PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

il cattivo

U mnie winyli też jeszcze nie ma, a nie chcę zawracać gitary zapracowanemu personelowi. Za to nakupiłem od groma płyt CD do samochodu, po 15 złociszy sztuka 😀

Bartolo

Udało się.. ;)
Szkoda że takich cen na winyle nie a na co dzień.... :(
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

tomasz_pianista

Ja też dokupiłem trzy płytki, w tych cenach to grzech nie brać:) Dziś już w mojej biedzie został tylko jeden karton, ale mam to co trzeba.

B.B. King gra świetnie!
Grupa ratowania poziomu.

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

tomasz_pianista

:D

Jeszcze Zappa daję radę, mimo że nie jestem wyznawcą, to warto. Normalnie winyl 100zł!
Grupa ratowania poziomu.

axolotl

Wlasnie przytargalem Kombi, nie jest swietnie ale tez nie jest zle ;))

GregWatson

No i dorwałem prawie nieruszany kartonik. Powybierałem sobie trochę. Wzbudziłem przy kasie deczko zaciekawienie starszych osób jak zobaczyli wykonawców. Wspominali dawne dzieje (przed wojną jeszcze) jakie to oni mieli. No i najmilsze na koniec to ten dodatkowy upust 23% aż minka mi się uśmiechnęła.
Trochę tego i trochę tamtego też.

tomasz_pianista

Jesteśmy jak wygłodniałe wilki:)

Ciekawe ile z tych kartonów wyląduje na allegro i na giełdach winyli.
Grupa ratowania poziomu.

GregWatson

A Lidl jeszcze sprzedaje te swoje winyle czy już się poddał?
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

A wiecie, że Empik ( wzorem Lidla) zaczął klecić tanie składanki tematyczne? Pewnie nie wiecie. I wiele nie tracicie  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Nina genialna. Aż zacząłem paczeć, czy to nie jakieś best off, ale nie. Regularna płyta  :o
Ech  ::)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Jadę ja sobie z hacjendy nad jeziorem i staję po piwo w małej dziurze gdzie biedra jest głównym handlowcem, wchodzę i widzę... som :) Cały zajebisty karton. Wziąłem Zappę i Abbę he he ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

wzialem Mete, bo podobno to inne tloczenie niz ostatnio i jest bardzo dobrze zrobione, ktos sprawdzal?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo

#413
Właśnie słucham i wydaje mnie się, że rzeczywiście ma dupnięcie całkiem całkiem.

No nie jest to wegetariański mastering  :)

Old Man Kensey

Wczoraj zrobiłem rajd po 11 w sumie lubelskich biedronkach  (pewnie jeszcze kilka zostało, ale miałem już dość). Płyty były w 3 z nich, i bardzo mocno przetrzebione, raczej tylko Soyka, Kombi 2 i Akustyczny Lady Pank, więc nędza... zdołałem na szczęście kupić Ninę Simone, i faktycznie świetna plyta!

Za to promocji -23% już nie ma, pomimo iż w gazetce stoi, że obowiązuje do wyczerpania zapasów  (?).
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

McGyver

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 21, 2018, 10:03w gazetce stoi, że obowiązuje do wyczerpania zapasów 
Bo to nie tak działa. Dopisek "lub do wyczerpania zapasów" oznacza że nie zapewniają dostępności towaru do ostatniego dnia promocji, może braknąć wcześniej.

Old Man Kensey

No nic, może jeszcze coś dorzucą, szukam Nirvana "In Utero"...
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

axolotl

Moge potwierdzic, ze koniec promocji. Dzisiaj kupilem 2 plyty w normalnej cenie ;/

Trza bylo brac jak byla promo to glupi czlowiek sie zastanawial.

McGyver

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 21, 2018, 10:42
No nic, może jeszcze coś dorzucą, szukam Nirvana "In Utero"...
W mojej biedronce jest. I Queen w wydaniu 180 gramów, i parę innych fajnych tytułów.
Cytat: axolotl w Kwiecień 21, 2018, 14:26Moge potwierdzic, ze koniec promocji. Dzisiaj kupilem 2 plyty w normalnej cenie ;/
Za to płyty CD po 15zł. Kupiłem Arethę Franklin.

juter22

Cytat: Bartolo w Kwiecień 14, 2018, 11:57
Udało się.. ;)
Szkoda że takich cen na winyle nie a na co dzień.... :(
za to Beastie Boys to bym oddał nerkę ;) gdzie to można złapać?

marekw 76

Cytat: Old Man Kensey w Kwiecień 21, 2018, 10:03Wczoraj zrobiłem rajd po 11 w sumie lubelskich biedronkach  (pewnie jeszcze kilka zostało, ale miałem już dość). Płyty były w 3 z nich, i bardzo mocno przetrzebione, raczej tylko Soyka, Kombi 2 i Akustyczny Lady Pank, więc nędza... zdołałem na szczęście kupić Ninę Simone, i faktycznie świetna plyta!
Łukasz sprawdź na Orkana (to obok mnie i jak jestem w Polsce to zazwyczaj coś wygrzebuję) i na Diamentowej - tam podobno trafiają wszystkie winyle które się nie sprzedają :) takie info kiedyś dostałem od kasjerki. I zawsze trzeba pytać o płyty bo czasem na zapleczu coś trzymają albo w miejscu w którym nigdy byś nie szukał...
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

McGyver

Cytat: juter22 w Kwiecień 22, 2018, 09:45
Cytat: Bartolo w Kwiecień 14, 2018, 11:57
Udało się.. ;)
Szkoda że takich cen na winyle nie a na co dzień.... :(
za to Beastie Boys to bym oddał nerkę ;) gdzie to można złapać?

W ''mojej" biedronce wczoraj było.

Old Man Kensey

Cytat: marekw 76 w Kwiecień 22, 2018, 11:39Łukasz sprawdź na Orkana (to obok mnie i jak jestem w Polsce to zazwyczaj coś wygrzebuję) i na Diamentowej

Hej Marek, dziękuję za info. Tam też byłem, niestety, z marnym rezultatem. But keep looking :D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

finchers

To ja w biedrze zakupiłem:
1. Foo Fighters - raczej słaba jakość tej składanki;/
2. Lady Pank akustycznie - jeszcze nie słuchałem ale na tidalu dobra jakość zobaczę róźnicę z płytą
3. Korn - ciekawe jak ta składanka...
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

axolotl

Nowe tytuly w biedronce od 4 maja .... trzeba sie zaczaic.