Magnetofony szpulowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

#50
Zlote naby, zlote zeby...) Tak jakos mnie sie kojarzy...)
Szejkiem nie jestem, to kupilem ostatnio zwyklego Revoxa A 77. Fajnie gra...)
Zapowiada sie swietna zabawa...)



Z wiekszym bratem...)




merlin1973

Można było ostatnio kupic mało spotykany model Damy Pik -taki miałem w 80tych latach ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Dama zawsze byla kiedys obiektem, moich westchnien...)

merlin1973

....
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Kolega miał taki zestaw >:( zazdrosciłem mu bo ponoc Aria była lepsza??? ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Za taki zestaw, dalbym sie kiedys ...porabac...) Do dzis wizualnie mnie sie podoba...)
A moze taki sobie zlozyc...? Tylko gdzie to wszystko pomiescic...............?

merlin1973

A moim szczytem marzeń był magnetofon szpulowy na pilota ;D na kablu ale jednak:)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Gdy patrzylem na Arie i Radmora, nie wiedzialem ze istnieje Revox... :-[
Oj Slawek....Kusisz tymi zdjeciami...) Kusisz...)

merlin1973

Dziś wszystko mozna kupic:) i nie są to duże pieniadze:) kupiłbym Arie ale w takim stanie ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

A moze kupic sobie sprzet z mlodych lat. Postawic na polce i myslec, ze mamy znowu nascie lat...? -)))

merlin1973

Wojtek ja tak zrobiłem kilka lat temu ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

#61
Kurde....Ale skad tyle miejsa wziac...? Szpula x 3 / kaseta x 3 / gramofon x 4 .....................
Pogadam z zona...)))))  Buty i torebki - won -)))) Szafa wolan musi byc ....)))

merlin1973

Ha ha ha ,,,, ;D ;D ;D ja zmieniam zestawy jak mam ochote. A reszta zapakowana w piwnicy ;) ;) ;) teraz gram wlasnie na Radmorze i kolumnach Eltax Liberty 3+, jak mi się znudzi ide po dynaudio audience 50 i po rotela rc 1082/rb980. I tak sobie kombinuje:)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

To zaczynam kopac nowa piwnice....))))

merlin1973

Moja żona mówi ,że jestem chomikiem:) "po co ci tyle? jeden zestaw nie wystarczy?"  przez te wszystkie lata sprzedałem tylko 3 amplitunery,- Radmora(bo miałem 3 sztuki) Sony i Kenwood (kino domowe) i kolumny Sony podłogowe.  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Moja juz nic nie mowi.....)

wojtek41

Keiko Matsui z tasmy....Pieknosci...)
Odpoczywam.............)


merlin1973

Polski Hi-end , magnetofon szpulowy "Koncert" podobno był bardzo drogi ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

...czarny...
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht


frywolny trucht

X-2000?
Jak się to ma do Twojego Sony?

Yacek

#71
Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 13, 2014, 00:35
X-2000?
Jak się to ma do Twojego Sony?

technologicznie ten Tascam bardziej zaawansowany.... jak mówiłem to niemal wierna kopia TEACa X-1000, ale mój Sony ma 38 cm/s :-)
a X-2000 to już niezła półka... z dobrymi głowicami (tu uwaga niestety głowice w TEACach nie sa tak długowieczne jak Akai GX) to juz porzadny sprzęt.

poprawka: dopiero teraz sie dokładnie przyjrzałem ;-) ten TASCAM na zdjeciu to profesjonalna wersja TEACa X-2000, a nie X-1000.... jak wersja z 38cm/s i jeszcze dwie ściezki.... to mniam mniam :-) ale i na 19 w czterech ściezkach zagra bardzo ładnie
Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

merlin1973

Ładne, ładne a co wy na to ??? ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

spalon


Dziś wszystko mozna kupic:) i nie są to duże pieniadze:) kupiłbym Arie ale w takim stanie ;)

A ta ARIA to wersja z wzmacniaczem czy bez ?

merlin1973

Pewnie taką co? ;)
Pozdrawiam S.CH.