Mike Oldfield

Zaczęty przez MAC, Maj 15, 2016, 12:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Super zakup. A, że tak gra musze sprawdzić   :o
Ja wszystko co jest w dobrym stanie kupuje Oldfielda  ;)
Ostatnio kupiłem na flohmarku Crises w stanie perfekcyjnym okładka i winyl za 1,50€  :)

Pozdrawiam S.CH.

rudy-102

Za to pudełko dałem 6€ :). Trochę pyka w niektórych miejscach, ale to mi na razie nie przeszkadza. Całości jeszcze nie miałem czasu posłuchać.

miniabyr

#102
Brzmi inaczej ten box ,bo to są inne mixy tych trzech pierwszych płyt Oldfielda . Na dodatek można słuchać  w kwadro .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102

No to trafił mi się smaczny kąsek :).

rudy-102

Płyty mają oznaczenie SQ QUAD.

merlin1973

Tak o tym jest napisane  ;)
(,,Stereo Quadraphonic") to czterokanałowy system dźwiękowy do płyt winylowych. Został wprowadzony przez CBS Records (znany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jako Columbia Records) w 1971 roku. Wiele nagrań wykorzystujących tę technologię zostało wydanych na LP w latach siedemdziesiątych.  :o
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Czas leci 67lat dziś kończy.
By nie było nudno taka wersja  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=DzLWxsu4x-A
Pozdrawiam S.CH.

filok

Witam
spotkał się ktoś z wydaniem płyty Mike Oldfielda- Music Of The Spheres na winylu ?
szukałem ale same CD
na Discogs również same CD

miniabyr

Niestety funkcjonuje ten album tylko na cd .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

filok


merlin1973

Dokładnie  :( 
Ta akurat nie wyszła na winylu. Ale nie tylko ta bo  Light + Shade i tez  Tres Lunas.
Reszta jest  ;)
Pozdrawiam S.CH.

filok

Wczoraj jak jej słuchałem na Tidalu jeszcze miałem nadzieję ale długie poszukiwania tylko potwierdziły moje obawy.Ale sama płyta może nie całkiem to 100% Oldfielda w Oldfieldzie ale naprawdę zacna

jjacek

#112
Dawno nie sluchalem... :-\

paul_67

Nie wiem co jest z Supertramp, ale ja mogę ich słuchać tylko z winyla.Z cyfry po prostu mnie wkurwia :(

paul_67

Sorry.Nie na temat  ;)

filok

Ja wczoraj The Songs Of Distant Earth też bardzo ciekawa płyta

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

#117
Mam to na cd(Amarok) i to jest jedyna forma dla tego albumu ! On ma coś ok 60 minut . Tego nigdy nie powinno się wydać na jednym winylu !  Koszmarne brzmienie . No chyba ,że ma to mieć wartośc kolekcjonerską . Ja mogłem Amarok kupic na winylu ,ale to nie ma sensu .
Amarok to ostatnia płyta Oldfielda którą naprawdę lubię !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

W Niemczech Oldfield był i jest bardzo popularny :) w latach 80tych koncertował w co drugim mieście.
Dlatego tyle winyli jest na rynku. Mozna trafic wszystko za 5€   ;) mozna tez z oryginalnymi autografami które rozdawał po koncertach. Dziś to rarytasy takie winyle podpisane a z dedykacją to juz całkiem  ;D

Pozdrawiam S.CH.

masza19

Halo, halo... merlin, zawiodłem sie na Tobie...  ;)

Dzisiaj przecież mistrz kończy 68 lat!!!  :np:


merlin1973

Spokojnie masza ;) wszędzie trąbią to  nie chciałem znowu zanudzać, że mój ojciec chrzestny urodziny ma.  ;D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

 ;)
Pozdrawiam S.CH.

wiki

Merlin1973, kupiłeś Gonga..... Super.... 😀
Podoba się?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

merlin1973

Dzieki Tobie  ;) do tej pory słuchałem na yt , teraz juz mam.
Wczoraj na rynku sie trafił znaczy sam wpadł na mnie  ;D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

No i jeszcze takie dziwadło  :o
Pozdrawiam S.CH.