Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Bingo ! Wzruszyłeś mnie  :'(

wojtek41

Słucham płyty Art Pepper Quintet vol 1. Nagrania koncertowe z 1968 roku. Kurcze, piękne granie, pełne dynamiki. Tylko dwa nagrania. Na str A Groupin. Natomiast str B Lover Come Back To Me. Płytę wydała hiszpańska wytwórnia Fresh Sound Records w 1987 roku. Jeśli będziecie mieli okazje, brać bez zastanowienia. Warto !!!

MAC


wojtek41


wojtek41

Zmiana na Unamco T1 + V15 i AN. Kapitalna płyta i pięknie odtwarzana. Oczywiście winyl :)

wojtek41

Nahorny "Jej Portret". Oryginalne tłoczenie z epoki. Trzeszczy na tytułowym, ale co mi tam.. :)  Pięknie się słucha :)
Kufa...kiedy ten czas minął... :o

MAC

Ale Ty mi smaka na te fałpiętnaście narobiłeś  :o >:D

wojtek41

Dobrze, że nie na V2 i fitlera  ;D

MAC


wojtek41

Swoją drogą to pięknie grająca, melodyjna wkładka. Dla mnie cudo :)  Natomiast M95ED, troszkę mi przypomina V15MK III  :)

wojtek41

Maciek, bierz jak tylko zobaczysz  ;)

MAC

Zarzuciłem już wędkę i paczam na spławik  ;D

wojtek41

Toś mi przypomniał... :o  Tam muszę zawinąć w maju, lub nawet kwietniu na łososia i pstrąga. Wracałem z Norwegii i wypaczałem  :)  Pogranicze  :)
Nie jedno hobby hop ma  :D

wojtek41

Słucham i pomyślałem sobie, gdzie jest Pavulon ?  ;)
Świetna realizacja )

wojtek41

Ktoś zna te wydania ? Dobra jakość ? Pytam bo nie mam jeszcze żadnej tak wydanej.  Blue Spec CD 2.


wojtek41

W oczekiwaniu na odpowiedź... :)


wojtek41


elem

Blu Spec zachwyca się Wojtek Pacuła. Nigdy nie słuchałem , ale chyba czas coś kupić w tym formacie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

#470
Cytat: elem w Luty 15, 2018, 22:44Blu Spec zachwyca się Wojtek Pacuła
Tak do końca nie wiem czy to dobrze.. ;) :D 
Oczywiście żartuję. Czyli czas na zakup  :)

rudy-102

Cytat: elem w Luty 15, 2018, 22:44Blu Spec zachwyca się Wojtek Pacuła.
Przecież to nie jest inny master, czy też większa ilość informacji na płycie. Tu chodzi tylko inne wypalanie matrycy. Jedynka pozostaje jedynką, a zero zerem. Płyta cd nie jest nośnikiem dźwięku, tylko nośnikiem informacji. Ja w to nie wierzę.

wojtek41


wojtek41

Właściwie to się kilka fajnych gramofonów pojawiło na sprzedaż :)

wojtek41