Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Cytat: miniabyr w Sierpień 21, 2018, 22:18Qurde rezystorki nie przyjechały  >:( . Za to posłuchałem sobie dziś płyt

Jak można było tak czas zmarnować  ;D

miniabyr

Cytat: LampowY w Sierpień 22, 2018, 11:06
Cytat: miniabyr w Sierpień 21, 2018, 22:18Qurde rezystorki nie przyjechały  >:( . Za to posłuchałem sobie dziś płyt

Jak można było tak czas zmarnować  ;D
To racja ! Słuchać tej cholernej muzyki to strata czasu . Siedzieć i słuchać? Gdybym chociaż chodził wokół fotela  lub kurze usuwał z tych niesłuchanych wcześniej płyt . A tu nic . Powinni tego  zabronić . Więc wymierzam sobie karę  ! Idę do pracy .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Hi ,hi ,hi rezystorki pszyszli ........wlutowałem ,się grzeją .....szaleństwo trwa tralala . ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Sierpień 23, 2018, 20:15
Hi ,hi ,hi rezystorki pszyszli ........wlutowałem ,się grzeją .....szaleństwo trwa tralala . ;)
Spytam po Wielkopolsku, i jak tam?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Hi ,hi ,hi  zajefajnie hi ,hi ,hi
Szkoda życia na chujowy dźwięk !


miniabyr

 Ściemnia się za oknem ,a mi we wzmaku się rozjaśnia ..... znakomite są  rezystory tantalowe Audio Note . Pod warunkiem ,że wetkniecie je wszędzie !!!!!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Sprecyzuj: wszędzie [emoji23][emoji23][emoji23]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Że niby by rozjaśnić? Mci, ty proktolog jesteś [emoji6][emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


miniabyr

 W rzyć nie wtykałem ! Ale kilka tygodni wcześniej ze złości to bym sobie i lutownice w rzyć wsadził bo sknociłem brzmienie preampu strasznie.  Wszędzie dotyczy wszystkich rezystorów w urządzeniu( Z wyjątkiem tych dużej mocy np22W- tych nie ruszałem bo nie mam na co ich zamienić) . Jeśli składacie audio graty to stosujcie  ten sam element . Jak rezystor Beyshlag -to wszędzie ;jak TKD to wszędzie i tak samo z tantalami -wszędzie . ..............a tak sobie myslę ,że wy to jednak perwersyjni jesteście ....................... Nie znamy się a gadamy o wtykaniu w rzyć różnych niestandardowych przedmiotów....... :o >:D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Sierpień 24, 2018, 20:52
W rzyć nie wtykałem ! Ale kilka tygodni wcześniej ze złości to bym sobie i lutownice w rzyć wsadził bo sknociłem brzmienie preampu strasznie.  Wszędzie dotyczy wszystkich rezystorów w urządzeniu( Z wyjątkiem tych dużej mocy np22W- tych nie ruszałem bo nie mam na co ich zamienić) . Jeśli składacie audio graty to stosujcie  ten sam element . Jak rezystor Beyshlag -to wszędzie ;jak TKD to wszędzie i tak samo z tantalami -wszędzie . ..............a tak sobie myslę ,że wy to jednak perwersyjni jesteście ....................... Nie znamy się a gadamy o wtykaniu w rzyć różnych niestandardowych przedmiotów....... :o >:D
Spoko, to w sumie powszechne tylko nikt się nie przyzna [emoji23][emoji23]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Jutro sobie posłucham u Pawła tych rezystorków . Przy okazji zgwałcę Helge na 10 minutowe nagranie :) .
Dziś męcze dziadka  ;D


miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

No trzeba by się poznać a jakże  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: gratefullde w Sierpień 24, 2018, 21:14
Bez rzyci czy z zy?
He, he a jak to sobie technicznie wyobrażasz ? ................. niezły  z ciebie Houdini . Rzyć w jednym miejscu o on w drugim .-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Sierpień 24, 2018, 21:18
Cytat: gratefullde w Sierpień 24, 2018, 21:14
Bez rzyci czy z zy?
He, he a jak to sobie technicznie wyobrażasz ? ................. niezły  z ciebie Houdini . Rzyć w jednym miejscu o on w drugim .-)

To możliwe Msi to mega prestidigitator ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

A wracając do rezystorów to napiszę na spokojnie jak to u mnie wyglądało .Zaznaczam ,że Ameryki to nie odkryłem . To nie wiedza tajemna jeno skopiowana od mądrzejszych ode mnie .....................szkoda ,że nie stać mnie było ma AN M5 bo tam wszystko jest tak ,jak ja chciałbym aby było. No ale cena mojej M3 nawet kiedy w niej  wymieniłem już prawie wszystkie elementy jak w M5 pozostaje  dużo niższa . Nie wymienie tylko transformatorów .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Cytat: gratefullde w Sierpień 24, 2018, 21:26
Cytat: miniabyr w Sierpień 24, 2018, 21:25Nie wymienie tylko transformatorów .

Dlaczego?
Bo wtedy taniej będzie kupić po prostu M5 Audio Note .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Sierpień 24, 2018, 21:27Bo wtedy taniej będzie kupić po prostu M5 Audio Note

Ale nie będzie Cię kusiło czy je wymenić jednak? Mimo ceny? Ja wiem, że głupio się poczujesz w stosunku do ceny M5 ale co tam... Może bedzie lepiej niż z M5?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Chyba nie mam takiego parcia . Teraz czas na wymianę elementów w końcówkach AN Empress .  Zaczynam od elektrolitycznych kondensatorów . Oczywiście wymienię je na An Kaisei .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !