Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiki

Kangie, ładne płyty dziś puszczasz.... Z analogu?
Super.... 👍👍👍
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

A ja ponownie się przełączam z pod werandy na pod wiatę..... Seans już niedługo będzie..... Robi się powoli ciemno..... 🙃🙃🙃
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Wiki, z CD. Analog dokładam, bo kozacko wygląda na fotkach ;)

Udanego wieczoru Tobie i wszystkim nam podobnym "waryjatom"  >:D

Kangie

P.S. Widać białe tło. Nie chciałeś czarnego? Wielu zabija się o czarne!  ;D  :np:

wiki

Wariactwo....!

Dwie płyty.... Ta po lewej kupiona w Polsce, ta po prawej na rynku (starocie z zagranicy).
Obydwie Made in EU....
Różnią się dolnym lewym napisem.... Lewa EMI MUSIC, prawa EMI MUSIC FRANCE.... no i kodem kreskowym się różnią....

Poszalałem i sobie po porównywałem obie odsluchowo.....

Na pierwszy rzut ucha to samo.... na drugi rzut ucha jednak się różnią, ta po prawej przedstawia dźwięki bardziej selektywnie, rozdzielczo, tak przyjemniej się jej słucha bo porozdzielane lekko wszystko jest.... Różnice są małe, trzeba się dobrze wsłuchiwać....
Ja wybieram tę po prawo.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

ziko369

#10355
Art...
Miiilion instrumentów...

Lester Bowie – trąbka, bęben basowy, długi róg, wokal

Roscoe Mitchell – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, piccolo, flet, bongosy, kongi, klarnet, flet bambusowy, gongi, dzwonki, gwizdki, kotły, wokal

Joseph Jarman – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, flet, flet altowy, wokal, klarnet basowy, klarnet, fagot, piccolo, muszla, wibrafon, czelesta, gongi, kongi, tom-tom, gwizdki, dzwonki, syrena, basowy bęben z kotła

Malachi Favors Maghostut – kontrabas, instrumenty perkusyjne, melodica, basowy bęben z kotła

Famoudou Don Moye – "Sun Percussion": perkusja, bendir, klaksony, gwizdki, kongi, djimbe, djun-djun, donno, bongosy, kotły, chekere, muszle, długi róg, "róg słoniowy", gongi, cymbały, drewniane bloki, belafon, puszki, bęben basowy z kotła, wokal itd.

merlin1973

Ultravox - Live ( Brilliant Album ) 2012
Nie przepadam za muzyką lat 2000 + ale są wyjątki  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HyPtrLWSFPg
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

Cytat: ziko369 w Sierpień 19, 2020, 06:25
Art...
Miiilion instrumentów...

Lester Bowie – trąbka, bęben basowy, długi róg, wokal

Roscoe Mitchell – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, piccolo, flet, bongosy, kongi, klarnet, flet bambusowy, gongi, dzwonki, gwizdki, kotły, wokal

Joseph Jarman – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, flet, flet altowy, wokal, klarnet basowy, klarnet, fagot, piccolo, muszla, wibrafon, czelesta, gongi, kongi, tom-tom, gwizdki, dzwonki, syrena, basowy bęben z kotła

Malachi Favors Maghostut – kontrabas, instrumenty perkusyjne, melodica, basowy bęben z kotła

Famoudou Don Moye – "Sun Percussion": perkusja, bendir, klaksony, gwizdki, kongi, djimbe, djun-djun, donno, bongosy, kotły, chekere, muszle, długi róg, "róg słoniowy", gongi, cymbały, drewniane bloki, belafon, puszki, bęben basowy z kotła, wokal itd.
ABSOLUTNIE  album odlotowy . Świetny koncert . Ja odpadłem !!! Jeden z moich ulubionych
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cortes

Cytat: ziko369 w Sierpień 19, 2020, 06:25Art...
Miiilion instrumentów...

Lester Bowie – trąbka, bęben basowy, długi róg, wokal

Roscoe Mitchell – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, piccolo, flet, bongosy, kongi, klarnet, flet bambusowy, gongi, dzwonki, gwizdki, kotły, wokal

Joseph Jarman – saksofony: sopranowy, altowy, tenorowy, barytonowy i basowy, flet, flet altowy, wokal, klarnet basowy, klarnet, fagot, piccolo, muszla, wibrafon, czelesta, gongi, kongi, tom-tom, gwizdki, dzwonki, syrena, basowy bęben z kotła

Malachi Favors Maghostut – kontrabas, instrumenty perkusyjne, melodica, basowy bęben z kotła

Famoudou Don Moye – "Sun Percussion": perkusja, bendir, klaksony, gwizdki, kongi, djimbe, djun-djun, donno, bongosy, kotły, chekere, muszle, długi róg, "róg słoniowy", gongi, cymbały, drewniane bloki, belafon, puszki, bęben basowy z kotła, wokal itd.

Dzięki @ziko369 za polecenie. Zakupiłem rzeczone wydawnictwo co prawda nie na czarnym placku tylko na cd. Muza zacna.

paul_67

Powrót do przeszłości.Płyta nowa z epoki, nigdy nie słuchana.Przeleżała sobie na półce z 30 lat.Mam po kolei chyba 12 płyt Iron Maiden w takim stanie.Dzisiaj mi brzmi wspaniale  :)

Kangie

Kiedyś chorowałem na IM. Dzisiaj lubię posłuchać coverów IM w wykonaniu perkusistki Chiary Cotungo!

paul_67

Ja nie bardzo słuchałem jak wszyscy (metale) szaleli za Ironami.Później się przekonałem.Obecnie lubię płyty z początków kariery.

Kangie

Czyli Clive Burr za garami i Paul Di'Anno za mikrofonem?

paul_67


Kangie

Stary dobry SQUAD!!! ;)

Kangie

No, dobra, zapodam.

paul_67

Jam mam to z okładką na winylu Eddiego w myśliwcu :)

wiki

A ja jutro koncertowo pod wiatą na działce....
Z kolegami będziemy ogladać/słuchać....
Nie mogę się już doczekać....😁
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Jak Ironi..... to jedziemy..... :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

paul_67

Dziś jedziemy z tym.Świetna płyta.Nic nie straciła po latach :)

Kangie

Ale bym posłuchał!!!

gratefullde

Cytat: paul_67 w Sierpień 21, 2020, 11:49
Dziś jedziemy z tym.Świetna płyta.Nic nie straciła po latach :)
Dla mnie to jedynka z IM. Bardzo lubię.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wiki

Dopóki się nie ściemni jedziemy z Tidala..... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Taka ładna płytę znalazłem.... 😀😀😀😀👍👍👍👍
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

I nowe ustrojstwa kupiłem.....
Trochę potestowalismy pod takie małe urządzonko.... 😀😀😀

No i działa, jestem szoku....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka