PHILIPS GP 400 MK II

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 28, 2014, 13:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Jakaś straszna niedoróbka.  :o
Trochę tego i trochę tamtego też.

malg


muda44


muda44

Złożyłem reklamację , dzisiaj dostałem telefon . Mogę zwrócić , mogę zamienić ...

frywolny trucht

Powiedz, żeby sprawdzili przed wysłaniem nowej do ciebie. Z roku na rok coraz bardziej kowalska robota  ::) ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

muda44

Sklepu nie winię bo pudełko było z plombą , ale napis JAPAN powinien do czegoś producenta zobowiązywać .

frywolny trucht

To obok Japonii nie leżało. W sumie dobra. Chiny są całkiem niedaleko.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kefas


Skończyła mi sie igła w ortofonie blue którą miałem w Technicsie SLq2 pod ręką miałem Philipsa 401 założyłem skalibrowałem i gra bardzo przyjemnie. :)

kefas


vasa

Cytat: kefas w Listopad 09, 2021, 15:41
Ja mam oryginalna   8)
Z Gerwazym nie gadamy [emoji37]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas


Mikita 11

Witam Szanownych Kolegów,od jakiegoś czasu przeglądam to Forum znajdując wiele przydatnych informacji.Nie jestem audiofilem a raczej zbieraczem starych sprzętów audio.Niedawno trafił mi się kombajn Philips 6982 Erres w bardzo dobrym stanie,działający.Jest w nim gramofon Philips /nie znam symbolu/ ale dość typowy dla większości zestawów Philipsa,które znalazłem w internecie np 6975,6987.Gramofon działa,jest w nim wkładka Philips 400,pokrewna omawianej w tym wątku,niestety bez igły więc nie mogę go sprawdzić.Zamierzam kupić skrytykowaną przez Kolegów igłę z Audiowamat,bo jest tania /80zł/ a zależy mi by sprzęt zadziałał.Jak wspomniałem nie jestem audiofilem a poza tym z racji wieku mój zakres słuchu znacznie odbiega od możliwości Kolegów.Doraźnie spróbowałem użyć wkładki AT VM95C ale gdy zamontowałem ją zmieniając kabelki stosownie do schematu pozyskanego z Forum Audio stereo dla wkładek AT 95E, innego niż dla Philips GP 400 mk II,zamiast muzyki słyszę jedynie jakieś ciche jęki.Mam więc pytanie,czy popełniłem błąd zmieniając kolejność kabelków i należy wrócić do poprzedniego układu?Ten wątek jest wiekowy ale mam nadzieję,że uzyskam życzliwą pomoc Kolegów.