Konkurs ekspresowy 5

Zaczęty przez intenser, Kwiecień 14, 2015, 17:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ha, a na jakim sprzęcie słuchają milionerzy  w pokoju masażu we Francji? Na tym co ja :)
O! Jest gramofon nawet. Czyli do wątku o gramofonach w filmach. Ktoś rozpoznaje maszynę?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

No - nie jest to AF. Również nie LP12 :)
Pozdrawiam, Wireless

elem

Cytat: frywolny trucht w Maj 07, 2015, 22:37Ha, a na jakim sprzęcie słuchają milionerzy  w pokoju masażu we Francji? Na tym co ja

i w sposób o jakim marzysz - bez kabli!   :D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Rzeczywiście. Audycja zawierała -tylko-lokowanie produktu  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kangie

Cytat: elem w Maj 07, 2015, 23:02
i w sposób o jakim marzysz - bez kabli!   :D
Może ukryli za słupami nośnymi regału? ;) Rzeczywiście kabli tam nie ma ;)

I zajebiaszczy dźwięk silnika! V8/V10/V12 - nevermind. Śpiewa świetnie! Car Audio zupełnie niepotrzebne :D

Wireless

OK - to zaczynamy ... :)

Grupa rockowa. Stricte wyspiarska, epoka przedkontynentalna

Pozdrawiam, Wireless

intenser


Wireless

Pozdrawiam, Wireless

intenser

no to nie wiem

The Pogues ?

podpowiedź będzie ?

Wireless

Będzie, ale pomęczcie się jeszcze trochę ... :)
Już 1sza propozycja była bliżej :)
Pozdrawiam, Wireless

intenser


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Nie :) Jethro Tull Nie

Widoczne skrzypce są ważnym elementem owej grupy. Incydent z ich udziałem, niepotwierdzony zresztą oficjalnie przez jej członków, przyczynił się do jej rozpadu
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Brawo, GratefullDea :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

intenser

no to pora nadrobić zaległości bo mi band całkowicie obcy  :(    ( a członkowie mega zacni , zwłaszcza Holdsworth)

Wireless

elem                     3
kangie                  1
intenser                6
frywolny trucht       2
wireless                5
Merlin1973            1
SzuB                    1
Keef98                 1
GratefullDea         1
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

W tym przypadku - naprawdę warto je nadrobić :)

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

A rzeczony incydent z udziałem szklanych skrzypiec miał miejsce podobno (bo ani Wetton, ani Jobson go nie potwierdzają osobiście) pod koniec istnienia grupy. Podczas jednej z awantur "programowych" rozwścieczony Jobson miał je podobno rozwalić na głowie Wettona :)

Grupa "przedkontynentalna", gdyż Wetton był potem jednym z liderów grupy o "kontynentalnej" nazwie: Asia

Pozdrawiam, Wireless

merlin1973

Cytat: intenser w Maj 08, 2015, 20:12Holdsworth
Dla mnie najbardziej znany z tej supergrupy jest Eddie Jobson :) dzięki współpracy z  z Roxy Music i Frankiem Zappą. :)
Pozdrawiam S.CH.

elem

Eddie Jobson i jego szklane skrzypce, co za miły widok, łezka w oku...  Mam ich wszystkie płyty ale za cholere nie moge już tego słuchać, nie broni sie po latach ta muzyka.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

Oj - a ja ich dalej bardzo lubię :) Dla mnie UK i parę płyt KC to (np. Red) to właśnie sens powstania muzyki rockowej :)
Ale - to, rzecz jasna, kwestia bardzo indywidualna :)
Pozdrawiam, Wireless

elem

KC RED to inna liga, U.K to rockowe piosenki. Jedynka jeszcze jakoś się broni ale Danger Money, za które kiedys dalbym się pociąć, wydaje mi sie dzis zbyt łatwa. To już wstęp do np. "Heat of the moment" Azji.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

No właśnie o to się ciągle spierali Wetton z Jobsonem :) Wetton dążył do "komerchy", a Jobson chciał "więcej jazzu". Niemniej jednak - czy "Danger Money", w porównaniu z już-już następującą punkową rewoltą było takie łatwe i przyjemne ?

Na ich ostatniej płycie - "Night After NIght", live z Japonii, znajdują się naprawdę fajne aranże utworów z tej płyty - "Ceasar's Palace Blues", czy "Rendez Vous" ...

Ale fakt - "UK", czyli jedynka - jest ciekawsza muzycznie.
Pozdrawiam, Wireless

elem

CP Blues to najlepszy numer na płycie, fakt. Ale juz takie Nothing To Lose, to słabizna jest :)

Starless za to, to jest diament, po latach wciąż wywołuje ciary

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe