Luźne dyskusje o sprzęcie i nie tylko

Zaczęty przez wojtek41, Luty 21, 2015, 20:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Odłożę na półkę do garażu, a w wakacje zobaczę, czy może grać ;D

merlin1973

DAMA uznawany w mojej okolicy:) ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Twojej obecnej, czy tym fyrtlu, w którym mieszkam? ;)

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

Wireless

Dama Pik była całkiem uznana. Ja miałem M-2405 w, jak sądzę, podobnym czasie. Była jeszcze Aria z tego "kompletu" - najwyższy, bodaj model :)
Pozdrawiam, Wireless

vasa


Cytat: Keef98 w Maj 24, 2015, 15:59
Odłożę na półkę do garażu, a w wakacje zobaczę, czy może grać ;D
Tylko pamiętaj że dokonasz egzekucji na tym co wyląduje na talerzu. [emoji378]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

merlin1973

Nigdy nie miałem ARII :( :(
ale damy od koloru do wyboru  ;) ;) ;)
teraz mam dwie obok siebie , czas chyba na koncert  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Cytat: vasa w Maj 24, 2015, 16:03

Cytat: Keef98 w Maj 24, 2015, 15:59
Odłożę na półkę do garażu, a w wakacje zobaczę, czy może grać ;D
Tylko pamiętaj że dokonasz egzekucji na tym co wyląduje na talerzu. [emoji378]
Wiem, dlatego nic na nim nie wyląduje. Broń Cię Panie Boże, w życiu nie skrzywdzę moich płyt ;D Chcę tylko, aby talerz się kręcił, jak należy, a to każdy debil wyliczy, nie muszę kłaść płyt ;D

paul_67

Ale mnie męczy, po prostu ssie od środka.Na moim egzemplarzu Cream pojawiła się rysa.Co gorsze nie wiem czy ona tam była od dawna czy ostatnio to uczyniłem.Normalnie robię sobie wizję lokalną po kolei jak  i co i nijak nie mogę dojść do ładu.Zgłupiałem już kompletnie.Też tak macie?
Trzeba będzie się rozglądać za innym egzemplarzem.Ogłoszenie w dziale kupię/sprzedam/ zamienię...

elem

zdarza się, tez ostatnio poharatałem placka niechcący - docisk mi się omsknął i przeturłal po płycie.
Na szczęscie to nie był jakiś rarytas nie do zdobycia.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

A ja załatwiłem Ścinę Pink Floyd.Jakiś okruch ,piasek lub coś innego zarysowało mi płytę kiedy wkładałem ja do koperty. i mam pyk,pyk ,pyk ,pyk,pyk..............oszczędzę wam tego,ja mam tak przez ponad 3 minuty :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Ja kiedyś tak przepaskudnie załatwiłem sobie "Return to forever". Wypadła mi z rąk... Rysa przez całą pierwszą stronę ... Eeeech. Na szczęście jeszcze była w sprzedaży, więc szybko naprawiłem błąd.
Pozdrawiam, Wireless

stary audiofil

Natomiast u mnie strata niepowetowana jarret koncert z kolonii pierwsze ecmowskie i japońskie
brzmienie to rewelka nad rewelki i chciałem odkupić drugie-nigdzie nie ma takiego wydania-nie moglem
znależć.Wypadła mi z reki-ech szkoda gadać.

stary audiofil

Jeszcze chciałbym podziękować tu chyba frywolnemu i watsonowi za założenie tak potrzebnego tematu,
ponieważ są takie ciekawostki o których można pisać tu i są to wartościowe informacje.
Wieczorem się z Wami podzielę ciekawostką która mnie spotkała w piątek dotycząca audio.

elem

A jakie masz wydanie RSO ? Bo chyba nie chcesz "dopasować" holendra do np. USmańskiej okładki?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67


frywolny trucht

Ładnie proszę. Starczy już tych żalów niezwiązanych w żaden sposób z tematem audio.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Jak to niezwiązanych z tematem audio???

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Cytat: paul_67 w Maj 24, 2015, 18:39
Jak to niezwiązanych z tematem audio???
Ci co nabroili- wiedzą. Wpisy są w śmietniku.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Cytat: elem w Maj 24, 2015, 18:44mam nadzieję, że nie to, bo jakos dziwnie drogie  :o
Mój label jest beżowy.

plastik1989

#121
W temacie całkiem luźnych dywagacji, kupiłem PF meddle press UK winyl za 5funtów i CD high hopes non remastered 1994 UK za 1funt. Oba albumy już mam, ale w tej cenie nie brać to grzech :P

[usunięto część wpisu. fragment na temat żaby]
.

MAC

Płyta czołowa z czarnego akrylu. Zrobiłem rysę  >:( Cienka, płytka ale rzuca się w oczy.
Czy da się to spolerować i ewentualnie czym?

vasa

Sprawdź gdzieś z boku czy pasta do zębów działa.

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Tomasz71

#124
Cytat: masza w Marzec 13, 2016, 14:52
Płyta czołowa z czarnego akrylu. Zrobiłem rysę  >:( Cienka, płytka ale rzuca się w oczy.
Czy da się to spolerować i ewentualnie czym?
Spróbuj jakąś pastą polerską do samochodów ( tempo )
Ewentualnie http://allegro.pl/pasta-polerska-akrylu-plexi-usuwania-rys-rot-weiss-i5119558915.html