Na leniucha.

Zaczęty przez audiokawosz, Październik 23, 2020, 20:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: audiokawosz w Luty 20, 2021, 00:35Już nie długo .
To Ci się wątek zdezaktualizuje :o :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

GB

Cytat: audiokawosz w Luty 19, 2021, 23:42
Nowe używane SACD .
O a ja właśnie zamówiłem tą z pociągiem, bo przeczytałem, że nagrywana i chyba wyprodukowana razem z Knoplerem. Z tego co mówił w wywiadzie Mark, byli z Bobem przyjaciółmi.

Kupiłem, ze względu na Marka, bo za Bobem nie przepadam.

Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

miniabyr

Bob Dylan to gość który kompletnie nie przykladał sie do brzmienia końcowego swoich płyt ! Niestety, aby to zmienić   potrzebny jest mastering który naprawdę poprawi slabą jakość np płyty  Street legal - na winylu to koszmar . Nie mam nic na sacd i może w nim jest nadzieja ,że kiedy ktoś przygotowujewydanie na  ten format , to tym razem zdecydowanie i świadomie pokręci gałeczkami aby bylo lepiej .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

audiokawosz

Cytat: miniabyr w Luty 20, 2021, 06:30Bob Dylan to gość który kompletnie nie przykladał sie do brzmienia końcowego swoich płyt !
Dylan ma płyty nagrane słabo ale również płyty nagrane ,, audiofilsko ,, Oh Mercy , On The Tracks , Infidels . Nie ma co generalizować !
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Z analogu do cyfry . Z Dragona na X45 . Będzie na leniucha.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Nie na leniucha. Z drapaka  monofonicznie
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Słuchanie oczami na leniucha winyli zgranych na kasetki
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

vasa

Cytat: audiokawosz w Marzec 31, 2021, 23:06Słuchanie oczami na leniucha winyli zgranych na kasetki
Fajną masz tą wystawę :)
Co to jest na półce po prawej?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

audiokawosz

Dzielony przedwzmacniacz gramofonowy . Na dole zasilanie .
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

vasa

Cytat: audiokawosz w Marzec 31, 2021, 23:16przedwzmacniacz gramofonowy
Czy to jest to co w stopce nazywasz Linnart?
Jeśli tak to który to preamp?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

audiokawosz

Na dole są dwa czarne monobloki też linarta i zasilacz od phono linnarta . Na półce preamp liniowy linnarta i preamp phono linarta
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

vasa

Cytat: audiokawosz w Marzec 31, 2021, 23:41Na półce preamp liniowy linnarta i preamp phono linarta
A to z lewej?
Swoją drogą te wszystkie Linnarty ta z obudowy takie mało podobne. Każde z innego ojca ;)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

audiokawosz

To manufaktura . Phono było pierwsze to i ma inną obudowę . Liniowy z monoblokami mają takie same . Nowe monosy
które zamówiłem z racji lampy mocy też będą inne . Może na gwiazdkę się uda zrobić . Ale ja cierpliwy jestem . Ciężko mi dodawać zdjęcia z telefonu . Masz w wątku na tej stronie zdjęcia monosów z liniowym.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Zdubluje się proszę
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

audiokawosz

Remont mi się przeciąga.  Do tego miałem bakteryjne zapalenie płuc.  Ale w końcu skończyłem zmianę koloru standów i ołtarza.  Z mahoniu na orzech. Kolumny w nowych obudowach są właśnie orzechowe. Na pewno nie na leniucha.
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

miniabyr

Darek tak to już jest z tymi remontami że faktyczny czas jest znacznie dłuższy . Zakładasz ,że coś potrwa 2 tygodnie a realnie będzie to drugie tyle . Ja mam traume po remoncie z dawnych lat ,który  to remont zszargał mi nerwy do stopnia mordowania ludzi. ! Do dziś na słowo remont muszę łapać głęboki oddech  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

Standy piękne. Takie mi się marzą do JBL-250 TI.

Trochę tego i trochę tamtego też.

audiokawosz

 ;D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

wiki

Cytat: GregWatson w Maj 23, 2021, 16:48
Standy piękne. Takie mi się marzą do JBL-250 TI.
GregWatson, ale JBL są bardzo wysokie, chcesz je jeszcze na podstawkach postawić?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

audiokawosz

 O 19.00 przyjedzie syn i pomoże mi postawić kolumny na standy . Będzie dziś słuchane  ;D
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

Coś tu nie tak... Cegły zginęły  :o

frywolny trucht

Fajne były te cegiełki...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

audiokawosz

Nie pasowały do nowych obrazów. 
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny

masza19

Masz w domu obraz bez ram?
Serio?  ;D

audiokawosz

No do tego nie pasuje żadna rama . Jole Pilkowską jak już namaluje mi trio jazzowe na plaży oprawie w americanboxa . Zamówione . Fajnie maluje no i mam zniżki bo to moja klientka :)
https://www.joannapilkowska.com/
Przyjdą takie czasy,że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach,powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony,bo nie jesteś do nas podobny