Kilka różnych kabli

Zaczęty przez gratefullde, Czerwiec 25, 2016, 09:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


amati74

Ja zaraz bede spawał swoje vandamy sliver series session 55pf do wtykow cmc

gratefullde

Piszcie ciszej bo zdrożeje ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

#180
Jedne juz zespawalem na wtykach xindak i graja przynajmniej jak dla mnie super.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

ahaja

Jedne z najlepszych kabli z jakimi miałem do czynienia. Generalnie traktuję je - kable - jako zło konieczne.
Nie tyle gra ile działa ... jak Husariaa.
Fajerwerków nie ma (bo nie ma ich być) ale jakby jest wszystko fajniejsze. Świetny ekran, niska pojemność. Nie wejdą do każdego wtyku bo grube są.

Mam kolegów, którzy poprzesiadali się z jakiś ...monixów, oliv na takie. I nie zmieniają.

Poszperajcie, jest na YT filnik jak gość je 'spawa' ... ;-)

amati74

#183
Ja poszedlem ze radą Krzysztofa i bardzo jestem zadowolony z tych vandamow

wojtek41


rudy-102

Używam dokładnie tych wtyków

gratefullde

Ja to chyba mam... kurcze w szufladzie... Ale nie jestem pewien czy on mi się podobał. Wyciągnę jutro, sprawdzę. Spalon mi to "spawał" ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Cytat: gratefullde w Październik 29, 2016, 20:56
Ja to chyba mam... kurcze w szufladzie... Ale nie jestem pewien czy on mi się podobał. Wyciągnę jutro, sprawdzę. Spalon mi to "spawał" ....
Jak nie slyszysz roznicy(jak pieknie grają) to musisz zmienic zainteresowania np pielenie ogrodka[emoji12] [emoji16]

amati74

Cytat: rudy-102 w Październik 29, 2016, 20:56
Używam dokładnie tych wtyków
Tych z filmiku na YT i jak grają?

gratefullde

Cytat: amati74 w Październik 29, 2016, 20:58Jak nie slyszysz roznicy(jak pieknie grają) to musisz zmienic zainteresowania np pielenie ogrodka

Różnicę słyszę ino nie koniecznie na plus ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

amati74

Krzysztofie polecił byś ktoreś gniazda rca firmy cmc do cedeka (srebro?/zloto?) z jebaja?

MAC


amati74

Na filmiku sa neutriki kopie wtykow furutek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

ahaja

1. CMC jakiekolwiek miedziane, na ile pozwala budżet.

2. Gaofei rodowane. Rewelacja.

Na tym filmie to nie są Neutriki. Jakieś prawie wąbaty .
http://www.ebay.com/itm/10-PRO-PHONO-RCA-PLUGS-Heavy-Duty-Locking-WBT-Type-Connectors-9mm-Cable-Entry-/291717617890 ... tylko nic tam nie widzę w opisie z czego one są ...

Jak już się robi druty dla siebie to nie warto przepuszczać sygnału przez żelastwo ...

W standardowych, popularnych klockach gniazda są zintegrowane. Nie są pojedyńcze, dlatego trudno tam zapakować w to samo miejsce coś ... wykwintniejszego.


szczemirek

Cytat: ahaja w Październik 29, 2016, 23:34
1. CMC jakiekolwiek miedziane, na ile pozwala budżet.

Daj, proszę jakiegoś linka do tych "miedzianych" bo wszystko co udało mi się znaleść to tylko z miedzianym bolcem

amati74

#196
.



Krzysztofie tak jak piwiedziales,
własnie w moim cedeku gniazda sa dziwnie osadzone bezposrednio do plyty ,mam z tym problem bo nie wiem jak to odlutowac albo zmienic i jak przylutowac nowe ,postaram sie przeslac fotke moze pomozesz przynajmniej mentalnie jak to poprawic . Mysle ze bede musial zrobic nowe otwory na nowe gniazda .

amati74

#197


Na tym filmie to nie są Neutriki. Jakieś prawie wąbaty .
http://www.ebay.com/itm/10-PRO-PHONO-RCA-PLUGS-Heavy-Duty-Locking-WBT-Type-Connectors-9mm-Cable-Entry-/291717617890 ... tylko nic tam nie widzę w opisie z czego one są ...



Racja pomylilem sie to WBT

paul_67

Są w końcu na forum lubiący spawać, a nie robiący tego tylko z musu ?

paul_67

Frywolny, mówisz,że ta trzecia ręka to lipa i nie warto wchodzić w ten przyrząd ? Myślałem żeby coś takiego nabyć drogą kupna, ale jak ma to być kolejny gadżet zagracający mieszkanie...