Top wszechczasów radiowej Trójki

Zaczęty przez gratefullde, Styczeń 01, 2015, 19:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiki

Cytat: GregWatson w Maj 02, 2020, 17:42
31 miejsce właśnie leci
GregWatson, też posluchujesz?

Nalepa właśnie się skończył....

Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

GregWatson

No zostało już mało i to sama czołówka więc trza posłuchać. Tym bardziej że leci teraz "Zegarmistrz światła".
Trochę tego i trochę tamtego też.

wiki

Zegarmistrz piękny.... 😀😀😀

A teraz Kazik.... 12 groszy...
Za wpadanie do ucha.... Oskar... za jakość nic nie dam...
Taki sobie utwór....
Jak to Kazik....
Jak ktoś lubi to proszę i bardzo.... 😁
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Martyna.....
W domach z betonu.....

Piękne wspomnienia ogniskowe nachodzą.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Na 15-tym.....
Czytając na odwrót.... 51....
Tsa....

Takie miejsca to ja lubię.... 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

A w przerwach reklamowych, tak jak teraz, słucham sobie Daab....
Obecnie leci... "Po trzykroć pytam"....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Finał na miejscu, w święto się wpisał.

Jestem ciekawy, który wykonawca miał najwięcej utworów w zestawieniu  ::).

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Cytat: Pboczek w Maj 02, 2020, 21:49
Finał na miejscu, w święto się wpisał.

Jestem ciekawy, który wykonawca miał najwięcej utworów w zestawieniu  ::).


Niemen?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

tomcio

W trakcie listy padło pytanie: "czyich i z której płyty jest najwięcej utworów w obecnym notowaniu" ?
Niedźwiedzki odpowiedział, że nie jest do końca pewien, ale chyba Grechuta i Anawa. Tytułu płyty nie podał.
Ciekawe, trzeba by sprawdzić.

Ale najlepsze w tym wszystkim jest to, że ponieważ nie posiadam tunera a amplituner w warsztacie, to słuchałem tej listy przez C+ i jakiś chiński przetwornik Cyfrowo Analogowy za 3-dychy z zasilaczem. No i jak lista się skończyła to postanowiłem przejrzeć radia internetowe na C+. No i szczękę zbieram do tej pory z podłogi bo....
no właśnie, bo:
1. po pierwsze znalazłem jakieś pierdylion internetowych stacji radiowych i wśród nich są takie z całkiem fajną muzą,
2. a po drugie jakość grania przez ten przetwornik (za 3-dychy z zasilaczem) i resztę toru po prostu mnie zaskoczyła. Zawsze twierdziłem, że słyszę różnicę między analogiem a cyfrą, że żadne przetworniki i inne cuda techniki tego nie zmienią, i że tak się nie da słuchać muzy, bo kłuje w uszy, bo talerze nie takie, bo .... generalnie słyszę zerojedynki. Tak trochę jak z Dolby Nr, B, C (i co tam jeszcze po drodze było) i bez ale z szumem. A tu nagle spory ZONK. Owszem, nadal słyszę zerojedynki, ale...... nawet jakieś nagrania z lat 40 i 50 brzmią całkiem "fajowo". Normalnie nocka przede mną (pewnie z racji ilości tych stacji niejedna nocka).  :)


dużo zdrówka wszystkim życzę
T

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite


Pboczek

Cytat: tomcio w Maj 02, 2020, 23:55A tu nagle spory ZONK. Owszem, nadal słyszę zerojedynki, ale...... nawet jakieś nagrania z lat 40 i 50 brzmią całkiem "fajowo". 

Zostałeś melomanem, byłeś audiofilem. Wiesz ile kasy zostanie z Tobą $$$$, a muzyka ta sama. :)
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

tomcio

Cytat: Pboczek w Maj 03, 2020, 12:22Zostałeś melomanem, byłeś audiofilem. Wiesz ile kasy zostanie z Tobą $$$$, a muzyka ta sama.

Hmmmm... lubię posłuchać muzyki :)