Mingda MC845- AA

Zaczęty przez piorasz, Wrzesień 04, 2016, 15:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

Przyłączam się-fantastico :)
Co tam za drapak stoi,bo ten w jasnej plincie to był chyba Thorens?

Lenek

Cytat: vasa w Listopad 06, 2016, 21:54
Cytat: Lenek w Październik 20, 2016, 23:39Właśnie skończyłem mój nowy system - monobloki SET na królewskiej lampie 845. Gra tak, jak chciałem!
Lenek. Czy Ty masz już swój fanklub? Jak tak to się zapisuję, jak nie to zakładam :)

Normalnie, wsiądę w auto i poturlam się na to wybrzeże :o
ZAPRASZAM!

Lenek

Jestem do grudnia nad morzem. Potem będę od marca. Wcześniej miałem Thorensa i plintę dorobiłem z jakiegoś egzotycznego drzewa. Ponownie mam Thorensa i dałem oryginalną plintę do oklejenia fornirem. Zrobiłem już tylko dla siebie monobloki /zawsze tak mówię./, ale tym razem postaram się dotrzymać słowa. Monobloki są symetryczne - to znaczy jest lewy i prawy.  Jako ciekawostkę podam, że są rozwinięciem układu Antique Sound Lab 1006. Kilka razy przerabiałem oryginalne ASL i zauważyłem, że najlepiej grały ze wszystkich wzmacniaczy jakie znalem na lampach 845. Od jakiegoś czasu nosiłem się zamiarem zrobienia dokładnie takich monobloków z tym, że jest ich kilka wersji znacznie się różniących, ale najbardziej interesowała mnie koncepcja drivera zasilanego napięciem symetrycznym +/- /układ SRPP,  i dość zaawansowany zasilacz przedwzmacniacza ze stabilizacją napięcia  /EL34 i 6SN7/. Uzyskałem doskonałe rezultaty.

vasa

Cytat: Lenek w Listopad 07, 2016, 00:16Uzyskałem doskonałe rezultaty.
I tyle zrozumiałem z wykładu :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Ja jestem również w fan klubie, bardzo mi się sprzęty kolegi Lenka podobają, mam nadzieję na odsłuch w najbliższej możliwej przyszłości ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

PASJA-AUDIOr

Witam.Gdzie mogę kupic dwa monobloki Gennetta.Jakieś namiary na kolege Lenko .Pozdrawiam
Jbl l112,tascam cd 701,leak 20 + lampowe  pre,otari mx 50,revox pr 99,revox 795 +shure v 15 lll + lapowy pre diy, kable głównie  neotech i inne diy,