TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

Tomek, płyta dotarła, bardzo dziękuję.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

Tomku, ty mi adres przypomnij  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gym

Tomku poprosze vinyle  Kate Bush : Never For Ever , The Kick Inside,The Sensual World
Pozdrawiam

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Przyszła paczunia. Tomek, dobrze widzę, że trzy płyty przeznaczyłeś na nagrody?
Odpaliłem pierwszego ACT-a i gra baaaardzo dobrze. Do tego są kody. Zupełnie mnie nie korci, żeby porównywać z CD
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Cytat: frywolny trucht w Listopad 22, 2018, 16:58dobrze widzę, że trzy płyty przeznaczyłeś na nagrody

Skoro konkursy wznowione, to jakieś nagrody muszą być :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Super! Tymczasem Kasia Krzak, choć zremasterowana nijak się ma do płyt ACT. Ale obiektywnie to wysoki poziom tłoczenia. "The Sensual World"
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Tomek, dzięki. Paka doszła, bedziem słuchać :)
Mam natomiast nieodparte wrażenie że tych Namysłowskich to ja już mam...
Nic to, potem sprawdzę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Chciałbym podziękować stryjkowi Tomaszowi za piękne prezenty mikołajkowe  ;D
Dopiero wróciłem z szuflandii (paczkomatu) i już słucham Larsa a wiele jeszcze przede mną 8)

elem

Cytat: gratefullde w Listopad 23, 2018, 17:09tych Namysłowskich to ja już mam

Tych nie masz, masz w starym masteringu z 2009. A dopytywalem czy chcesz w nowym masteringu Gawłowskiego... :)
Ale nie ma problemu, jak nie chcesz dublować to zabierz ze sobą jak bedziesz jechal w moją stronę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: LampowY w Listopad 23, 2018, 17:47słucham Larsa

Wszystko w porządku z płytą? Pytam, bo Arkowi trafiła się z jakimś przyklejonym paprochem
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Tak, tym razem syćko gra i buczy  ;D

cdt

No Kaśka z buszu w końcu dojechała . Jutro sobie zabiorę do domu . I nagram na kasety  :P ;D ;D gdyż to moje nowe hobby  :o zasadniczo

LampowY

Tomek, nie wysyłaj mu już więcej winyli. On je kupuje żeby nagrywać na kasety  :o
To nie jest zdrowe  :smok:
;D

elem

Masz rację, kupię Naka i wyślę mu nagrane kasety  ;D

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt

To w nagrodę macie mema

gratefullde

Cytat: elem w Listopad 23, 2018, 20:34Ale nie ma problemu, jak nie chcesz dublować to zabierz ze sobą jak bedziesz jechal w moją stronę.

Biorę wszystko :)
Kiedy się widzimy?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

W poniedziałek się dowiemy. Chyba :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Tomek, takie oto cd

Hard Talk Waldrona.
To jest chyba wydanie US
Jest w zasięgu?


elem

trochę mniej niz pół stówki, import, trochę poczekamy. Zamawiac?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Listopad 24, 2018, 17:47
trochę mniej niz pół stówki, import, trochę poczekamy. Zamawiac?
Dla mnie też.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Zamawiaj oczywiście.

Bartolo

Tomku a takie cuś..? Jon Batiste Performs...
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski