LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Cytat: kefas w Marzec 06, 2019, 18:12
Piotrze to wysyłać? Adres gdzieś znajdę A jeśli potrzebujesz dane banku to daj znać.

Wyślij mi jeszcze zdjęcie z zestawieniem tych koncertów rzucę okiem co tam jest.
Philips generalnie dobrze nagrywa ale zerknę jeszcze na zawartość.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jajacek1410

Cytat: kefas w Marzec 06, 2019, 17:59https://www.discogs.com/Perotinus-Magnus-Deller-Consort-Musik-An-Notre-Dame-Um-1200/master/617061

A takie coś?
Chętnie bym wziął.

Cytat: LampowY w Marzec 06, 2019, 18:08Jeśli będzie na sprzedaż to bardzo proszę :)

Nie chcesz tego.
Nie chcesz tego.
Nie chcesz tego.

Co robimy? Może jakąś licytację? Kefas się ucieszy :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

Piotrze ja już poszedłem spać bo rano do pracy wieczorem zrobię zdjęcie chyba ze prędzej sprawdzisz na Discogs. Numer zajdziesz na zdjęciu tylnym bookled

LampowY

Jacek, nie ma problemu. Masz pierwszeństwo do tej HM.
Ja się zagruzowałem płytami.

jajacek1410

Dzięki:) Też się zawaliłem płytami, ale tę jedną jeszcze upchnę. Przesłuchanie przewidziane zgodnie z harmonogramem gdzieś na 2021 :(

Jeszcze tylko decyzja kefasa.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

Może i ja do tego czasu przesłucham  :D


Piterski

Dziękuje Kefas za spis. Przesłuchałem częściowo i fragmentami te utwory i chyba to jednak dla mnie za duży kaliber.
Lubie wprawdzie Baha i parę utworów mi się podobało ale mimo wszystko 27 płyt z taką muzyką to miał bym problem.
Tak więc podziękuje i może się skusi jakiś inny miłośnik tego kompozytora i jej organowych wykonań.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

OK , to jest ktoś chętny na  taki kaliber 25 płyt?

kefas

Kilka na sprzedaż po 5zł szt. Czasem coś w cichych trzaśnie (z tego zestawu pierwsza od góry i Yehudi najbardziej) ale generalnie ładnie grają. Płyty niemyte.

kefas

Drugi, tutaj Bułat i Joan szczególnie ta Joan momentami cichnie  to znów jest głośniej

kefas

I gatefold po umyciu myślę, że będzie Ok.


il cattivo

Chętnie przytuliłbym ostatnią pozycję z serii gatefoldów, czyli Harmonia Mundi "Musik an Notre Dame".
Ponieważ wyjeżdżam jutro służbowo, czy możemy sfinalizować zakup w przyszłym tygodniu?

kefas

No pewno, będzie na ciebie czekała.

il cattivo

Bardzo mi miło :)
W sekrecie zdradzę, że nęci mnie też ten box 25 LP Bacha, ale muszę jeszcze przemyśleć.

kefas

Umyłem kilka płyt i sobie słucham i dźwiękowo jest bardzo dobrze  więc myślę, że warto. Prawdopodobnie w poniedziałek wystwie je na alle wraz z innymi boxami.

il cattivo

To tego Bacha nie wystawiaj, już się zdecydowałem.

kefas

Czyli co odłożyć dla Ciebie?

Piterski

A mógłbyś dać lepsze zdjęcia rewersu Kantat, koncertu na trąbkę i Bolera?

Na obecnych mimo powiększenia nie mogę się nic doczytać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

il cattivo

Tak, proszę odłóż dla mnie box Bacha.

kefas



Piterski

Kefas chyba się skuszę na wszystkie trzy tylko sprawdzę jutro czy którejś nie mam przypadkiem w domu.
Bo coś znajomo te niektóre utwory brzmią.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jajacek1410

#449
Cytat: jajacek1410 w Marzec 06, 2019, 23:22Cytat: kefas w Marzec 06, 2019, 17:59

    https://www.discogs.com/Perotinus-Magnus-Deller-Consort-Musik-An-Notre-Dame-Um-1200/master/617061

    A takie coś?

Chętnie bym wziął.
Cytat: il cattivo w Marzec 13, 2019, 21:56Chętnie przytuliłbym ostatnią pozycję z serii gatefoldów, czyli Harmonia Mundi "Musik an Notre Dame".
Ponieważ wyjeżdżam jutro służbowo, czy możemy sfinalizować zakup w przyszłym tygodniu?
Cytat: kefas w Marzec 13, 2019, 21:58No pewno, będzie na ciebie czekała.
Przypominam, że jestem pierwszy w komitecie kolejkowym :)
Odsyłam gapy na górę strony.
LampowY świadkiem :)


Mógłbym dobrać jeszcze Carissimiego.
I ewentualnie klawesyn z czasów Ludwika, ale musiałbym rzucić okiem na tył okładki.
Mógłbyś zrobić lepszą fotkę, albo zrobić zestawienie kompozytorów ( bez wdawania się w szczegóły) ?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek