Coś tam coś tam, czasami :)

Zaczęty przez daris666, Marzec 01, 2018, 23:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

jafi

Cytat: rudy-102 w Grudzień 24, 2018, 21:23W DACu?
Gdzie tylko chcesz:)
W każdym urządzeniu audio, w podstawkach pod monitory, w racku, w ustrojach akustycznych, meblach w pomieszczeniu odsłuchowym, podłodze. Czegoś jeszcze nie dodałem?

daris666

Cytat: jafi w Grudzień 24, 2018, 21:16
Wiesz, różne rodzaje drewna modelują na swój sposób dźwięk. Warto wziąć pod uwagę.
Ja bym wybrał cedr kanadyjski o odpowiedniej grubości na ten przykład:)

Wydaje mi się, że dąb w moim przypadku jest wyborem optymalnym :)

jafi

Cytat: daris666 w Grudzień 24, 2018, 22:43Wydaje mi się, że dąb w moim przypadku jest wyborem optymalnym
Jeśli robisz to świadomie, to jest wyborem najlepszym, czyli "co autor chciał nam powiedzieć".
Chyba, że nikomu nie dasz posłuchać - wtedy "bo dobrze mi z tym".

daris666

Cytat: jafi w Grudzień 24, 2018, 23:03
Jeśli robisz to świadomie, to jest wyborem najlepszym, czyli "co autor chciał nam powiedzieć".
Chyba, że nikomu nie dasz posłuchać - wtedy "bo dobrze mi z tym".

Szczerze nie brałem pod uwagę tematu grania obudowy ani w dacu, ani we wzmacniaczu za to w kolumnach już tak.

jafi

Cytat: daris666 w Grudzień 24, 2018, 23:11Szczerze nie brałem pod uwagę tematu grania obudowy ani w dacu, ani we wzmacniaczu
+10 za szczerość:)

vasa

Cytat: jafi w Grudzień 24, 2018, 21:29Gdzie tylko chcesz:)
W każdym urządzeniu audio, w podstawkach pod monitory, w racku, w ustrojach akustycznych, meblach w pomieszczeniu odsłuchowym, podłodze.
Ale pojechałeś :o
Cytat: jafi w Grudzień 24, 2018, 21:29Czegoś jeszcze nie dodałem?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jafi

@vasa
Dzięki za koło ratunkowe, skorzystam innym razem na  :pij: okoliczność.

"A jednak się kręci" uważam jak On.

ziko369