Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

Dziś kurier przyniósł. Zakupiona na naszym portalu aukcyjnym.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Wireless

Carramba, ale fajne na upał. Muchos simpaticos granios ;)

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Steve Hackett. Moim zdaniem, bardzo dobra plyta...) Wlasnie slucham...


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 04, 2015, 22:13
Steve Hackett. Moim zdaniem, bardzo dobra plyta...) Wlasnie slucham...
Hacketta kocham, mam chyba większość jego płyt. Ta jest znakomita. In Memoriam, piękny :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Moge tylko potwierdzic.  :)

Wireless

A dzisiaj moje wieczorne odsłuchy to moje małe jazzowe 7 niebo :)

najpierw:


teraz:



Obydwie rzeczy zapodane z winyla.
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Przeglądając moje płyty doszłam do wniosku, że nie licząc tego, że posiadam całą dyskografię Kaczmarskiego mam w sumie mało płyt wykonawców z Polski, ale uznałam, że puszczę to:

miniabyr

Ja uwielbiam tego kurdupla -Prince w solówce gitarowej ku pamięci G.Harrisona                                                   
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98


miniabyr

Kate Bush z ostatniej płyty. Choć płyta ma w tytule śnieg,to jej klimat świetnie wpisuje się w te godziny przedpołudniowe.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

"...Przesiąknięci żalem - teraz nasze serca przepadły na zawsze
Nie potrafimy pozbyć się strachu i dreszczu zagrożenia
Te rytuały wskazały nam tylko drogę do drzwi
Otwartych i zamkniętych, a potem zatrzaśniętych nam w twarz
Gdzie oni byli, gdzie oni byli..."




Keef98


Wireless

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 07, 2015, 20:58
"...Przesiąknięci żalem - teraz nasze serca przepadły na zawsze
Nie potrafimy pozbyć się strachu i dreszczu zagrożenia
Te rytuały wskazały nam tylko drogę do drzwi
Otwartych i zamkniętych, a potem zatrzaśniętych nam w twarz
Gdzie oni byli, gdzie oni byli..."





"Closer" to jest chyba jedyny w swoim rodzaju przykład nowofalowego mistycyzmu. Dreszcz przechodzi mnie zawsze, ilekroć słucham tej z jednej strony brudnej, garażowej, a z drugiej totalnie natchnionej muzyki i zagłębiam się w to, co Curtis śpiewa ...

Taki "Doors" epoki punka... Niesamowite.
Pozdrawiam, Wireless

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Zostanę sobie, do końca dnia, przy tym

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Ot tak. Dobrze posłuchać, dobrze popatrzeć. Młodziaki. Szczuplaki.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Moze i popowe...Ale mnie sie podoba. )


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 10, 2015, 23:39Moze i popowe...Ale mnie sie podoba. )
Bardzo fajna płyta. Jakszyk przekroczył już wszystkie progi Dworu Karmazynowego Króla.


A ja sobie całkiem popowo dziś. Rozczula mnie ta płyta. Piękna, wspominkowa. Jest w niej od cholery nostalgii i czegoś takiego... autentyczności jest tam pełno...

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Słucham ToTo Fahrenhait .  Tak głeboko w ToTo jeszcze nie byłem ;)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9