Budowa oddzielnej lini do audio .

Zaczęty przez cdt, Wrzesień 14, 2017, 16:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Twierdzę, i zawsze twierdziłem, że kable nie grają. No chyba że takim jak Ty grają - na nerwach  :P

finchers

McGyver ja się piszę mam niedaleko:)jakiś czas temu się zgadywaliśmy.
A teraz mogę zabrać swojego Helixa.
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

McGyver

Cytat: finchers w Marzec 13, 2019, 12:58
McGyver ja się piszę mam niedaleko:)jakiś czas temu się zgadywaliśmy.
A teraz mogę zabrać swojego Helixa.
Nie ma sprawy, tylko napisz później co usłyszałeś. Termin dogadamy.

finchers

Nie ma problemu podzielę się swoimi spostrzeżeniami na forum. Zobaczymy czy na tyle jest to slyszalne czy jestem poprostu gluchy jak pień :)
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

finchers

Dzięki Adam za zaproszenie i dobrą kawę. Miałem przyjemność w zeszłym tygodniu posłuchać co u Niego gra:)
Jechałem z nastawieniem głównie porównania mojego DACa Audio-Gd 1.32 z jego Protagonistem a przy okazji mieliśmy porównać kable zasilające.
Oczywiście jak się zasłuchałem to na to drugie już nie starczyło czasu;/Ogólnie myślałem, że Adam przejedzie się po moim DACu, ale stwierdził, że gra poprawnie i że słyszał już wiele gorszych konstrukcji.
Co do porównania obu DACów dla mnie Protagonist bajka!Jak przesiedliśmy się na Audio-Gd to jakby wszystkiego brakowało, nie myślałem że będzie taka różnica bo trochę DACów przerabiałem i Audio-Gd na ich tle wypadało korzystnie.
W Protagoniscie było jakby więcej muzyki w muzyce, w każdym aspekcie, choć Audio-Gd nie można powiedzieć że wypadło fatalnie. Przy DACu McGyvera, muzyka była wciągająca jakby bardziej wypełniona z większą ilością smaczków.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Fajne doświadczenie i dzięki za zaproszenie.
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52

LampowY

Wystawiłem na sprzedaż swojego AN.
Kto wie... może kiedyś przyjdzie czas na tego DACa do kompletu z preampem.

Moriarty

Cytat: finchers w Marzec 25, 2019, 08:47Co do porównania obu DACów dla mnie Protagonist bajka!

Z ciekawości, którego modelu słuchaliście? Bo w ofercie są trzy, od 5 do 10 tys. dukatów :)
YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

finchers

#107
ten full wypas:)
Sam zaczynam się za czymś rozglądać, ale trochę mam obawy przed lampami bo wiem, że jak "wdepnę", to poźniej wymian i kombinacji nie ma końca;)
NAD 356 + mod, Tannoy revolution dc6t se, DAC Audio-gd 1.32, sznurki Chord, muza Daphile, Marantz cd 52


LampowY

Ostatnio mało go używałem. Poza tym... miejsca brak  ;)

McGyver

A widziałeś już czarną wersję Twojego klona Accu którą wczoraj wkleiłem?

LampowY

No pewnie.
Już zdążyłem do nich napisać czy by nie przysłali frontpanelu z uszami   ;D

vasa

Cytat: LampowY w Marzec 25, 2019, 12:30Już zdążyłem do nich napisać czy by nie przysłali frontpanelu z uszami   
Dlaczego? Czy chcesz zamienić taki skromny na czarny?
:D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

LampowY

Mi to wisi ale dzięki mojej żonie ten skromny kolor znacznie wydłużył mi przewody głośnikowe  ;D