Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

ok zajrzę .....A teraz słucham Skaldowie po niemiecku z The 70' Progressive German Recordings. Coraz bardziej lubię Skaldów ,bo to w duzym stopniu bardzo niedoceniony polski zespół.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Jak nagrywali po niemiecku to może nie tacy niedocenieni?

miniabyr

 Mi chodzi o czasy współczesne . Nagrywali oni ,Maryla ,Czerwone Gitary itd .Generalnie ja polską muzykę z głównego nurtu lat 70 zacząłem "odkrywać" niedawno I trzeba im przyznać ,że grać to wtedy potrafili ,a że stylistycznie dopiero teraz do tego dorosłem to tylko moja wina .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

Znalazłem coś takiego, gdzieś już to leciało....... ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

Bob Dylan - Bringing It All Back Home.
W calosci  :)

miniabyr

Charlie Haden & Quartet West "Now is the hour" płyta nagrana w 1996 dla Verve . Materiał bardzo nostalgiczny ,wręcz w  odbiorze smutny .....rzadko  słucham ,ale może właśnie z powodu tej aury ,choć muzycznie pierwsza to liga.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Miniabyr, masz Haden'a na winylu ?
U mnie dzis gosci Nahorny.

miniabyr

Słuchałem z cd.  :( ........ale i tak jest ok.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Jesli fajna muzyka, nie ma znaczenia nosnik. Choc wole winyl -)
Eddie z cd. Jest tez na lp, ale do tych nowych wydan podchodze jak pies do jeza...

gratefullde

Świetny film, świetna muzyka.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


SVART

Kurcze, mnie ten film przygnębił :(.

Świetny koncert:



No i może jeszcze to, takie wzniosłe i pobudzające do działania :). GLORIA GLORIA :).



A zaraz potem, ganialne kabuuum! :)



wojtek41

Od pewnego czasu przesladuje mnie skladanka Leonard C. Nie moge sie uwolnic -)

GregWatson

Ostatnio coś zmieniły mi się gusta. :)



Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41

To i ja sie moi drodzy panowie, wybiore na koncert powaznej. A co !  ;D

wojtek41


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To znaczy, ze starzy jestesmy ale pamiec nam nie siadla  :o

gratefullde

A ja słucham właśnie Deep Purple House Of The Blue Light z radzieckiej Mełodji
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41

I jak gra ten rarytas ? Pytam o purpli.

gratefullde

Cinko :) ale innej wersji nie mam a naszło mnie właśnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

A juz myslalem, ze pochwalisz jak arkusz  ;D

gratefullde

No nie :D tak to nie ma. Płasko to brzmi i jakość samego tworzywa jest marna :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

U mnie fajna muza Winwood'a, ale jakos takie nie za teges to niemieckie wydanie...W sumie jest co powinno, ale...Musze poszukac amerykanca.