Sprawy okołokonkursowe.

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 21, 2014, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Tak była już w sobotę:)  dotarła bez szwanku.  Ty wysłałeś Poczta Polska u mnie był DHL.
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Ostatni dwaj zwycięzcy konkursów: Waluch i Elem.

Dziś zostały wysłane Wasze nagrody: Poczta Polska > Paczka 24h > Ostrożnie!
Obawiam się, że nie zdążą na weekend bo pojawiłem się  w placówce ok. 14.
Ale w poniedziałek to już muszą być!

Gatuluję jeszcze raz. Niech Wam dobrze służą.

Waluch

Dziękuję i czekam z niecierpliwością :D

elem

Ekspresowa dostawa, dzięki.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Waluch

Moja też dotarła, wieczorem odsłuch, dziękuję !

kangie

Ekspresowa dostawa, świetna płyta! Dziękuję.

frywolny trucht

Też dziękuję za dobrą zabawę, ale, ale... :)

Nikt nawet nie zwrócił uwagi, że cotygodniowe konkursy się skończyły. Gapiliśmy się jak sroka w gnat z Gregiem, kiedy ktoś wspomni. Mijały dni i nic. Czyżby zobojętnienie? Nie ma nic gorszego jak rutyna. Czas więc na zmiany.
Elem zaproponował zrobienie zrzuty i wydłużenie formuły konkursowej nawet do kwartału. Ma chyba na myśłi jakieś eliminacje, proszę o rozwinięcie tematu, czas roztrząsać szczegóły. Inna sprawa- możemy pójść ścieżką łamigłówek, które przyciągają pewną grupę użytkowników, ale bezpośrednio forum nie zyskuje tak jak np na konkursach typu "Opisz swój gramofon". Dzięki tym drugim "bezczelnie" wzbogacamy zawartość merytoryczną forum. Możemy iść dwoma ścieżkami, możemy zrobić tak, że łamigłówkowicze sami sformułują zasady, a ja będę niejako osobno robił konkursa merytoryczne? Proszę o podrzucanie pomysłów.

Tymczasem lista, która się zadeklarowała współfinansować nagrodę w kwocie do 130zł raz na 5-6 tygodni:

1.Frywolny
2.elem
3.il cattivo
4.GregWatson
5.wojtek41
6.Two-FacedGirl
7.jajacek1410
8.Waluch

Dzięki!


jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 06, 2014, 19:58Możemy iść dwoma ścieżkami, możemy zrobić tak, że łamigłówkowicze sami sformułują zasady, a ja będę niejako osobno robił konkursa merytoryczne?
Właśnie tak, dwie ścieżki. Wolę luźniejszą zabawę. Ale jak wymusisz opisanie gramofonu to się dostosuję. I tak go opiszę dla wzbogacenia forum. Ino nie wiem kiedy to nastąpi.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

15 sekund? Aż nadto :)
Też się skłaniam ku myśli by pójść dwutorowo.

Two-FacedGirl

#34
Arku, myślę że wszyscy zauważyli brak niedzielnego konkursu, ale jesteśmy zbyt kulturalni by się tak zaraz nachalnie dopominać dopominać :). Szczególnie że zainicjowałeś Konkurs na opowiazdkę 2.

Podobnie jak koledzy uważam ze nie należy łączyć "opowiazdek o gramofonach", z łamigłówkami Grega. Co do częstotliwości tych drugich to myślę, ze formuła 4 razy do roku (wiosna, lato...) plus jakiś bonus na święta, rocznicę forum itp:) nie była by taka zła, ale to już może niech się wypowiedzą pozostali sponsorzy.
Zresztą część rzeczy pewnie "wyjdzie w praniu" jak już zaczniemy.
To kiedy ruszamy? :)
Pozdrawiam

jajacek1410

Cytat: Two-FacedGirl w Wrzesień 07, 2014, 08:59jesteśmy zbyt kulturalni by się tak zaraz nachalnie dopominać
Właśnie. Zwłaszcza, że kolejny raz trzeba naciągać sponsora :) 
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Ciekawa linia "obrony". Kulturalne misiaczki :)

Co Wy na taki pomysł?

Konkurs łamigłówkowy, etapowy.

-I ETAP-   łamigłówka 1 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-II ETAP- łamigłówka  2 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-III ETAP-łamigłówka 3 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-IV ETAP-łamigłówka 4 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-V ETAP- łamigłówka 5 - 7 dni- zwycięzca= finalista

Finał- łamigłówka tylko dla finalistów- 7 dni- walka o nagrodę.
Jeśli ktoś wygrał dwa i więcej etapów, ma możliwość dokonania tylu strzałów na dobę tj.
Zwycięzca dwóch etapów- dwa strzały,
Zwycięzca trzech etapów- trzy strzały i tak dalej :)

Po konkursie ze trzy tygodnie odpoczynku.

Two-FacedGirl

Ciekawe podejście, tak się jeszcze nie bawiliśmy  :)
Jak najbardziej jestem za. Rozumiem że autorem będzie kolega GregWatson?
Pozdrawiam

frywolny trucht

Greg jest debeściak. Ja tak przynajmniej uważam. Laski wkleja drętwe, ale konkursy??? Miód!

Może jednak warto dać mistrzowi ceremonii tyci, tyci odpocząć i nie ryzykować? Jego ewentualnego zmęczenia, znużenia, wypalenia przy którymś tam konkursie? Tego, że nieco go chyba jednak rozgryźliście? Może zwyczajnie dać dwa etapy komuś chętnemu? Nie wiem oczywiście jakie jest zdanie Grega, czy on chce poprowadzić całość, czy już dziś chętnie by się wypisał z całych tych konkursów?

Tak sobie gdybam.

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 07, 2014, 16:47-I ETAP-   łamigłówka 1 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-II ETAP- łamigłówka  2 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-III ETAP-łamigłówka 3 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-IV ETAP-łamigłówka 4 - 7 dni- zwycięzca= finalista
-V ETAP- łamigłówka 5 - 7 dni- zwycięzca= finalista

Finał- łamigłówka tylko dla finalistów- 7 dni- walka o nagrodę.
Jeśli ktoś wygrał dwa i więcej etapów, ma możliwość dokonania tylu strzałów na dobę tj.
Zwycięzca dwóch etapów- dwa strzały,
Zwycięzca trzech etapów- trzy strzały i tak dalej :)

Po konkursie ze trzy tygodnie odpoczynku.

Nic nie rozumiem. Dzisiaj niedziela i mózg mi odpoczywa, chyba.
Nie tłumaczcie mi, zgadzam się na wszystko. :)

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Spokojnie, to tylko propozycja. Żaden prikaz :)

Każdy etap trwałby 7 dni. Ktoś zgadnie jest finalistą i już wchodzi do finału. Nikt nie zgadnie- trudno- nie ma finalisty.
Na końcu finał dla finalistów. Proste?

GregWatson

Dzięki za zaufanie, myślę że fajnie by było gdyby znalazła się jeszcze jakaś jedna osoba i tak robić konkursy na zmianę lub w ogóle dwie nowe - to by było git. Taka odmiana sposobu myślenia. Byłoby trochę trudniej i bardziej rozmaicie.

Ja obecnie myślę nad innym globalnym konkursie na forum o całkowicie innym wyglądzie ale za to znakomicie mieszczącym się w formacie naszego forum. O ile tamte były bardziej zabawowe ale też tematyczne tak ten będę chciał zrobić mocno rozwojowym i ukierunkowanym na upowszechnienie naszego forum jak i podniesieniem poziomu samych tekstów. O szczegółach jeszcze pogadam ze sponsorami a jak wyjdzie wstępna akceptacja to przedstawię na oczach forum. W każdym razie pomysł jest, kwestia jeszcze opracowania jakiś zasad i regulaminu i pałeczka przekazana będzie do głównego sponsora.

Za globalne wsparcie oraz pochwały w moim kierunku serdecznie wszystkim dziękuję i z pewnością nie spocznę na laurach.

Ale przynudziłem. ;)
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Greg to jest gosc. Poznalismy sie w tzw. realu (nie dyskoncie ;-) ) i musze przyznac, ze to rasowy audiomaniak, inteligentny czlowiek z duzym poczuciem humoru.
Pomysly na konkursy calkiem niezle. Trzymam kciuki.

GregWatson

Ale pojechałeś po bandzie batem aż idę pociągnąć sobie z gwinta.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Pomysł  konkursu z eliminacjami do głównego starcia jest OK. Greg jako autor pytań ma najgorzej - nie może nic wygrać , trzeba to jakoś naprawić :)

Gdzie i po ile wpłacać datki na nagrodę?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Greg. Czy organizowanie konkursów nie jest fajniejsze niż jakieś prozaiczne wygrywanie płyt?
No powiedz szczerze :)

Two-FacedGirl

Cytat: elem w Wrzesień 08, 2014, 20:50
Greg jako autor pytań ma najgorzej - nie może nic wygrać , trzeba to jakoś naprawić :)
Rozwiązania są dwa:
Raz, Greg nie będzie się zrzucał na nagrodę, już to że wymyśla nam tak rewelacyjne konkursy jest bezcenne :)
Dwa, zgłosi się ktoś jeszcze by wspomóc/zastąpić Grega od czasu do czasu, a tym samym Greg będzie miał możliwość pozgadywać.
Wprawdzie ustawił poprzeczkę wysoko i większość z nas się teraz drapie po głowie czy podoła, ale myślę że nie trza się krygować tylko zgłaszać do pomocy :)
Pozdrawiam

GregWatson

Fajniejsze może i jest ale płyt też szkoda. :D
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

To nie było szczere.
Wyduś z siebie odrobinę szczerości.

GregWatson

Tak, organizowanie konkursów jest fajniejsze niż jakieś prozaiczne wygrywanie kiczowatych płyt? ;D ;D ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.