PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

ja kupiłem 7 z ostatniego rzutu, tylko 3 sie obroniły, reszta pyka mimo mycia
wyglądowi jest ok ale z dźwiękutych 4-ech nie jestem zadowolony

Drizzt

Tyle że te same wydania z serii B2B kupione w Empiku zachowywałyby się identycznie bo nie istnieją żadne specjalne edycje dla biedry. B2B to po prostu dość budżetowa seria, choć edycje prezentują już dużo wyższy poziom niż kilka lat temu kiedy ta seria po raz pierwszy trafiła do sklepów i prezentowała poziom faktycznie kojarzony dziś z biedrą ;)

GregWatson

Ktoś się przymierza do płyt z Lidla? Coś ciekawego i wartego zakupu widzicie?
Trochę tego i trochę tamtego też.

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

christo

Cytat: tomasz_pianista w Październik 06, 2017, 08:55
Przecież to jakieś piraty.
No nie do końca. To w większości nagrania z domeny publicznej.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

tomasz_pianista

Jak zwał tak zwał. Po prostu płyty bez żadnej wartości, tłoczone z cyfry przez firmę krzak.

Zupełnie nieudany marketing, biedra jednak podeszła do sprawy dość porządnie.
Grupa ratowania poziomu.

GregWatson

No właśnie. Na poprzedniej stronie zapakowałem porównanie jednych do drugich ale porównanie jak to porównanie oceny bywają różne.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Po pierwsze: czy można się spodziewać, że facet, który zajmuje się handlem winylami, bierze udział w tłoczeniu winyli- pochwali konkurencję? Od początku widać prześmiewczy dystans, oraz lokowanie swojego produktu. Nie wiem jak wy, wyczuwam tu pewien dysonans. Chodźcie do mnie też mam trochę fajnej muzyki za 50 zł.
Po drugie: Ewidetnie widzę całe płyty, nie składanki w nowej ofercie Lidla, więc tamten "test" ma się nijak. Trzeba powtórzyć za tydzień ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

dyletant

W Empiku standardowo z kartą Mój Empik kup 3za2 ale dotyczy tylko polskich wykonawców.

Dodatkowo konkurs. Dla tych co zachwyca oratorska recenzją płyty 100 lub 20 egzemplarzy....  Raczej rożnych pozyycji :)
http://www.empik.com/100plyt

paul_67

Dla mnie oferta Lidla nie przedstawia większej wartości.Typowy zestaw dla wszystkich i dla nikogo.Bieda idzie dobrą drogą, oby tak dalej.

elem

Cytat: paul_67 w Październik 07, 2017, 10:40Typowy zestaw dla wszystkich i dla nikogo

Na pewno nie dla nas, ale nas jest garstka :) Dwukrotnie spotkałem się z przypadkiem kupowania vinyla w Lidlu na prezent.
Na pytanie, dlaczego kupujący nie wybrał płyt z biedry, usłyszałem "nie znam tamtych płyt, a tu napisane "rock'n'roll" to wiem , czego można sie spodziewać"  To po prostu są dwie różne oferty, kierowane do innych klientów. Owad ma normalne firmowe płyty z Universala, a LIDL "ujwico" dla niezorientowanych w temacie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Amen

Cytat: paul_67 w Październik 07, 2017, 10:40
Dla mnie oferta Lidla nie przedstawia większej wartości.Typowy zestaw dla wszystkich i dla nikogo.Bieda idzie dobrą drogą, oby tak dalej.
Czekamy na argumenty :) Luźne gorzkie żale nam miewają i powiewają.


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

magus

A jak z jakością płyt wytłaczanych przez  Universal Music Polska ?

elem

Z jakością ok. Ale wiekszośc cen po promocji, to normalne ceny w innych sklepach lub wyższe. Zauważyłem, że część płyt, które były w promocji w Biedronce, jest nawet tańsza :) Overstock po zwrocie? :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

jedyny sens na promocje w Empiku to takie w stylu 3 za 2, reszta po obnizce na ogol i tak ma wyzsza cene niz bys kupil gdzies indziej
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

dyletant

Mam podobne spostrzeżenie jak Moon. Część promocji np. na książki po zalogowaniu i dodaniu do koszyka cena wzrasta  :o (tak miałem z książkami).
Jakoś mniej krojony po kieszeni czułem się nabywając na Amaz.de gdzie powyżej 30 eu wysyłka gratis.
Tak więc z "obniżkami przez podwyżki" trzeba mocno uważać tu nad Wisłą.

GregWatson

Coś tam Biedrona planuje chyba w tym miesiącu? ktoś coś wie?
Trochę tego i trochę tamtego też.

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

malg



MAC

No nie wiem... dla mnie czarna płyta to trochę więcej niż nośnik z muzyką.
Nigdy nie kupiłem i chyba nie kupię płyty wygrzebanej pomiędzy kurczakiem a papierem toaletowym.
Nie potrafię tak...

To jak picie brandy z gwinta na ławce w parku.

tatachabera

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

paul_67