PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67


elem

Columbia Legacy, z bieżącej produkcji Sony. Jest OK.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


elem

Gwoli ścisłości - nie kupowałem w Biedronce, mam to wydanie od dawna, ale nie powinno być róznicy :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART


rudy-102

Cytat: SVART w Listopad 26, 2017, 17:33
Bardzo dobra cena za wydawnictwa Analogue Prod. -50%

https://store.acousticsounds.com/s/486

Kupowałeś już u nich bezpośrednio? Jak to wychodzi z wysyłką i cłem?

elem

dopóki nie zamówisz, nie dowiesz sie ile za kasują za wysyłkę.  ???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART

Cło można łatwo policzyć i VAT. Generalnie najlepiej zamawiać mniejsze paczki, mniejsze ryzyko "oclenia". Przesyłka dosyć droga, coś od 12-14 USD za pierwszy CD. Teraz idzie do mnie pakiet od nich.

Drizzt

Z tego rozdania wpadło 5 pozycji : Cohen, Dylan, Clash, Jarre i Aerosmith. Tłoki Ok, zgodnie z przewidywaniami. Niestety na Davisa, Santanę i RATM się nie załapałem :) Jakoś mi nie przeszkadza winyl między pomidorami i sokiem pomarańczowym - bez jaj, to z pewnością miłość ale nie religia.

cdt

Cytat: drizzt w Grudzień 07, 2017, 22:22Jakoś mi nie przeszkadza winyl między pomidorami i sokiem pomarańczowym - bez jaj, to z pewnością miłość ale nie religia.
Ja tam też nie mam z tym problemu :) . Jest czas na winyle z biedronki i na ałdjiofilskie tłoczenia :)

Drizzt

Cytat: cdt w Grudzień 07, 2017, 22:28
Ja tam też nie mam z tym problemu :) . Jest czas na winyle z biedronki i na ałdjiofilskie tłoczenia :)

Które czasem są tym samym ;) choć fakt, że seria Back to Black to nie mistrzostwo świata ale tylko i aż bardzo przyzwoite budget pressings.

moon

lista z Biedry:

Björk – Post
Bob Marley – Legend
Ella Fitzgerald, Louis Armstrong – Ella And Louis
Guns N' Roses – Appetite For Destruction
Hey – Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
Diana Krall – Christmas Songs LP
Massive Attack – No Protection
Nirvana – Nevermind
Nirvana – MTV Unplugged In New York
PJ Harvey – Let England Shake
Portishead – Dummy
Public Enemy – Fear Of A Black Planet
Queen – Sheer Heart Attack
R.E.M. – Out Of Time
U2 – How To Dismantle An Atomic Bomb
Any Winehouse – Back to Black
Dire Straits – Communique
Dire Straits – Making Movies
Pulp Fiction Soundtrack
Sting – The Last Ship
Frank Sinatra – The Best Of
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102



Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

GregWatson

Coś tam wybiorę z tego zestawu. Ostatnio listopadowe wydania jakoś przeszły mi bokiem i nic nie kupiłem.
Trochę tego i trochę tamtego też.

fotobia

Ja zapoluję na Hey i Dire Straits - Making ... Resztę raczej odpuszczam. Ale fajnie że nadal są te akcje.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

GregWatson

Biedra chyba zwęszyła okazje i może więcej będzie tego u nich.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Michał


GregWatson

Kiedyś coś tam Media Expert czy też Mark sprzedawał u mnie płyty ale jakoś padło. Ale Biedra i Lidl jednak nie rezygnują. To dobrze. Jakie są te płyty takie są coś tam można zawsze wygrzebać. W Biedrze u mnie winyl sprzedaje się lepiej niż CD.
Trochę tego i trochę tamtego też.

fotobia

Ja tam cieszę się z Dire Straits, kompletuję sobie płyty za spoko kasę. Plus  kilka innych wpadło na półkę. Gdyby nie biedra to pewnie tych innych bym nie nabył. Niech  nadal robią te akcje. CD to akurat w MM w sporych ilościach po 19,99 i mniej są stałe w ofercie.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Drizzt

Cytat: fotobia w Grudzień 14, 2017, 21:55
CD to akurat w MM w sporych ilościach po 19,99 i mniej są stałe w ofercie.

Ale nie takie rzeczy jak ostatni Bowie czy Waters. W MM te albumy są full price i nie ma szans na 19.99 jak w biedzie.

McGyver

Cytat: drizzt w Grudzień 14, 2017, 22:03Ale nie takie rzeczy jak ostatni Bowie czy Waters. W MM te albumy są full price i nie ma szans na 19.99 jak w biedzie.
Akurat tych płyt na CD w cenie 19,99 u owada nie widziałem niestety. Ktoś je tam na CD w ogóle widział?

Drizzt

Cytat: McGyver w Grudzień 14, 2017, 22:07
Cytat: drizzt w Grudzień 14, 2017, 22:03Ale nie takie rzeczy jak ostatni Bowie czy Waters. W MM te albumy są full price i nie ma szans na 19.99 jak w biedzie.
Akurat tych płyt na CD w cenie 19,99 u owada nie widziałem niestety. Ktoś je tam na CD w ogóle widział?


Tak, w mojej biedzie były obie, kupiłem Bowiego na prezent choć miałem już wcześniej obie na CD, oczywiście kupione za full price, a Bowiego też na LP. Wziąłem jeszcze Spirit DM i Cohena na CD. Czekam na LP bo też szykuje się fajne rozdanie.

Michał

I Bowie i Waters zalegają w Biedrach. Cena  bardzo ok.