Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Szukałam sobie fajnej bluzy, bo nie chce mi się pracować na każdy dzień koszul, znalazłam takie coś, może komuś przypadnie do gustu:
https://mrgugu.com/en/newin/clothing/sweaters/pink-floyd-sweater?www.mrgugu.com
W redlizard są fajne bluzy i t-shirty. Tacie kupiłam kiedyś fajnego Iron Mana.

Uznałam, że nie będę zakładać tematu o pierdołach, więc wrzuciłam tutaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Słucham? ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Trochę rzygowinki przypomina, ale ja się nie znam na telefonach.

vasa

Cytat: frywolny trucht w Kwiecień 23, 2016, 22:05kwestia różnicy pokoleń.
Sorry. To jest Rów Mariański a nie różnica.
Trzeba ojca swego ani matki nie szanować żeby taki "prezent" zrobić :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Odwaga, zwana przez starych bezczelnością  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Nie czaję.
Przecież to dla mnie zbyt pstrokate. Uznałam, że może komuś przypadnie do gustu.
Tacie kupiłam Iron Mana. Ale naprawdę fajnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Keef98

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 23, 2016, 22:13
Trochę rzygowinki przypomina, ale ja się nie znam na telefonach.
Aby pasowało np. do LG [emoji23]

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Gimpy? [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vasa



Cytat: Keef98 w Kwiecień 24, 2016, 10:34
Gimpy? [emoji23]

No.
One nie rozumieją.
:-/

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Chodzi o orta ;)
Ja rozumiem :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frywolny trucht

Dziś mnie trochę energetycznie przypiliło, ale przypomniałem sobie o funkcji TRYB BARDZO NISKIEGO ZUŻYCIA ENERGII, której nie planowałem nigdy użyć. Ot, magiczna ikonka na pasku funkcji. Wbiłem i na 3% komórka przeżyła ładnych parę godzin. Po naładowaniu na full, komórka pokazuje, że pociągnie ponad 6 dni. Prawdopodobnie da radę więcej bo zużycie na bieżąco wydaje się mniejsze niż przewiduje komórka.
No dobra, ale co to za tryb? Po pierwsze całe menu staje się czarno-białe, ogranicza się do 6 ikon funkcyjnych na jednym ekranie. No zdjęć na przykład nie porobimy, nawigacji nie wbijemy. Ale! Ale jest telefon, przeglądarka internetowa, Fejzbuk, poczta e-mail, sms-y, kalkulator, notatnik!
To znacznie więcej niż dawała Nokia 3320 do której tęsknią najtwardsi czciciele długości życia baterii.

p.s. Ekran po zamknięciu etui działa i pokazuje sieć, poziom naładowania, poziom sieci, godzinę, datę, a gdy ktoś dzwoni kontakt też. Tylko czarno-biały. Jak w starym kinie :)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Ehh... Piękny widok

Ten najlepiej wspominam
6310i


MAC

A jutro dostaję siustkę od pomarańczy  :)

jamówię

Też się wzruszyłem...postarzał się człek :(

jamówię


GregWatson

Miałem też 6310i. Rewelacja. Trzymał chyba najdłużej ze wszystkich telefonów coś do 24 dni z tego co pamiętam przy nowej bateryjce.
Trochę tego i trochę tamtego też.

MAC

Dokładnie.
Jak zeszło do tygodnia to był znak, że bateria już umarła  :D

frywolny trucht

Nokii nigdy nie lubiłem. Uważałem, że się mylą w swojej filozofii :)  Oczywiście był okres, że Android też wcurwiał na maksa, nawet dziś wcurwia, gdy nie potrafią przetrzepać swojego sklepu, aby sprawdzić czy aplikacje wirusów nie ładują na komórki, ale i Ajfon też sobie u mnie nagrabił. Tymczasem mam okulary VR, a S7 wprawia mnie w zdumienie niemal na każdym kroku. Pozytywne zdumienie.

Inna sprawa. Gdy miałem LG G3 ciągle dostawałem powiadomienia. Na bieżąco. S7 wie, że śpię. Czeka sku.synek aż wstanę, podniosę telefon i wtedy zaatakuje mnie wszystkimi powiadomieniami z całej nocy.
Bosko!

Na zdjęciach moje S7 w trybie max oszczędzamy prund:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Ja ostatnio muszę biegać z powerbankiem... Jak jestem cały dzień poza domem np. w pociągu o 5 i docieram na zjazd o 21 to nic innego oprócz powerbanku mnie nie uratuje.
A jak nie używam danych mobilnych to uciągnie nawet [sic!] dwa dni ;D

GregWatson

#97
Od jakiegoś czasu użytkuję Huawei-a P9, którego nabyłem (nówencję - 3 lata gwarancji) nie jak wszędzie podają i sprzedają w cenie ok 2400 zł a znacznie znacznie niższej u polskiego dystrybutora i muszę przyznać, że spisuje się rewelacyjnie ( 8 rdzeni, 32 GB i 3 GB RAM) - fotki robi wręcz perfecto, nakładka na androida spersonalizowana przez Huawei-a, bardziej milsza w obsłudze niż w Samsungach.
Bateria wbrew temu co piszą inni trzyma całkiem nieźle, spokojnie można przejechać 3 dni bez jakiegoś hardcorowego użytkowania (bateria niewymienialna przez użytkownika ale w każdym serwisie czy w jakimś prywatnym pkt sprzedaży telefonów wymienią bez problemów i całkiem tanio. Telefonik ma slot na kartę pamięci na której mi zależało, ma niecałe 7 mm grubości, dwa aparaty foto z tyłu i jeden z przodu, rewelacyjny czytnik linii papilarnych. Jeśli chodzi natomiast o wygląd to niezwykle atrakcyjny i gabarytowo funkcjonalny w użyciu.
Wcześniej rozważałem zakup jakiegoś Samsunga czy HTC ale ostatecznie zdecydowałem się na Huawei-a P9.

Huawei P9 potrafi odczytać pliki muzyczne DSF 2,8 MHz natomiast z plikiem DSF 5,6 MHz już sobie nie radzi.

Trochę tego i trochę tamtego też.

moon

a ma ktos doswiadczenie z chinskimi telefonami np. Xaomi Rednote ?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Synciu ma od pół roku Coolpad Modena. Ajfona 4S załatwił szybciej, więc chyba jest OK :)
Minusem jest goły Android. Jednak te nakładki od LG czy Samsunga mają sens.

p.s. Jak tam Philipsy? Czy już lecą lotem koszącym w moją stronę?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93