Telefunken-magnetofon szpulowy.

Zaczęty przez miniabyr, Grudzień 22, 2015, 21:22

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Za 300zł aż w dzisiejszych czasach wierzyć sie nie chce.
Paweł, Ty masz takiego?
On jest wystarczająco solidny i stabilny?

miniabyr

Tak mam takiego .Jest solidny ,ale nie wiem ile górna część może udźwignąć.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Piszą 50kg ale nie piszą czy góra.

A taki kątownik z amelinium wyczymie?


paul_67

Cytat: masza w Kwiecień 02, 2016, 15:07Za 300zł aż w dzisiejszych czasach wierzyć sie nie chce.
Paweł, Ty masz takiego?
On jest wystarczająco solidny i stabilny?
Nie wiem czy to tej samej firmy co mój, ale tego typu.Jest stabilny i na pewno nic się nie urwie:) Całość spawana i skręcana śrubami.Magnetofon można ustawić pod rożnym kątem i w poziomie.U mnie się sprawdza.Te 20 kg Tascama nawet nie poczuje.

kawosz

Ja się długo nie zastanawiałem tylko kupiłem . Nawet jak będę musiał coś przerobić to i tak się mega opłaca

paul_67

Mam kątownik z aluminium 30x30x2 mm i trzyma :0

MAC

No to sprawa załatwiona  :D
Baby przestaną mi truć za uszami, że jak TV oglądają to ich "obcy" pod telewizorem rozprasza  ;D

A i magnetofon w pionie do czyszczenia głowic to nie jest wygodna pozycja  :-\

kawosz

No i będziesz miał nową zabaweczkę do ustawienia  ;D Jak już z dźwiękiem wszystko załatwione to chociaż jakieś przemeblowania . I się kręci  ;D Super wózek za super cenę .

paul_67

Cytat: masza w Kwiecień 02, 2016, 15:28A i magnetofon w pionie do czyszczenia głowic to nie jest wygodna pozycja  :-\

Fakt.W racku ustawisz sobie w poziomie i widzisz wszystko jak na dłoni :)

MAC

A i od razu widzę bezkolizyjne miejsce na drugiego (dziadunia)  ;D
O ile pamiętam to Paul ma na dolnej półce?

MAC

Tak wygląda ten z Łotwy.
Z transportem ok. 1400zł
Boczki są częścią stolika i są w cenie.


paul_67

Cytat: masza w Kwiecień 02, 2016, 15:36O ile pamiętam to Paul ma na dolnej półce?

frywolny trucht

Cytat: masza w Kwiecień 02, 2016, 15:28Baby przestaną mi truć za uszami, że jak TV oglądają to ich "obcy" pod telewizorem rozprasza


A byłeś moim idolem. Dobrze, że nie zdążyłem podnieść telewizora :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Czekaj, to jeszcze nie koniec.
Zobaczymy co będzie jak im to rusztowanie na obcego do pąkoju wstawię  ;D


frywolny trucht

To za usługę wykonania lepszych zdjęć  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

 ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

Pięknie  ;D zachorowałem właśnie na Helge daje sobie z 3 miechy na kupno jak naprostuję resztę spraw sprzętowych  :)

miniabyr

Helga rządzi ! Helga radzi ! Helga nigdy was nie zdradzi.  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Darek, a gdzie ty to wszystko pomieścisz :o
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Cytat: Piterski w Kwiecień 13, 2016, 21:45Darek, a gdzie ty to wszystko pomieścisz
No nie wiem ;D ale jest piękna i włączyła się u mnie żyłka zbieracza ;D . Wywalę Żony szafę na buty ;D  :o

vasa

Cytat: kawosz w Kwiecień 13, 2016, 22:07Wywalę Żony szafę na buty   
Wtedy będziesz już wolny i bezdomny  :'(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Jeszcze dwie fotki przód i tył . Jak zwykle coś nie pasi ,czyli za krótkie kable sygnałowe i preamp na razie jest mocno z tyłu skrzynki .Jak już zrobię z preampem porządek (normalne xlr i dodatkowo rca na wyjście ) to pre będzie bardziej z przodu.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !