Konkurs ekspresowy vol. 10

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 08, 2016, 18:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Cytat: Keef98 w Marzec 09, 2016, 14:44Wystarczy chyba: rolling stone the best guitarist harvard"

działa, jest na szóstym miejscu

postaram się dziś wykluczyć mozliwość szybkiego wyguglania :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Cytat: elem w Marzec 09, 2016, 14:29tak wprost kopiując, nie da się wyguglać
Właśnie,że się da korzystając z ognistego lisa :) W Twoim przypadku wierzę,że to była wiedza :)

paul_67

#602
Cytat: Two-FacedGirl w Marzec 09, 2016, 13:03To prawda, dało się wygooglać, tak jak większość zdjęć pojawiających się w tym konkursie (Twoich paul_67 też) :)
Niestety, żeby zadać ciekawą zagadkę potrzeba i chęci i czasu, a że z tym drugim bywa różnie to i zagadki różniste bywają.
I na koniec:"Ten konkurs premiuje szybkość :) Kto szybszy w odgadywaniu, a nie kto bardziej wymyślną zagadkę skonstruował."
Miłego dnia
Zagadka nie była prosta i brawo za nią! Szkoda,że akurat o tej godzinie nie bylem przy kompie, ale muszę dotrzymać tego o czym wcześniej wspominałem :) Moje zagadki były bardzo łatwe, zgodnie z zasadami konkursu, aby za długo przy tym nie siedzieć, ale Kiss'ami bym Was zastrzelił :)

elem

Wujek G dziś chyba nie pomoże. Kto słuchał Trójki około 14-tej, ten odpowie ekspresowo ;)

Po latach nagrał płytę ze swoim starym/nowym zespołem, premiera była kilka dni temu. Nagranie jest analogowe, zarejestrowane na A 827 :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98


elem

stąd :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98


Two-FacedGirl

Krzysztof Jaryczewski- Jary Oz
:)
Pozdrawiam

Keef98

Ha! Teraz nie byłam druga ;D

elem

Brawo Keef!

Gratuluję i proszę o wklejenie nowej tabeli punktowej  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

Keef98

Proszę uprzejmie :)

PUNKTACJA:

ZawodnikPunkty
paul_674,5 pkt.
rudy-1024,5 pkt.
frywolny trucht2 pkt.
Tomasz 714 pkt.
gratefullde2 pkt.
Two-FacedGirl3 pkt.
elem3 pkt.
Keef982 pkt.
intenser1 pkt.

Keef98

#612
Cytat: elem w Marzec 09, 2016, 20:16
Brawo Keef!

Gratuluję i proszę o wklejenie nowej tabeli punktowej  ;)

Cytat: Two-FacedGirl w Marzec 09, 2016, 20:17
Gratulacje Keef :)

Dzięki :)

P.S. Nie ma PUNKTAKCJI :)
P.S. 2 Jutro też mam KODowe spotkanie ;D Oby nie było powtórki z rozrywki. Ale spoko, wrzucę zgrabnie pisząc na telefonie pod stołem - jak w szkole ;)

Two-FacedGirl

Tylko nie zapomnij jutro zadajesz zagadkę, może być o 20.00 :D ;)  :-*
Cytat: Keef98 w Marzec 09, 2016, 20:20
P.S. 2 Jutro też mam KODowe spotkanie ;D Oby nie było powtórki z rozrywki. Ale spoko, wrzucę zgrabnie pisząc na telefonie pod stołem - jak w szkole ;)
;D ;D ;D
Pozdrawiam

Keef98

Przeczytaj P.S. 2 ;D Tym razem inna sekcja ;)
O! Już przeczytałaś ;D

elem

Fajnie, że Jary z OZ odzyskał głos. W dzisiejszym wywiadzie zachwycał się brzmieniem nagrania analogowego. Ciekawe czy zdecydują się na wydanie winyla, nowe placki AAA to rzadkość.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Pozdrawiam

Keef98

Dzisiaj o 20 Panie i Panowie :)

Keef98

Jedziemy z tym koksem :)

Pewien gitarzysta, gdy był dzieckiem, upuścił sobie ciężki przedmiot (kostkę chodnikową) na dłoń. Przez co "odrąbał" sobie fragment palca. W swojej biografii napisał, że to wpłynęło na jego styl gry na gitarze, a także dźwięk, jaki z niej wydobywa. O kim mowa?

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98


paul_67


Keef98


Keef98

Aby wkurzyć nauczycieli nosił do szkoły dwie różne, ale równym stopniu dające po oczach skarpetki.

intenser