Menu główne

Ad Fontes

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 27, 2014, 01:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Bartolo

nudziło mi się.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Bartolo

 8)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

frywolny trucht

Śliczna tu nuda.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Old Man Kensey

Super zdjęcia, po raz kolejny to powtarzam :) Nic, tylko do folderu...
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

andrzej analogowy

Witajcie Powracający do Źródeł...Jakiś czas temu odkryłem stare fotografie na których- jeszcze w analogowej technice KODAK - uwieczniłem moje pierwsze dokonania gramofonowe.W lipcu minie 10 lat.Wcześniej liczyłem czas od pierwszego AD FONTES w obecnym kształcie i wyszło mi 8 lat.Tak czy inaczej jest okazja żeby świętować.Trochę nie wypada,ale garażowe manufaktury chyba też mogą mieć promocje.MAM TAKOWE- Zapraszam po szczegóły na stronę AD FONTES .COM.PL Poza tym,specjalnie dla czytających to forum i ich przyjaciół:Na najbliższe 10 zakupionych gramofonów planuję wydać 10 certyfikatów z numerami.Wylosujemy komisyjnie jeden z tych 10 numerów i szczęśliwiec otrzyma zwrot 50%   wpłaconej kwoty .Jak szaleć to szaleć..Chyba się schlam z tego wszystkiego...Rozpropagujcie wśród przyjaciół.Myślę,że warto.!Andrzej :np: :np:

Michał

Cytat: andrzej analogowy w Maj 14, 2018, 21:59
Witajcie Powracający do Źródeł...Jakiś czas temu odkryłem stare fotografie na których- jeszcze w analogowej technice KODAK - uwieczniłem moje pierwsze dokonania gramofonowe.W lipcu minie 10 lat.Wcześniej liczyłem czas od pierwszego AD FONTES w obecnym kształcie i wyszło mi 8 lat.Tak czy inaczej jest okazja żeby świętować.Trochę nie wypada,ale garażowe manufaktury chyba też mogą mieć promocje.MAM TAKOWE- Zapraszam po szczegóły na stronę AD FONTES .COM.PL Poza tym,specjalnie dla czytających to forum i ich przyjaciół:Na najbliższe 10 zakupionych gramofonów planuję wydać 10 certyfikatów z numerami.Wylosujemy komisyjnie jeden z tych 10 numerów i szczęśliwiec otrzyma zwrot 50%   wpłaconej kwoty .Jak szaleć to szaleć..Chyba się schlam z tego wszystkiego...Rozpropagujcie wśród przyjaciół.Myślę,że warto.!Andrzej :np: :np:

+100

frywolny trucht

Cytat: andrzej analogowy w Maj 14, 2018, 21:59Chyba się schlam

Jak tak, to zapraszam na okrągłe czwarte urodziny forum do Młodzikowa :) http://mlodzikowo.pl/
26-27 maja.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Old Man Kensey

Kurczę, wspaniale!

Panie Andrzeju, gratulacje z okazji rocznicy!

I oczywiście gratulacje dla Moderatorów forum z okazji okrągłej, czwartej rocznicy :D

Pozdrawiam serdecznie, zdrowia i wytrwałości dla wszystkich!
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

TomFon2017

Serdeczne gratulacje z okazji rocznicy - gramofon z klasą - wart poświęconego wysiłku 👌👌👌
REVOX C221 CD PLAYER...DAT SONY PCM-2700...DAT SONY DTC 60ES...TAPE RECORDER REVOX PR99 MKIII...Headphone Amplifier CanAmp...Słuchawki AKG K400 i AKG K601...monitory bliskiego pola TAPCOS5...PRO9TL Domestic Monitor by Chris Rogers

malg

Cytat: andrzej analogowy w Maj 14, 2018, 21:59
Witajcie Powracający do Źródeł...Jakiś czas temu odkryłem stare fotografie na których- jeszcze w analogowej technice KODAK - uwieczniłem moje pierwsze dokonania gramofonowe.W lipcu minie 10 lat.......

gratulacje, panie Andrzeju

Bartolo

Se wymyśliłem, to mam... Pierwszy w historii audiofilii upgrade pod fotografię.. ;)  Żeby ładnie było z płytami "clear".  :D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Piterski

Z takimi zdjęciami to byś sprzedał diabłu kaganek ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Bartolo

Cytat: Piterski w Czerwiec 18, 2018, 18:54
Z takimi zdjęciami to byś sprzedał diabłu kaganek ;D
Rohmanka kupie od Ciebie bez zdjęć.. ;) A jak będę u Ciebie, to zrobimy kilka fotek "sprzętu"... Jak by Cię naszło na zmiany... ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

frywolny trucht

Coś mi podpada azymut. Na pewno jest OK?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

marekw 76

Frywolny mnie uprzedził...
stereo: Musical Fidelity M8XI,Ad Fontes z dwoma ramionami + AT-OC9ML/ll + Philips GP500 + NUDAmini (MM/MC)
Lector CDP 7tl; Denon 3910; Teac V 5000; YB Zonda S.
K.D: Marantz SR 6007; Tonsil Siesta 5.0; STX S 250 n

Bartolo

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 18, 2018, 19:00Coś mi podpada azymut. Na pewno jest OK?
Optyka.. Sprawdzałem na "lusterko" i według mnie jest Ok... Ale jak przyjedzie w odwiedziny nadworny "ustawiacz" to jeszcze potwierdzi.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

Old Man Kensey

Po raz kolejny się potwierdza, iż Ad Fontes to najładniejsze gramofony. A co, może nie mam racji?  ;D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

nikhil

Cytat: Old Man Kensey w Czerwiec 19, 2018, 07:50
Po raz kolejny się potwierdza, iż Ad Fontes to najładniejsze gramofony. A co, może nie mam racji?  ;D

Oczywista oczywistość i jeszcze fajnie grają. :)
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

Piterski

Tak tylko do pełni szczęścia potrzebują stabilizatora obrotów.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

nikhil

Jestem szczęśliwy i bez stabilizacji. ;)
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

Piterski

Cytat: nikhil w Czerwiec 19, 2018, 23:44
Jestem szczęśliwy i bez stabilizacji. ;)
Bo nie wiesz jak jest z nim. Poczytaj jak Paul też się wzbraniał, a teraz jest bardzo heppy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Old Man Kensey

U mnie też się równiutko kręci i nijak go nie mogę zmusić do zafałszowania obrotów...
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

moon

Cytat: Old Man Kensey w Czerwiec 20, 2018, 16:16
U mnie też się równiutko kręci i nijak go nie mogę zmusić do zafałszowania obrotów...

masz wyswietlacz obrotow?;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Old Man Kensey

Mam w komórce  ;D ale nie używam  :) ;)  ;)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

moon

to nie mozesz miec pewnosci stabilnosci obrotow w Fonciaku
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand