TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Jeżeli one będą brzmieć równie paskudnie jak pierwsze wydania, to ja nie chcę o tym słyszeć. Szkoda że dobra muzyka często jest w taki sposób spaprana.

elem

Cytat: Alexander w Marzec 11, 2019, 18:22Riverside proponuje preorder na lp "Second Life Syndrome"i "Rapid Eye Movement"

na tej stronie nic takiego nie widzę albo ślepy jestem  - https://riversideband.pl/pl/  . Podasz link?

Do tej pory w Polsce Riverside było dystrybuowane przez Mystic ale ich strona tez milczy. Zachodni wydawca Inside-Out jest w PL dystrybuowany przez Sony PL, sprawdzę u nich. W zachodnich hurtowniach jest info o premierze 15 marca ale fiycznie towaru nie mają, sprawdzałem. W sklepie I-O też jeszcze (a może już :) ) nie mają.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Jest w wersji angielskiej:
https://riversideband.pl/en/

elem

czyli olewka polskich fanów  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Szykuje się tez nowy Bałdych - Sacrum Profanum czy będzie na winylu?

Tak przy okazji obejrzałem kilka wydawnictw winylowych ACT. Marudziłem cięgle, że ich winyle są gorsze niż cd, ale nie jest to regułą. Libretto II jest dobre. I co? I na odwrocie jak wół napisano, że "The vinyl master was exclusively made from the 24Bit/96kHz studio master files"
Przejrzałem pozostałe z półki i ani słowa o masterach dla winylu. Na stronie jest więcej takich z dopiskiem, są tez half speed, są też lp 45rpm - kurcze tego nie widziałem wcześniej  >:(
Trzeba będzie nadrobić zaległości i zdublować cd winylami  ;)

Alexander

#555
Cytat: elem w Marzec 11, 2019, 22:07czyli olewka polskich fanów  ;)
no dokładnie! olew na całego  ;D
O! Na jotpecu.de preordery są w promocji, fanów z NRD bardziej szanują  :o

elem

Cytat: Alexander w Marzec 11, 2019, 22:16Szykuje się tez nowy Bałdych - Sacrum Profanum czy będzie na winylu?

ACT ma w zapowiedziach tylko CD (premiera 29 marca) . Na LP są Brothers i Bridges.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Cytat: elem w Marzec 11, 2019, 22:25
Cytat: Alexander w Marzec 11, 2019, 22:16Szykuje się tez nowy Bałdych - Sacrum Profanum czy będzie na winylu?

ACT ma w zapowiedziach tylko CD (premiera 29 marca) . Na LP są Brothers i Bridges.

Adama B. mam wszystko na wszystkich formatach, większość z autografami, te sprzed ACT też  8)
Jeśli Sacrum się pojawi piszę się. Nawet bez autografu  ;)

elem

A płytę żony Adama masz? Bardzo ciekawa propozycja. Mąż i znakomici znajomi świetnie wpółpracują.

https://www.youtube.com/watch?v=H7XzaHFvagI
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

#559
I tu miałem problem - nie do końca jestem pewien, czy chciałbym ją mieć na półce. Ale skoro gra Adam, to
kliknąłem na ITunes i mam na dysku  :)

Przy okazji wkleję Polskie Drogi Kurylewicza w wykonaniu Bałdycha - piękna rzecz
https://www.youtube.com/watch?v=-KXVFXjZzXE

elem

"A cała dyskografia na cede?
Ile tego będzie?"
...   zapytał LampowY o dzieła RGG

Za górami, za lasami....  pojęcia nie mam czy wszystkie stare płyty są jeszcze dostępne. Poszukam, jak nie znajdę, zapytam zespół.

Czyli kto chętny na Memento z autografami?

miniabyr, cdt, LampowY...

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Azur

A czy ja nieśmiało mógłbym poprosić. Znalazłem tylko kawałek na YTubie i ciągle mi się kołacze w głowie. Ostatnio tak było dawno temu...

elem

Proś śmiało :) Jak tylko spotkam się z RGG, to ogłoszę na forum, że są płyty z autografami.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GB

Cytat: elem w Marzec 18, 2019, 21:20
Proś śmiało :) Jak tylko spotkam się z RGG, to ogłoszę na forum, że są płyty z autografami.
Ja również poproszę.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Kangie

I ja również, Tomku, poproszę 1CD.

jacek-k-wawa

Tomek - to RGG  to masz na myśli tylko CD czy też można już też chcieć winyla z autografem?

elem

Nie wiem kiedy wyjdzie winyl, dopytam i dam znać
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Oprócz RGG poproszę jeszcze o Hollisa.

elem

Pan prosi, pan ma :)

a teraz kierunek wyro....
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

McGyver

Cytat: elem w Marzec 18, 2019, 22:14
Pan prosi, pan ma :)

a teraz kierunek wyro....
U mnie w wyrze leży krawędź żelaza. A nawet dwie. Bardzo fajne są.

kazan

To i dla mnie poproszę , jeśli starczy nakładu  :)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

amati74

Tomaszu to ja też poproszę o CD z autografami

elem

spoko, damy radę
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe