Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Podrap mnie po plecach,  Peter Gabriel,  Heroes.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Dawno Gabriela nie słuchałem. Jest w nim ten magnetyzm wielkiego artysty. Tego naprawdę wielkiego. On to ma i przenosi na nas.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Takie cuś mnie dziś złapało ... takie mocno nocne klimaty ...

Pozdrawiam, Wireless

rudy-102

Teraz słucham "trójki" Gabriela z nowego wydania 2x45. Wspaniałe. Uczta dla uszu.




Wireless

#1904
Dzisiaj to koniecznie trzeba posłuchać ....



A słuchane z winyla za jakie, chyba, 5 ojro brzmi .... zarąbiście :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Black Sabbath, Heaven and Hell a teraz Sabotage. Wspomnienia eh...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Posłuchałem trochę Normy Belliniego.
Ale dame Sutherland była tak przekonująco cierpiąca że musiałem jakąś odtrutkę zastosować.
O, Taką
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Fajna plyta. Rozgladam sie za winylem z epoki.  ;)

vasa

Cytat: wojtek41 w Październik 21, 2015, 21:36Fajna plyta.
Miałem kiedyś ostrą fazę na Peggy
Kupiłem chyba z dziesięć różnych ale mi już trochę odpuściło


Kawał kobiety :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Lenek

Cytat: wojtek41 w Październik 21, 2015, 21:36Fajna plyta. Rozgladam sie za winylem z epoki. 
Wojtek, płyty też wygrzewasz?

vasa

Cytat: Lenek w Październik 21, 2015, 21:54Wojtek, płyty też wygrzewasz?
Po co?
Przecież te z epoki są już wygrzane  8)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

wojtek41

Cytat: Lenek w Październik 21, 2015, 21:54Wojtek, płyty też wygrzewasz?
Jeszcze nie trafilem....na zaden egzemplarz... :(

Lenek

Teraz już w ogóle nie wiem, czy wygrzewać z epoki? A te nie z epoki?

Keef98

Wygrzewa to się kable. Zapytaj Slyera ;)

Lenek

Kurka wodna. Ciemny jestem.

wojtek41

Ja tam lubie stare winyle.  :)

Lenek

"Just A Closer Walk With Thee" Śpiewa Henry Saint Clair Fredricks "Taj Mahal" - zanwca i badacz bluesa.

https://www.youtube.com/watch?v=q5krFNUMQHI

vasa

Cytat: Lenek w Październik 21, 2015, 22:13Ciemny jestem.
Było tu kiedyś kilku światłych. Nawet kaganek starali się wnieść na forum.
Ale kompletny brak postępów ze strony reszty jakoś ten zapał ostudził.
Teraz nauczają gdzie indziej  :) :D ;D :P
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

paul_67

Miles Davis - Tutu (Warner 2 Lp), ale to ma kopa! Po prostu dupę urywa! Wersja na CD słuchana kilka (naście) lat temu nie zrobiła na mnie większego wrażenia.Tego mi było trzeba w tej muzyce!

Lenek

Cytat: vasa w Październik 21, 2015, 22:20Było tu kiedyś kilku światłych. Nawet kaganek starali się wnieść na forum.
Ale kompletny brak postępów ze strony reszty jakoś ten zapał ostudził.
Teraz nauczają gdzie indziej 
Ciekawym, gdzie teraz są i nauczają. Może się tam zapiszę?

bum1234

Cytat: vasa w Październik 21, 2015, 22:20
Cytat: Lenek w Październik 21, 2015, 22:13Ciemny jestem.
Było tu kiedyś kilku światłych. Nawet kaganek starali się wnieść na forum.
Ale kompletny brak postępów ze strony reszty jakoś ten zapał ostudził.
Teraz nauczają gdzie indziej  :) :D ;D :P

Czy to ci, których przywrócono do życia w jednym miejscu? :D

vasa

Cytat: Lenek w Październik 21, 2015, 22:38Ciekawym, gdzie teraz są i nauczają. Może się tam zapiszę?
Ponieważ wyznaję zasadę "nie rób drugiemu co tobie nie miłe" to nie wskażę Ci drogi ku światłu

Cytat: bum1234 w Październik 21, 2015, 22:42Czy to ci,
Ci właśnie.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

bum1234

Teraz wygrzewam takie coś:


wojtek41

Cytat: paul_67 w Październik 21, 2015, 22:23Miles Davis - Tutu (Warner 2 Lp)
U mnie ten ostatni okres Milesa nie moze sie przebic...

frywolny trucht

Postanowiłem mieć dla utworu "Wojenka", ale płyta jest naprawdę dobra!



(...ale jaką dziś stoczyłem wojnę z tacką cedeka, która wysuwała się na centymetr, dwa i wracała. Cedek dał mi znać, że czuje się on, odtwarzacz, mocno zaniedbany. Zniecierpliwiony złapałem tackę, wysunąłem, przełożyłem płyty i puściłem. To się jeszcze zaciął na drugim utworze i zrestartował. Gdy słucham go codziennie, takie rzeczy się nie dzieją. Humorzaste bydle :) )
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93