Szatan! Szatan! >8-O

Zaczęty przez Moriarty, Maj 18, 2019, 20:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Moriarty

Jezusmariajózef! Włączyłem przez przypadek asystenta Google w telefonie - nigdy wcześniej tego nie robiłem... Akurat słuchałem symfonii Haydna w wykonaniu Tafelmusik...

Ten cyfrowy potwór rozpoznał nie tylko symfonię, która to część, ale i wykonawcę :o. Normalnie terminator!!! :-\

I don't wanna live on this planet anymore.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

LampowY

To taki googlowy Shazam?

Hubertrs

Wlacz eurovizje , zobaczymy co Ci powie, prubowalem zdzierzyc ale kurla to jest ponad moje sily

Moriarty

Cytat: LampowY w Maj 18, 2019, 23:01To taki googlowy Shazam?

Słodki jeżu, musiałem guglować za tym szazamem! :D
No, to jest taki głosik, co nagle zaczyna do mnie gadać i pisać: "Cześć, jestem twoim Asystentem Google. Powiedz, w czym mogę ci pomóc". Nawet wie, jak mam na imię, cyfrak jeden! Pełna inwigilacja.

Ostatnio był w "Guardianie" artykuł gościa, który miał w domu dwa głośniczki z Aleksą (też asystent AI). Aż dzieci zaczęły się bać, że są szpiegowane, nie chciały wchodzić do pomieszczeń z tymi głośniczkami. Koszmary im się przez to śniły. W końcu gość, gdy nie było go w domu, dostał od dzieci wiadomość, że odłączyły te głośniczki od prądu. Podobno "zepsuły się", czego objawem było to, że same zaczęły ze sobą gadać.

Koniec świata coraz bliżej, dobry panie.
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501