Revox G36 . Mój Dziadek.

Zaczęty przez miniabyr, Grudzień 20, 2015, 19:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

yad31

Ok. Dzięki, jak będą jakieś postępy to się odezwę bo mam jeszcze kilka pytań

kawosz

Kupiłem dla obudowy i części . Wersja 4 śladowa . Qufa ten magnetofon nawet na takiej lichej taśmie i czterech śladach ma wykop  ;D . To dawca ale może jednak o niego zadbać  :o . Proszę o laika  ;D . Naumiałem się wstawiać filmy to teraz będę szalał  ;D

Jamówię


kawosz

W konserwacji . :) . Zaginały mi się te kable od ramion . To cza wszystko poprawić . Nie lubię fuszerek . Przy okazji poczyszczą nasmarują .

Jamówię

Taki przegląd jest ważny.

tomasz_pianista

Kawosz tylko nie zamień się w Excela z tymi filmikami:P
Grupa ratowania poziomu.

miniabyr

Darek ale wersja 4 śladowa ma pewną zaletę ,którą trzeba rozważyć. Na ebay jest sporo oryginalnych taśm nagranych dla tego formatu! Same oryginały ,dobre wykonania  i niedrogo. Naprawdę jest tego sporo. np.http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xreer+to+reer+tape.TRS0&_nkw=reer+to+reer+tape&_sacat=0
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

To jakaś myśl . Tylko taśma ulega degradacji a to stareńkie wydania . Może na próbę kupić :)

kawosz

Dobra emocje opadły pora na wnioski . Chcecie kupić G-36 kupcie wersję 2 Track . Nie jest jednak wolny od wad maszyn czterośladowych . Występuje nachodzenie ścieżek dobrze mi znane z innych maszyn 4 Track . Pewnie można było by z tym walczyć ale gra jest uważam nie warta świeczki . Mój egzemplarz mechanicznie jest prawie idealny . Jako ewentualny dawca będzie genialny . Pawełku zastanowiłem się nie warto brnąć w 4 ślada :)

miniabyr

Cytat: kawosz w Luty 22, 2017, 10:04
Dobra emocje opadły pora na wnioski . Chcecie kupić G-36 kupcie wersję 2 Track . Nie jest jednak wolny od wad maszyn czterośladowych . Występuje nachodzenie ścieżek dobrze mi znane z innych maszyn 4 Track . Pewnie można było by z tym walczyć ale gra jest uważam nie warta świeczki . Mój egzemplarz mechanicznie jest prawie idealny . Jako ewentualny dawca będzie genialny . Pawełku zastanowiłem się nie warto brnąć w 4 ślada :)
Ja nie zamierzam brnąć w 4 ślady , bo to strata czasu . Ale fakt jest taki,że taśm na czteroślad jest bez liku . I to nie są tasmy od Sedlaka ,tylko oryginały .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

Paweł ale co z tego że to oryginały jak nagrane dawno i do tego w ułomnej technologi . To nie ta bajka co Sedlakowe kopie . Miałem przez chwilę myśl że może jednak . Ale to już była by przesada . Mnie bardziej nosi czasami żeby wcale nie mieć szpulaka  ;D i skoncentrować się kasowo na 2 nośnikach  :P

MAC

Cytat: kawosz w Luty 22, 2017, 13:46Mnie bardziej nosi czasami żeby wcale nie mieć szpulaka

hihihi...

kawosz

Cytat: masza w Luty 22, 2017, 15:37hihihi...
Ty jesteś temu winny :P i Bubusia :D A jak się  okaże że lector gra magnetofonowo to już nie wiem  :o . Dam szansę dziadkowi jak się uda ta przeróbka na 38 . Nagrywanie dla mnie to radocha . Zostało mi z czasów minionych :) . Choć to upierdliwe :P

bubusia

#313
Darek dawaj do mnie, jest nowa alternatywa
http://www.audio.grobel.com.pl/files/rec/jadis/938cd_jadis_orphee_1.pdf
Jak zamowisz dzisiaj to juz w kwietniu u Ciebie, chyba jeszcze lepiej niz ostatnio:)
Masza, tez dawaj, moze wezmiemy trzy
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

kawosz

Cytat: bubusia w Luty 22, 2017, 16:27Darek dawaj do mnie, jest nowa alternatywa
Ja jestem przeinwestowany wydatki muszą poczekać . Mogę sobie bezpieczniki kupić :D . I to od Maszy :D bo tanie . Ale wpaść posłuchać chętnie . Jak już się ogarnę .

MAC

Cytat: bubusia w Luty 22, 2017, 16:27Masza, tez dawaj, moze wezmiemy trzy

Dzisiaj samochód zamówiłem. Cza przystopować z wydatkami  ;D

miniabyr

Samochód chój ,kup odtwarzacz! :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Kupię, szukam ale nie kuśwa za 35 koła  :o  ;D

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

No ja bym samochodu za 35 koła nie kupił . :P :P :P :P :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

bubusia

Cytat: miniabyr w Luty 22, 2017, 19:25
No ja bym samochodu za 35 koła nie kupił . :P :P :P :P :P

Ale odtwarzacz jakby we wszystkim podpasowal to kto wie, zgadza sie Pawel?

masza, jaka fure kupiles, pochwal sie:)
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Cytat: bubusia w Luty 22, 2017, 20:06masza, jaka fure kupiles, pochwal sie:)

Markę kryzysu wieku średniego  ;D ;D ;D

vasa

Panamera.
No proszę, proszę  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

bubusia

Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC

Dupy z Was a nie znawcy kryzysu wieku średniego  ;D