Kanon muzyki klasycznej

Zaczęty przez gratefullde, Sierpień 10, 2015, 12:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Jakoś sucho u mnie ostatnio[emoji849]
Przeglądam płyty na półkach, na nic nie mam ochoty.
Bryndza[emoji3525]
No to wygrzebałem rzutnik, podłączyłem do kompa i lecę Coppelię z jutuba.
Jest, w przyzwoitej jakości nagranie z teatru Bolszoj z fantastyczną Natalią Osipovą [emoji7]
I znowu jest fajnie [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

A mi to puszczał tyko jakieś duszenie kota.  :-[

ps. kolumny miałeś przestawić - od razu by się zrobiło ciekawiej.

vasa



Cytat: dino w Październik 02, 2018, 21:27kolumny miałeś przestawić - od razu by się zrobiło ciekawiej.
Pamiętam.
Codziennie pamiętam.
I codziennie mi się nie chce[emoji23]


[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa



Cytat: dino w Październik 02, 2018, 21:27
A mi to puszczał tyko jakieś duszenie kota.  :-[

Kurczę.
Osipova jest rewelacyjna.
Potrafi nie tylko tańczyć ale jest też aktorką.
Mam chyba zajęcie na jakiś czas [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Pancernika Potiomkina sobie jeszcze załaduj. Albo Aleksandra Newskiego  ;D
Kos ostatnio na forum wspominał "Wstawajltie Ljuidi" ;)

vasa



Cytat: dino w Październik 02, 2018, 22:11
Pancernika Potiomkina sobie jeszcze załaduj. Albo Aleksandra Newskiego  ;D

A co to?
Karę mam [emoji1786]

Ani myślę się umartwiać[emoji12]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Jakoś mi się tak skojarzyło.
Balet - Rosja - obraz - pancernik  ;D ;D ;D

tomasz_pianista

Dzisiaj skatalogowałem moją "klasyczną" część kolekcji LP. Na Discogs są już praktycznie wszystkie płyty, bardzo się to rozwinęło w tej tematyce, bo pamiętam, że kilka lat temu klasyki to tam jeszcze za dużo nie było.

No i wyszło kilkaset LP :D

Ogólnie to już nie mam miejsca na płyty, zarówno LP jak i CD, będę musiał coś poprzestawiać...
Grupa ratowania poziomu.

wiki

Cytat: tomasz_pianista w Czerwiec 05, 2020, 20:22Ogólnie to już nie mam miejsca na płyty, zarówno LP jak i CD,
No właśnie, skąd to miejsce brać?
Może jakiś drugi wymiar, gdzie by się odkładało nowe płyty?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Jak to miejsca brak?!?!? Opierdziulić wszystkie gołe ściany regałami. Tylko z żonami problem, bo wydziwiają, że ze dużo i inne takie tam dyrdymały ;) Dziab!

wiki

Cytat: Kangie w Czerwiec 05, 2020, 20:32
Jak to miejsca brak?!?!? Opierdziulić wszystkie gołe ściany regałami. Tylko z żonami problem, bo wydziwiają, że ze dużo i inne takie tam dyrdymały ;) Dziab!
Nooooo... poruszył Pan, ten tego, właściwą okoliczność braku miejsca... Hihihihi...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

tomasz_pianista

Akurat moja narzeczona ma swoje 500 CD z fado, world music i jazzem wokalnym...

Grupa ratowania poziomu.

Kangie