Keishō - walczymy z "chorobami wieku dziecięcego"

Zaczęty przez tomekkk1, Styczeń 17, 2019, 00:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Cytat: AudioAddicted w Maj 25, 2019, 21:31I napisz mu kilka uwag co do jakości przesyłki samej w sobie :)
To już mu napisałem. Na razie w formie grzecznego pytania. ;D


rudy-102

Cytat: AudioAddicted w Maj 25, 2019, 19:36
Ktoś wykradł po drodze lampy?  :o
Niekoniecznie. Były tak idiotycznie zapakowane, że mogły po prostu wypaść. >:(

tomekkk1

Czyli już wiem jak. Kiedyś kupiłem małe kątowniki do wzmocnienia jakichś elementów - 28 stuk. Były pakowane po cztery na paczkę i takie paczuszki wrzucone w dużą paczkę. Całe szczęście ta duża była porządnie zamknięta, bo większość kątowników z pomniejszych paczuszek zwyczajnie się wydostała poprzez szpary powstałe przez niedbałe zaklejenie...

LampowY

Posłuchajcie czego ostatnio słucham  >:D >:D >:D

Tadam  ;D ;D ;D ;D


gratefullde

Tak mi się skojarzyło z dawnymi czasami

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY


osiek

Możesz już wyłączyć płytę, głośniki masz już wygrzane ;)

A serio ale bym się wq....ał.

LampowY

Cytat: osiek w Czerwiec 18, 2019, 16:07A serio ale bym się wq....ał.
Spoko... Przywykłem od grudnia. Co egzemplarz to fajniejsze efekty  ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Nuda ponoć gra od pierwszego kopa. Bez efektów ubocznych  ;D

LampowY


cdt


LampowY

Darek, to już ostatni sezon mody u mnie  :)

cdt

A może jednak dać go do Mirka . Pomierzy i ogarnie . Jest uprzedzony że może mieć telefon w sprawie . Zawsze to lepiej niż kosz .

LampowY

Wiesz co... Serio mam już dosyć tego pre.
Tylko firmowe wchodzą od teraz w rachubę.

Problem jedynie mam teraz w kasie. Umoczyłem na tym sporo  :(

cdt

Tak mi teraz przyszło do głowy że łon mikrofonuje . Dampery mu zapodaj

tomekkk1

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 15:53
Posłuchajcie czego ostatnio słucham  >:D >:D >:D

Tadam  ;D ;D ;D ;D




Jaki czad  :o Z całym koorwa pierd¤lnym szacunkiem to jak mocno trzeba olać klienta/kolegę/człowieka (niepotrzebne skreślić) by za każdym razem wysłać mu spektakularną minę?

Przerabialiśmy tutaj szum. Następnie brum, którego nie sposób wyeliminować bez podmiany zasilacza. W Maćka przypadku doszły inne, nie mniej wkoorwiające cuda. Pora zatem na pytanie: Dlaczego oficjalnie prezentowany na Forum projekt zawiera inne elementy niż pre własnoręcznie wykonane przez autora wątku z przeznaczeniem dla Maćka, Andrzeja i mnie?

Nikt z budujących według instrukcji patrona w wątku "Let's do it together..." nie zgłosił szumu, brumu, i innych przypadłości...
Ciągnie się to miesiącami, a ja nadal nie ogarniam jak do tego doszło...

tomekkk1

Cytat: cdt w Czerwiec 18, 2019, 16:31
Tak mi teraz przyszło do głowy że łon mikrofonuje . Dampery mu zapodaj


To nie mikrofonowanie raczej. Za niski dźwięk ;)

Moriarty

Cytat: LampowY w Czerwiec 18, 2019, 16:12Poproszę o zmianę nicka na KrzemowY  ;D

Proponuję: ElektromagnetycznY. To Twoja wina - wzbudzasz! :P
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

cdt

jak krzemowy jak jezd to

Moriarty

1. Wejdź sobie na https://www.china-hifi-audio.com/en

Masz tam od groma fajnego sprzętu, z wygodnym doborem konfiguracji.

2. Wybierz jakiś przedwzmacniacz lampowY :D

Na przykład tu jest jakiś model cenionej i sprawdzonej w tej konkurencji firmy Lite:
https://www.china-hifi-audio.com/en/lite-audio-tube-preamp-phono-stage-mm-mc-c-41/lite-ls10-audio-note-m7-tube-preamplifier-12au7-eh-valve-pre-amp-p-1319?zenid=84fefa54c8fa5b9e08ca0157ae56872d

3. Skonfiguruj (opcje wyboru wersji są na tej stronie naprawdę fajne, to powinien być wszędzie standard) i zapisz cenę.

4. Sprawdź, czy na AliExpress nie znajdziesz taniej - akurat trwa tam promocja i można wyszarpać coś z niezłą zniżką.

5. Wyślij Moriarty'emu w ramach wdzięczności jakąś zacną flaszkę. :gn: Byle nie porto! :P
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

Piterski

Cytat: AudioAddicted w Czerwiec 18, 2019, 16:36Nikt z budujących według instrukcji patrona w wątku "Let's do it together..." nie zgłosił szumu, brumu, i innych przypadłości...
Budujący jeszcze nie ale ja taki miałem i brum od silnika i szumi jest.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Cytat: cdt w Czerwiec 18, 2019, 16:31łon mikrofonuje
Na trzech różnych parach lamp tak samo?  :o

To jest najzwyklejsze (poprawcie mnie jak się mylę) sprzężenie?