, HA!

Dla fanów kulek, więcej ...kulek! Obiekty testowe z laboratorium, w oczekiwaniu na test w wieży ciśnień.


vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.


frywolny trucht

Pytanie czy tę formę można nazywać kulką? Z profilu ni to łeb niedźwiedzia ni świniaka.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Biedny Robert von Palton . Jak tu zagląda to musi podnosić mu sie ciśnienie. Trzeba robić to z większym taktem ,aby nie zrobić mu krzywdy i nie mieć go na sumieniu...................gołąb powiadasz ? Jak gołąb to i kupa . Golebie tak mają ,ze jak są one to i jest kupa. Gdzie kupa ,bo gołębia widzę?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

SVART

Cytat: miniabyr w Wrzesień 09, 2015, 05:21Biedny Robert von Palton . Jak tu zagląda to musi podnosić mu sie ciśnienie.

Redaktora konstruktora podobno nic nie rusza, nic! Człowiek ze stali...

MAC

Cytat: SVART w Wrzesień 09, 2015, 12:09Redaktora konstruktora podobno nic nie rusza, nic! Człowiek ze stali...

Dupa tam a nie ze stali :)
Tajemnicza "Grupa warszawska" go podnieca :P

SVART


miniabyr

Ręczę ci że gdyby poznał salową Irene z mojej pracy inaczej by śpiewał . Ta kobieta do perfekcji wyszkoliła się we wkładaniu rurki od wlewu w odbyt. Cudo . Mina redaktora bezcenna. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

jt211

Cytat: jt211 w Wrzesień 07, 2015, 16:14
OK a kto pobije moje 17 punktów ostrzeżeń w kilka godzin pod dwoma nickami ???
No kto ??? Od Pantalna a od kogo :)
Lokiej doszedłem do 33 punktów :)
Jak tam wejść z Ipada wie ktoś ?
Po tapatalku ?
Piszcie na PW.

MAC

Musisz poczekać na vese.
On robi za Kwinte na AS :)

Keef98


frywolny trucht

#47
Sytuacja jest  teraz magiczna, koleżka redachtor pisze o wyjątkowo prostackim hejcie i jednocześnie nawołuje w tym samym wpisie do dystansu do swojego sprzętu. Wnioskuję, że chodzi o sytuację gdy koleżka redachtor może napisać o wszystkim wszystko i ludzie powinni mieć dystans, nie powinni jednak dotykać opasłej gołębicy, bo to zwykły prostacki hejt.
Chyba do cytatów?

Ech, piszecie, że on ze stali, a ja ciągle pamiętam jak usuwał rok temu swoje wulgaryzmy, a czasem koledzy, żeby wioski nie robił. Nie ma to jak uczyć innych odejścia do swojego sprzętu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: jt211 w Wrzesień 09, 2015, 15:21Jak tam wejść z Ipada wie ktoś ?
Po tapatalku ?
Piszcie na PW
Czemu po PW?
Mam tapatalka na androidzie i bez problemu omijam bany. Sprawdzone na Sly30 i 747. Działa i złości :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Słuchajcie a może dajmy sobie z Paltonem spokój. Jak przetrzymaliśmy  połajanki hajendowych guru ,to i jego koromysło przetrzymamy. Mnie to nie wzrusza ,choć czasem brzydko sobie o takim czy siakim delikwencie pomyślę.  Zwialiśmy stamtąd ,więc po co oglądać się na AS (podobno jesteśmy towarzystwem wzajemnej ador.). Właśnie gra G.Mulligan w mono i........jest pięknie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !