Luźne dyskusje o sprzęcie i nie tylko

Zaczęty przez wojtek41, Luty 21, 2015, 20:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Lampa...Arek. Lampa... :)







[skrócono tytuł wątku]

stary audiofil

Nie ma się co przejmać,trza mi sie z Merlinem.........obejmać ;D
Jeżeli chcecie abym coś tu wkleił łącznie z opisem,dlaczego tak a nie inaczej to napiszcie.
Nigdy się nie wysmiewałem,że ktoś ma taki sprzęt lub inny.
Jest wiele powodow dlaczego mamy taki sprzet a nie inny.
Najwazniejsze jest w/g mnie proste stwierdzenie-życ trzeba to podstawa egzystencji.
Jednak niektóre zdjęcia sa jak dla mnie pokraczne,wręcz rubaszne-dlatego je komentuję
Nie mozna zrzucać wszystko na zonę ,że nie pozwala,a gdzie swoje zdanie?
Mi też nie pozwala,wręcz zabrania niektórych rzeczy,ale jest słowo kompromis.
Staram się go uzywać rozsądnie w miarę mozliwości i dostosowując do sytuacji.
Zaraz jadę brać na odsłuch do siebie kultowego cd z zeszłego tysiąclecia
sonic frontiers 3,czyli combo transporrt,który otwierał sie jak kalejdoskop ogladany kiedys-takie
coś z pieciu listków przypominające otwierajacy sie obiektyw z aparatu fotograficznego.
To otwieranie bardzo się psuło,tu jest już poprawione i skonstruowane przez szwajcarow-chodzi pieknie.
Natomiast daczek ma swoje oddzielne zasilanie i jest na czterech lampkach ecc88.
Mam tych lampek ze cztery rodzaje będzie można cos tam dopasować.
Przewód cyfrowy jest sonic frontiersa-ale jest tez możliwość połączenia kablem 110 lub 75 ohm.
Kiedyś nie było porządnych cyfrówek-wiec teraz bedę mógł sprawdzić jak gra na moich
75 ohm to transparent reference xl serii mm2
110 ohm to fadel coherence
Laser to jest tam jakiś philips-na razie nie sprawdzalem,tak samo nie wiem jaka kość tam siedzi.
Ale podobno gra to dość analogowo-sprawdzimy i będę wszystko wiedział.
Taka ciekawostka kiedyś ten zestaw kosztował niemalże 100000 pln-więc chyba warto go chociaz
posłuchać.Czy jak przywioze to moge go wkleić z systemem?

neomammut

Ludzie, mi też kiedyś Stary Audiofil dokopał, gówno wiedziałem o tym całym Audio - nie wiem nawet ile czasu już minęło, 8 lat, może 10?. Też dostałem od niego burę, krytyka godna mistrza - bo wstawiłem fotkę swojego pokoju. Ale z krytyki trza zawsze ugrać coś dla siebie. Wysłuchać, ocenić obiektywnie swoją sytuację i powinno być tylko lepiej. Pojechałem do Starego, posłuchałem raz, drugi raz, zaczerpnąłem wiedzy, on przyjechał do mnie i w końcu zaczęło u mnie grać. Uwierzcie mi, że na forum niczego się nie nauczyłem. Pomógł mi Stary Audiofil, śp. Mamel i jazda po ludziach. Dlatego, z doświadczenia Wam powiem, spójrzcie na to, jak reagujecie na krytykę i czy przypadkiem krytykant nie ma trochę racji?

Ludzie pokazują swoje pokoje odsłuchowe, ale mało kto przyjmuje na klatę, jak mężczyzna wszelką krytykę, by później, może się czegoś nauczyć? I nie chodzi o to, byście nagle budowali pokoje odsłuchowe, ale o to, byście zrozumieli, że ustawienie kolumn pod ścianą lub w rogu nie zapewni Wam dobrego odsłuchu... Oczywiście, nie zawsze są na to warunki w domu, ale to wystarczy o tym wspomnieć, a nie pokazywać, że się jest mistrzem - szczególnie, że się nie jest...

Nic mi do tego na co wydajecie kasę, nic mi do tego jakiej słuchacie muzy, nic mi do tego z jakiego nośnika słuchacie i tym bardziej nic mi do tego jak sobie ustawiliście kolumny/system itd. Jednak zamieszczając zdjęcie w tym temacie musicie się liczyć z krytyką, co SA poczynił.

A skoro jesteście tutaj na forum, to zapewne także byście chcieli się czegoś nauczyć od innych, by się rozwijać, by poznać o audio jak najlepiej.

To takie luźne obserwacje... - tak tak, zaraz mnie napiętnujecie - proszę bardzo, nie mam z tym żadnego problemu...

Wireless

Ależ Neo, Ja naprawdę nie sądzę, aby akurat Vasa musiał się uczyć od SA prawidłowego ustawienia kolumn w pokoju. To są tzw. prawdy oczywiste i podstawowe, a Vasa tak rozmieścił, najpewniej, bo nie miał innego wyjścia :)

Tu nie chodzi o krytykę, tylko o sposób jej wyrażania. Są sposoby kulturalne, które z zasady nikogo nie zabolą, oraz ... kulturalne inaczej. Śmiem twierdzić, że większość wpisów SA, niestety, moim zdaniem, należy do tej drugiej kategorii

Sorry za offtop - Greg - można prosić o wyrzucenie do śmietnika ? ;)
Pozdrawiam, Wireless

stary audiofil

Cytat: neomammut w Maj 19, 2015, 22:19
Ludzie, mi też kiedyś Stary Audiofil dokopał, gówno wiedziałem o tym całym Audio - nie wiem nawet ile czasu już minęło, 8 lat, może 10?. Też dostałem od niego burę, krytyka godna mistrza - bo wstawiłem fotkę swojego pokoju. Ale z krytyki trza zawsze ugrać coś dla siebie. Wysłuchać, ocenić obiektywnie swoją sytuację i powinno być tylko lepiej. Pojechałem do Starego, posłuchałem raz, drugi raz, zaczerpnąłem wiedzy, on przyjechał do mnie i w końcu zaczęło u mnie grać. Uwierzcie mi, że na forum niczego się nie nauczyłem. Pomógł mi Stary Audiofil, śp. Mamel i jazda po ludziach. Dlatego, z doświadczenia Wam powiem, spójrzcie na to, jak reagujecie na krytykę i czy przypadkiem krytykant nie ma trochę racji?

Ludzie pokazują swoje pokoje odsłuchowe, ale mało kto przyjmuje na klatę, jak mężczyzna wszelką krytykę, by później, może się czegoś nauczyć? I nie chodzi o to, byście nagle budowali pokoje odsłuchowe, ale o to, byście zrozumieli, że ustawienie kolumn pod ścianą lub w rogu nie zapewni Wam dobrego odsłuchu... Oczywiście, nie zawsze są na to warunki w domu, ale to wystarczy o tym wspomnieć, a nie pokazywać, że się jest mistrzem - szczególnie, że się nie jest...

Nic mi do tego na co wydajecie kasę, nic mi do tego jakiej słuchacie muzy, nic mi do tego z jakiego nośnika słuchacie i tym bardziej nic mi do tego jak sobie ustawiliście kolumny/system itd. Jednak zamieszczając zdjęcie w tym temacie musicie się liczyć z krytyką, co SA poczynił.

A skoro jesteście tutaj na forum, to zapewne także byście chcieli się czegoś nauczyć od innych, by się rozwijać, by poznać o audio jak najlepiej.

To takie luźne obserwacje... - tak tak, zaraz mnie napiętnujecie - proszę bardzo, nie mam z tym żadnego problemu...

NIE UCZ OJCÓW ROBIĆ BABY

elem

Piotr,

z tego, co pamiętam, to zestaw na soundrebels jest nieaktualny. ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

stary audiofil

Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:31
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 21:18
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:06
Cytat: neomammut w Maj 19, 2015, 21:03
Jak się czepia, to może jest czego?
Tramwaju.

Tak klepiesz bezsensownie w ta klawiaturę-to jest stare warszawskie powiedzenie.
Tak samo stare jak kiedyś były stare tramwaje z wystającymi z tyłu wejściami do podłączenia drugiego wagonu.
Teraz to się nie da nawet uczepić tramwaju wszystko takie zaokrąglone jest.
Można się czepiać jak pijany płotu..........to takie wiejskie powiedzenie z kolei.
Moja mama była ze wsi ojciec ją zapoznał jak byli na wysiedleniu pod koniec wojny.
Panie i Panowie mozna grzecznie bez wmawiania że białe jest czarne i na odwrót.

Czepiasz sie ludzi praktycznie na każdym kroku. Vasa i ja najwidoczniej Ci przeszkadzamy. Czyzby bolalo, ze Wroclaw jest miastem kultury i mamy impreze, ktorej Wy-Warszawiacy nie macie?
Wrociles tutaj i jak do tej pory nic sensownego na temat nie napisales. Pytales mnie kiedys po co mi dwa ramiona. Tym pytaniem troche sie osmieszasz wg mnie. Wybitni analogowcy maja kilka ramion. Sam w chwili obecnej mam ich 5 szt. Po co? Dla zabawy. Lubie jazde na 2-3 baty :)
Nie oczekuj ze bede z Toba tutaj dyskutowal. Zadna to dla mnie przyjemnosc.


ZAPRASZAM CIĘ NA ODSŁUCH

GregWatson

A poczekaj jeszcze trochę bo to jest istotna wypowiedź może niekoniecznie w temacie ale jest w tym wiele racji. Bo generalnie nie chodzi tu o wiedzę jaką posiada SA a sposób komunikacji. I to jest raczej nieakceptowane. Bo wiele osób spotyka się tu aby pogadać o sprzęcie i o muzyce, może nie wszystkim zależy na tym by mieć sprzęt za tysiące a bardziej wkręca ich muzyka. Każdy ma inne spojrzenie zależne od swoich możliwości finansowych, sprzętowych, lokalowych i wielu innych aspektów. Nie musi każdego kręcić sprzęt za miliony jeśli ma aluminium w ścianach. Trochę zrozumienia i zmiana podejścia niż niepotrzebnych tarć.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:37
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:31
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 21:18
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:06
Cytat: neomammut w Maj 19, 2015, 21:03
Jak się czepia, to może jest czego?
Tramwaju.

Tak klepiesz bezsensownie w ta klawiaturę-to jest stare warszawskie powiedzenie.
Tak samo stare jak kiedyś były stare tramwaje z wystającymi z tyłu wejściami do podłączenia drugiego wagonu.
Teraz to się nie da nawet uczepić tramwaju wszystko takie zaokrąglone jest.
Można się czepiać jak pijany płotu..........to takie wiejskie powiedzenie z kolei.
Moja mama była ze wsi ojciec ją zapoznał jak byli na wysiedleniu pod koniec wojny.
Panie i Panowie mozna grzecznie bez wmawiania że białe jest czarne i na odwrót.

Czepiasz sie ludzi praktycznie na każdym kroku. Vasa i ja najwidoczniej Ci przeszkadzamy. Czyzby bolalo, ze Wroclaw jest miastem kultury i mamy impreze, ktorej Wy-Warszawiacy nie macie?
Wrociles tutaj i jak do tej pory nic sensownego na temat nie napisales. Pytales mnie kiedys po co mi dwa ramiona. Tym pytaniem troche sie osmieszasz wg mnie. Wybitni analogowcy maja kilka ramion. Sam w chwili obecnej mam ich 5 szt. Po co? Dla zabawy. Lubie jazde na 2-3 baty :)
Nie oczekuj ze bede z Toba tutaj dyskutowal. Zadna to dla mnie przyjemnosc.


ZAPRASZAM CIĘ NA ODSŁUCH

Dziekuje, ale nie skorzystam. Mam kumpla u ktorego gra lepiej i mieszka blizej mnie.

Jest taki jeden gosc, ktory zapraszal mnie do siebie na odsluchy. Jak uslyszalem, ze wkladke przykleil tasma dwustronna do headshella, to stwierdzilem, ze szkoda palic benzyne.

Keef98

Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 22:41Jak uslyszalem, ze wkladke przykleil tasma dwustronna do headshella,
To do audiofilskich cytatów ;)
Dobre ;D

stary audiofil

Cytat: elem w Maj 19, 2015, 22:33
Piotr,

z tego, co pamiętam, to zestaw na soundrebels jest nieaktualny. ?

I tak i nie bo mozna do niego wrocić bez problemu wszystko jest u mnie.
A tak na serio młodyjest autem służbowym w trasie i wziął ze soba aparat i dlatego nie ma zdjęć........jeszcze.

Zauwazyłem jaki Kangie jest przemadrzały..........kurde co z niego wyrośnie.
A mY W wARSZAWIE MAMY PALMĘ A WY NIE MACIE............taki poziom preferuje.
Mnie nic nie boli niczego nikomu nie zazdroszczę,nawet braku oleju w głowie.

stary audiofil

Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 22:41
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:37
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:31
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 21:18
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:06
Cytat: neomammut w Maj 19, 2015, 21:03
Jak się czepia, to może jest czego?
Tramwaju.

Tak klepiesz bezsensownie w ta klawiaturę-to jest stare warszawskie powiedzenie.
Tak samo stare jak kiedyś były stare tramwaje z wystającymi z tyłu wejściami do podłączenia drugiego wagonu.
Teraz to się nie da nawet uczepić tramwaju wszystko takie zaokrąglone jest.
Można się czepiać jak pijany płotu..........to takie wiejskie powiedzenie z kolei.
Moja mama była ze wsi ojciec ją zapoznał jak byli na wysiedleniu pod koniec wojny.
Panie i Panowie mozna grzecznie bez wmawiania że białe jest czarne i na odwrót.

Czepiasz sie ludzi praktycznie na każdym kroku. Vasa i ja najwidoczniej Ci przeszkadzamy. Czyzby bolalo, ze Wroclaw jest miastem kultury i mamy impreze, ktorej Wy-Warszawiacy nie macie?
Wrociles tutaj i jak do tej pory nic sensownego na temat nie napisales. Pytales mnie kiedys po co mi dwa ramiona. Tym pytaniem troche sie osmieszasz wg mnie. Wybitni analogowcy maja kilka ramion. Sam w chwili obecnej mam ich 5 szt. Po co? Dla zabawy. Lubie jazde na 2-3 baty :)
Nie oczekuj ze bede z Toba tutaj dyskutowal. Zadna to dla mnie przyjemnosc.


ZAPRASZAM CIĘ NA ODSŁUCH

Dziekuje, ale nie skorzystam. Mam kumpla u ktorego gra lepiej i mieszka blizej mnie.

Jest taki jeden gosc, ktory zapraszal mnie do siebie na odsluchy. Jak uslyszalem, ze wkladke przykleil tasma dwustronna do headshella, to stwierdzilem, ze szkoda palic benzyne.


Do mnie to pendolino tylko z dworca zabieram.
Te innowacyjne pomysły z tasma miały być dowcipem?.........fajowe

kangie

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:43
Cytat: elem w Maj 19, 2015, 22:33
Piotr,

z tego, co pamiętam, to zestaw na soundrebels jest nieaktualny. ?

I tak i nie bo mozna do niego wrocić bez problemu wszystko jest u mnie.
A tak na serio młodyjest autem służbowym w trasie i wziął ze soba aparat i dlatego nie ma zdjęć........jeszcze.

Zauwazyłem jaki Kangie jest przemadrzały..........kurde co z niego wyrośnie.
A mY W wARSZAWIE MAMY PALMĘ A WY NIE MACIE............taki poziom preferuje.
Mnie nic nie boli niczego nikomu nie zazdroszczę,nawet braku oleju w głowie.

Kangie jest przemadrzaly, bo liznal troche audio w zyciu i ma wlasne zdanie. Wie ze najlepsze przetworniki wysokotonowe to beryle i diamenty. Wieszal u siebie MC A90 od Ortofona. Cos dodac? Aluminium w Thielach 3.6 mnie nie rajcuje.

kangie

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:45
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 22:41
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:37
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:31
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 21:18
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 21:06
Cytat: neomammut w Maj 19, 2015, 21:03
Jak się czepia, to może jest czego?
Tramwaju.

Tak klepiesz bezsensownie w ta klawiaturę-to jest stare warszawskie powiedzenie.
Tak samo stare jak kiedyś były stare tramwaje z wystającymi z tyłu wejściami do podłączenia drugiego wagonu.
Teraz to się nie da nawet uczepić tramwaju wszystko takie zaokrąglone jest.
Można się czepiać jak pijany płotu..........to takie wiejskie powiedzenie z kolei.
Moja mama była ze wsi ojciec ją zapoznał jak byli na wysiedleniu pod koniec wojny.
Panie i Panowie mozna grzecznie bez wmawiania że białe jest czarne i na odwrót.

Czepiasz sie ludzi praktycznie na każdym kroku. Vasa i ja najwidoczniej Ci przeszkadzamy. Czyzby bolalo, ze Wroclaw jest miastem kultury i mamy impreze, ktorej Wy-Warszawiacy nie macie?
Wrociles tutaj i jak do tej pory nic sensownego na temat nie napisales. Pytales mnie kiedys po co mi dwa ramiona. Tym pytaniem troche sie osmieszasz wg mnie. Wybitni analogowcy maja kilka ramion. Sam w chwili obecnej mam ich 5 szt. Po co? Dla zabawy. Lubie jazde na 2-3 baty :)
Nie oczekuj ze bede z Toba tutaj dyskutowal. Zadna to dla mnie przyjemnosc.


ZAPRASZAM CIĘ NA ODSŁUCH

Dziekuje, ale nie skorzystam. Mam kumpla u ktorego gra lepiej i mieszka blizej mnie.

Jest taki jeden gosc, ktory zapraszal mnie do siebie na odsluchy. Jak uslyszalem, ze wkladke przykleil tasma dwustronna do headshella, to stwierdzilem, ze szkoda palic benzyne.


Do mnie to pendolino tylko z dworca zabieram.
Te innowacyjne pomysły z tasma miały być dowcipem?.........fajowe

To nie dowcip. To byl czlowiek, ktory goscil u Ciebie. Szkoda ze nie nauczyles go jak montuje sie wkladki w gramofonie.

stary audiofil

Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 22:47
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:43
Cytat: elem w Maj 19, 2015, 22:33
Piotr,

z tego, co pamiętam, to zestaw na soundrebels jest nieaktualny. ?

I tak i nie bo mozna do niego wrocić bez problemu wszystko jest u mnie.
A tak na serio młodyjest autem służbowym w trasie i wziął ze soba aparat i dlatego nie ma zdjęć........jeszcze.

Zauwazyłem jaki Kangie jest przemadrzały..........kurde co z niego wyrośnie.
A mY W wARSZAWIE MAMY PALMĘ A WY NIE MACIE............taki poziom preferuje.
Mnie nic nie boli niczego nikomu nie zazdroszczę,nawet braku oleju w głowie.

Kangie jest przemadrzaly, bo liznal troche audio w zyciu i ma wlasne zdanie. Wie ze najlepsze przetworniki wysokotonowe to beryle i diamenty. Wieszal u siebie MC A90 od Ortofona. Cos dodac? Aluminium w Thielach 3.6 mnie nie rajcuje.

Mnie rajcuje za to Twoja niekompetencja,bo
thiele 3.6 tam jest zero aluminium-nie wiesz to nie pisz.
A Staremu na szyji się wieszają piękne kobiety.
Powiadasz,ze wysokotonowe najlepsze to diamenty i beryle?.....w jakich kolumnach?
Powiedzieć jest łatwo,natomiast zaaplikować trudno-gdzie je słyszałeś dobrze zaaplikowane?
U mnie trzy najwyższe Lyry są ,a powieszona tylko zawsze jedna-bo mam jedno ramię mi ono.wystarcza.
Mnie Twoje wypowiedzi okropnie rajcuja za to.

Vasa
Śpisz?



kangie

Dla mnie liczy sie Ortofon, zadne Lyry.

Jednym ramieniem to mozna sobie posmyrac co najwyzej, a nie rzesko pobawic analogiem.

Beryl? U mnie. Diament? U kolegi.

Keef98

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:57A Staremu na szyji się wieszają piękne kobiety.
A ja wyglądam jak Julia Roberts :P

stary audiofil

Panowie
Jestem podniecony bardzo...........ta kampania prezydencka mnie osłabia po prostu ;D

stary audiofil

Cytat: Keef98 w Maj 19, 2015, 23:02
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:57A Staremu na szyji się wieszają piękne kobiety.
A ja wyglądam jak Julia Roberts :P

Gratuluję ............lustra ;D

Keef98

W lustrze widzę Alpy, ni ...uj nie wiem, skąd się wzięły ;D Ale wzrost jest podobny, stąd ta logika ;)
Zresztą w porównaniu do Twojej teorii z kobietami, ta moja to Pikuś, Pan Pikuś ;D

stary audiofil

Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 23:01
Dla mnie liczy sie Ortofon, zadne Lyry.

Jednym ramieniem to mozna sobie posmyrac co najwyzej, a nie rzesko pobawic analogiem.

Beryl? U mnie. Diament? U kolegi.

Zapomniałeś dodać Micro Seiki ,więc przypomniałem tak żeby wszyscy to wiedzieli.
A kable jakie polecasz do tych berylów?
Pytam,bo wciąż sie uczę.

kangie

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:57
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 22:47
Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 22:43
Cytat: elem w Maj 19, 2015, 22:33
Piotr,

z tego, co pamiętam, to zestaw na soundrebels jest nieaktualny. ?

I tak i nie bo mozna do niego wrocić bez problemu wszystko jest u mnie.
A tak na serio młodyjest autem służbowym w trasie i wziął ze soba aparat i dlatego nie ma zdjęć........jeszcze.

Zauwazyłem jaki Kangie jest przemadrzały..........kurde co z niego wyrośnie.
A mY W wARSZAWIE MAMY PALMĘ A WY NIE MACIE............taki poziom preferuje.
Mnie nic nie boli niczego nikomu nie zazdroszczę,nawet braku oleju w głowie.

Kangie jest przemadrzaly, bo liznal troche audio w zyciu i ma wlasne zdanie. Wie ze najlepsze przetworniki wysokotonowe to beryle i diamenty. Wieszal u siebie MC A90 od Ortofona. Cos dodac? Aluminium w Thielach 3.6 mnie nie rajcuje.

Mnie rajcuje za to Twoja niekompetencja,bo
thiele 3.6 tam jest zero aluminium-nie wiesz to nie pisz.
A Staremu na szyji się wieszają piękne kobiety.
Powiadasz,ze wysokotonowe najlepsze to diamenty i beryle?.....w jakich kolumnach?
Powiedzieć jest łatwo,natomiast zaaplikować trudno-gdzie je słyszałeś dobrze zaaplikowane?
U mnie trzy najwyższe Lyry są ,a powieszona tylko zawsze jedna-bo mam jedno ramię mi ono.wystarcza.
Mnie Twoje wypowiedzi okropnie rajcuja za to.

Vasa
Śpisz?



To nie jest niekompetencja. To pomylka. Pomylilem cyfry. Chodzilo mi o 3,7. Aluminiowe membrany. Gra to. Ale szczerze? Jaj nie urywa.

Keef98

SA weź bar, może na AM zagości spokój. Ta sama grupa, blok, tylko inny okres.

stary audiofil

Cytat: elem w Maj 19, 2015, 22:54
Ale nie ja! :)

mam prośbę do was - Piotr, Łukasz, daliście se po razie (albo i po sto)  i szlus. Rozmawiajmy juz o zdjęciach. Może byc nawet to "niczyje"

Elem
Chwacit już.
Myślę,że mnie odwiedzisz jednak znowu,bo jak sie ma ponad sto lat w sumie to jest o czym gadać I CZEGO SŁUCHAĆ TEZ.


kangie

Cytat: stary audiofil w Maj 19, 2015, 23:07
Cytat: kangie w Maj 19, 2015, 23:01
Dla mnie liczy sie Ortofon, zadne Lyry.

Jednym ramieniem to mozna sobie posmyrac co najwyzej, a nie rzesko pobawic analogiem.

Beryl? U mnie. Diament? U kolegi.

Zapomniałeś dodać Micro Seiki ,więc przypomniałem tak żeby wszyscy to wiedzieli.
A kable jakie polecasz do tych berylów?
Pytam,bo wciąż sie uczę.

Takie Micro Seiki chcialbys miec. Ale w idealnym stanie wyhaczyc? Spoko. Buduje sobie gramofon. Beda w nim 3 ramiona.

Kable? Miedziana plecionka prosto z Biedronki. Gra tak, ze nie jeden wychodzil z mokrym Pampersem.