Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

spalon

A wcześniej

MAC


Keef98

Całkiem, całkiem.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wojtek41

Dla mnie bajka.  :)


miniabyr

Właśnie grają na Opener'e  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

U mnie the best of upałów czyli   warczą 2 wiatraki. Robią tajfun w domu ,hałasują ale bez nich nie da się żyć. Lampy we wzmacniaczu mają wakacje ,mimo że to tylko 2 x 9 watt docieplają i tak nagrzany pokój . Słuchamie muzy od godziny 23 .Ufff :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

"Searching for Sugar Man" czyli wszystkie utwory z filmu, a zarazem wszystkie Rodrigueza :D Przyjemnie się słucha w ten upał.


frywolny trucht

Ciekawe przedsięwzięcie. Także w Warszawie: http://www.sofarsounds.com/warsaw





ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Ja dopiero teraz odpaliłem wzmacniacz! Będzie  EST Trio "Viaticum" wersja z sacd.Świetna płyta. :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

wojtek41

Rysio. Idealny na te upaly... 8)


Jakub


gratefullde

Piekną płytę zakupiłem przejazdem będąc, słucham już trzeci raz i bardzo mi się podoba, Hey w Filharmonii Szczecin Unplugged

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Moze sie wam spodoba.  :)


MAC

#1390
Lampa, Harbeth i odpływamy.... 8)




MAC

Z dnia na dzień, tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc Harbethy mnie zaskakują swoim graniem...
A płyta jest zaje.......mowita ;)




Keef98

"Houses of the Holy", prawie cały dzień, to było Zeppelinowanie (tylko z winyla) ;D
Zauważyłam, że mój kot lubi Black Sabbath, najbardziej "Paranoid", ale nie leży mu ani "Cromwell" ani "Siedem grzechów głównych" w ogóle Kaczmarskiego moja Nocna Zmora nie trawi :(

MAC

Tego nie wolno słuchać po cichu  8)


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

MAC

E tam. Smutas taki :)

Z jajem psze Pana, z jajem  8)


MAC


merlin1973

To mi się znudziło 30 lat temu ;)
Pozdrawiam S.CH.

MAC

Alison ja wino.
Im starsza tym... no wzięła się za siebie babka  8)


MAC

Cytat: merlin1973 w Lipiec 09, 2015, 21:45
To mi się znudziło 30 lat temu ;)
Zdziadziałeś po prostu :D
To się nigdy nie nudzi :)