Gramofon do 3k +/-

Zaczęty przez mariobro12, Grudzień 04, 2021, 17:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

mariobro12

Witam!
Problemy techniczne z obecnym gramofonem PL112 zmuszaja mnie do dosyc pilnej wymiany.
Obecnie wykozystuje Pioneer SX 650 + Pioneer PL 112(Goldring 1006) + Epicure M150. Sklaniam sie do wydania kwoty w granicach 3k, z lekkim marginesem, w przypadku jesli pojawi sie cos ciekawego.
Czy koledzy moga mi moze doradzic cos fajnego i niezawodnego w podanym przedziale?

julius-6

Niedawno odebrałem z serwisu Luxmana PD 370.
Fajne ramionko TA-1 od Micro Seiki gra świetnie z podatnymiwkladkami. Vacuum (przysysanie talerza do płyty) działa chyba nawet lepiej niż w wyższych modelach jak PD300.
Uważam że to świetny gramofon w okolicach tego budżetu, a kilkanaście modeli różnych juz miałem.
Do tego bardzo ładny design luxmanowski, ktory pasuje własciwie zawsze i wszędzie.
Gdybyś byl zainteresowany pisz PW, a wyślę kilka fotek.

Jeśli nie to odradzę jedynie zakupy gramofonów z Japonii (napięcie 110V) , bo za chwilę mozesz miec znowu problemy techniczne. Coraz mniej tam sensownych egzemplarzy, a te, które mozna kupic za normalne pieniadze w Polsce to przeważnie szroty, ktore zostały mniej lub bardziej umiejętnie odpicowane pod handel.

kangie

Mam fajnego CECa. Ale prąd do silnika nie dochodzi. Poza tym, ma już nowego właściciela. Naprawi sobie.
Life is too short for boring HiFi.