LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Ograniczę się do do dwóch pozycji.
Koncertów na trąbkę i Bolera.
Jak coś się pojawi nowego to dozbieramy do pełnej wysyłki.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

CytatOgraniczę się do do dwóch pozycji.
Koncertów na trąbkę i Bolera.
Jak coś się pojawi nowego to dozbieramy do pełnej wysyłki.

Ok. Te dwie pozycje dla Ciebie rezerwuję Tylko rozumiem, że to pewne, bo trochę się namieszało z z tą Harmonią Mundi ale to na inny post.

kefas

https://www.discogs.com/Lucy-van-Dael-Alan-Curtis-Clavecinmusik-Um-Louis-XV/release/5460093

https://www.discogs.com/Giacomo-Carissimi-Armstrong-Csapo-Rogers-Partridge-Widmer-H%C3%B6lle-Vokalensemble-Der-Schola-Cantorum-B/release/5192701

To dla kolegi jajacek1410 do podglądu.


Co do Harmonia Mundi to teraz ma zagwozdkę bo wyraziłeś chęc na nią gdy jeszcze oficjalnie jej nie zadeklarowałem do sprzedaży a czasem koledzy wyrażają chęć a potem jednak rezygnują inni myślą że jest już komuś przypisana i o nią nie zabiegają w rezultacie płyta zostaje u mnie i zalega. Ja jej nie słucham a wyrzucić szkoda bo kiedys jakieś pieniadze za nią dałem.
To  może się dogadacie, a jak nie to w tedy z mojej decyzji wystawię ją na Allegro w pn. lub wt. razem z boxami które zamierzam wystawić i każdy będzie miał równą szansę.

kefas

Zaraz idę do pracy więc odpowiadać mogę niemrawo  :(

Piterski

Cytat: kefas w Marzec 15, 2019, 10:53Tylko rozumiem, że to pewne
Tak jak jak Ci się zdeklarowałem te dwie biorę na 100%. Mogę Ci za nie z góry zapłacić, tylko czy się potem w tym nie pogubisz.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

OK. A z zapłata to potem

il cattivo

#456
Cytat: jajacek1410 w Marzec 15, 2019, 09:32Przypominam, że jestem pierwszy w komitecie kolejkowym
Odsyłam gapy na górę strony.
LampowY świadkiem

W tamtym poście wspomniałeś o francuskiej Harmonia Mundi, a to wydanie to Deutche Harmonia Mundi.

Edit:
Za daleko pogrzebałem w historii tego wątku, przeoczyłem Twoją konwersację z Lampowym. Płyta jest Twoja, chyba, że zgodzisz się na konfrontację na allegro :)
Kefasa proszę o podesłanie danych do przelewu za box Bacha.

kefas

Miło że się dogadaliście.
Na moim Alle... Boxy (niektóre nowe, raz przesłuchane) do licytacji od poniedziałku. 18.00

jajacek1410

Cytat: kefas w Marzec 15, 2019, 11:06Co do Harmonia Mundi to teraz ma zagwozdkę bo wyraziłeś chęc na nią gdy jeszcze oficjalnie jej nie zadeklarowałem do sprzedaży a czasem koledzy wyrażają chęć a potem jednak rezygnują inni myślą że jest już komuś przypisana i o nią nie zabiegają w rezultacie płyta zostaje u mnie i zalega.
Kręcisz Waćpan. Zainteresowanie płytą wyraziłem jednoznacznie. "Zmusiłem" do rezygnacji LampowY-ego. Mam żal o to, że nawet nie próbowałeś potwierdzić mojej oferty, tylko od razu zrobiłeś rezerwację dla il cattivo. Zauważ, że nie pytałem w ogóle o cenę - czasami w przypływie fantazji jestem gotów zapłacić irracjonalnie zawyżoną sumę. Miałbyś miłą niespodziankę. Tyle, że teraz strzelam focha. Rezygnuję z tej płyty, oraz klawesynu i Carissimiego.
Pozdrawiam  :)

Cytat: il cattivo w Marzec 17, 2019, 11:55Płyta jest Twoja
Paweł-  dzięki bardzo, płyta Twoja. Ja rezygnuję z przyczyn jak wyżej. :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

LampowY


il cattivo

Jejku, się narobiło i czuję się współodpowiedzialny :(
Jeśli jednak to ostateczna decyzja jajacek1410, zaś LampowY nie zgłasza pretensji do płyty, to proszę kolegę kefas o potwierdzenie, że mogę tę płytę nabyć.

LampowY

Ja nie mam żadnych roszczeń. Oficjalnie dawno się zrzekłem.

jajacek1410

#462
Cytat: il cattivo w Marzec 17, 2019, 20:57Jejku, się narobiło i czuję się współodpowiedzialny
Luzik :) Nie masz obowiązku śledzenia wszystkich postów.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

Wyraziłeś chęć,(innymi słowy zainteresowanie) tak właśnie napisałem tyle, że przed oficjalnym ,,wystawieniem''Mogłem uprzedzić Il cattivo że co prawda nieoficjalnie ale jednak byłeś drugi czyli pierwszy i tu przyznaję się, popełniłem błąd więc co do focha masz pełne prawo.

il cattivo dolicz do twojego zakupu 5zł, płyta Twoja.

vasa

Cytat: kefas w Marzec 17, 2019, 23:39Wyraziłeś chęć,(innymi słowy zainteresowanie) tak właśnie napisałem tyle, że przed oficjalnym ,,wystawieniem''Mogłem uprzedzić Il cattivo że co prawda nieoficjalnie ale jednak byłeś drugi czyli pierwszy i tu przyznaję się, popełniłem błąd więc co do focha masz pełne prawo.
Kefas, szacun. Ja bym tak nie umiał :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

il cattivo

Piotrze, płyty dotarły. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ten box, cieszy oko niesamowicie :) Jeszcze co prawda nie wziąłem się za odsłuchiwanie, ale już zapowiedziałem domownikom, że teraz i tatuś będzie miał swój serial. Muszę tylko zarezerwować świętą porę.
Czy się mylę, czy też umyłeś wszystkie krążki? Tak czy inaczej, bardzo dziękuję, ten zakup już sprawił mi sporo frajdy.

kefas

Też się cieszę z Twego zadowolenia a jeśli chodzi o odsłuch to jestem niemal pewien, że będziesz zadowolony ja kilka przesłuchałem i stwierdzam ,że brzmią świetnie.

Tymczasem  wszystkich chętnych zapraszam do licytacji, (jutro jej koniec) ceny powiedzmy nie są atrakcyjne ale było to celowe i zamierzone.
https://allegro.pl/uzytkownik/kefas68?order=t&bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-4-0312

kefas

Te które nie poszły na alle z niższą ceną 10zł plus koszty wysyłki.
Pierwszy 2LP gra bardzo ładnie, drugi 2LP na 1-szej str. kilka głośniejszych pyknięć dalej ewentualnie delikatne w cichych fragmentach, trzeci 4LP czsem cichych coś pyknie delikatnie.

kefas

...pierwszy 2LP gra bardzo ładnie ewentualnie czasem coś w cichych 10zł, drugi 3lp ładnie brzmi ale wszystkie płyty delikatnie smażą  6zł, trzeci 2LP jak poprzedni cena 4zł.

kefas

... pojedyncze po 5zł Fidelo ciut gorzej a dwie pozostałe bardzo ładnie grają

Alexander

Czajkowskiego 2lp poproszę  :)

kefas

Czajkowski dla Alexander

Rosenkavalier - nieaktualne.


Alexander

Cytat: kefas w Marzec 24, 2019, 11:42Czajkowski dla Alexander
Przyjechało - dziękuję  :)

kefas

No to fajnie.
A tym czasem może komuś się spodoba. Druga od prawej w cichych coś przeszkodzi pozostałe niemal idealne każda 5zł plus koszty wysyłki.