PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Oprócz Massive  Attack i Bjork to nie widzę nic w dobrej cenie. Źle patrzę?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Nie mamy jak porównać  bo się  Pan lenisz Pan  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ale jest taki skryty. Może go ośmielimy?
I wszyscy razem: Idź na całość! Idź na całość! Idź na całość!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Cytat: gratefullde w Lipiec 08, 2016, 18:31
Najlepsze wypsz ma Tomek :)
No właśnie :)
Cytat: elem w Lipiec 08, 2016, 20:18
Cicho tam, odpoczywam :) 
Słusznie, odpoczywaj, a jak już zbierzesz siły to ruszaj z kpam.pl, czekamy  :)
Pozdrawiam

frywolny trucht

Przez całe wakacje, co tydzień wybierzemy jedną płytę z naszego katalogu, którą będzie można kupić za 20 zł. Będzie też dostępna z drugą, w pakiecie w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Dzisiaj jeden z filarów naszego katalogu, Jerzy Milian, w dwóch – bardzo odmiennych – odsłonach:

Jerzy Milian – Blues for Praha (w promocji 20 zł – 10 zł taniej!) – do kupienia tutaj

dostępny także w pakiecie:

Jerzy Milian – Blues for Praha (normalna cena 30 zł) + Jerzy Milian – Stratus Nimbus (normalna cena 30 zł) – w komplecie za 30 zł (30 zł taniej!) do kupienia tutaj
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

dla mnie to promocja, a w innym watku nikt nie odpowiedzial;)

zna ktos ten gliwicki sklep Media-Hit? http://allegro.pl/wkladka-ortofon-2m-bronze-gliwice-i6443400514.html

troche mnie dziwi cena, wiec moze cos nie tak;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Najprościej by było zdzwonić i spytać, czy to aby nie jakaś powystawowa sztuka. Oczywiście nie dziwić się, że tak tanio bo sprawdzą po ile chodzi u innych. Mnie takie rzeczy akurat nie dziwią. Sam kupiłem w ten sposób wkładkę ponad tysiąc złotych taniej. Musieli się wkurzyć, mieli starą cenę, a ściągać przyszło im po nowej. Szybko poprawili
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

#86
-20% na wszystkie płyty winylowe w gdyńskim MM.



Edit: dodam, ze gdyński MM ma najniższe ceny ze wszystkich MM w Trojmiescie, dzisiaj zakupiłem Neila "Times Fades Away" za 64 zł po obniżce.
Maja tez duzo tych ostatnich wznowień polskiego pop/rock i Polish Jazz.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

kawosz

Właśnie słucham . Realizacje z epoki  . Pewnie tylko wyczyszczone z szumów . Polecam z czystym sumieniem .

http://www.empik.com/smooth-jazz-the-city-various-artists,p1124518459,muzyka-p


krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

Było to do przewidzenia, ale byłem właściwie przekonany, że pierwszy będzie Lidl :)

SVART

Cytat: moon w Grudzień 10, 2016, 00:35mam nadzieje, ze 2-3 tytuly wygarne:)

To już powinieneś stać pod najbliższą biedroną w kolejce :).

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

wiesc niesie, ze w niejednej Biedrze pojawily sie juz dzien wczesniej, a oprocz tego bywa po jednej sztuce kazdego tytulu na sklep. No i juz chyba niektore sa na allegro;) trudno, chcialem ze dwie, przezyje. Nie bede calej Wawy za tym zjezdzal:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jamówię

Masakra...czy naprawdę nie można byłoby w takich cenach sprzedawać regularnych wydań?

Al Capone

Oczywiście, że można ale pecunia non "omlet" :)
Widać jakie są marże. 44,50 Biedronka vs 125 Allegro (Nirvana).

elem

Cena jakiegoś wariata z Allegro nie może służyć do porównań marży. Normalna, detaliczna cena tych płyt to ok. 65-70 zł. Biedronka po prostu dostała inna cenę od regularnej hurtowej ceny dystrybutora. wiem jaki jest powód takiego działania własnie w tej chwili ale nie będę tłumaczył, bo nie chce mieć potem wojenki z owym dystrybutorem :) Ten sam wydawca zrobił podobna akcję z amazonami - 10 EUR za LP. Tyle, że tytułów było znacznie więcej.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Al Capone

Pozostaje mieć nadzieję, że to nie ostatnia akcja tego typu.