Źle brzmiące winyle.

Zaczęty przez rudy-102, Czerwiec 24, 2016, 18:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Ale jak Midge Hymn zapoda to zapomina się o jakimś tam brzmieniu.
Wszystko z Ultravox i Talk Talk łykam nawet nagrane na papierze gazetowym po śledziach. Nie jakość w tym przypadku dla mnie ważna  :)

LampowY

Baśka z Buszu za to rekompensuje Midge Ure i jest przyjemność słuchania dobrze wytłoczonej płyty.

frywolny trucht

Nie mam czasu teraz słuchać winyli ;) Rudy, na którą gwiazdkę ty chciałeś dziś zamawiać?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

McGyver

Cytat: LampowY w Grudzień 21, 2018, 18:53
Ale jak Midge Hymn zapoda to zapomina się o jakimś tam brzmieniu.
Wszystko z Ultravox i Talk Talk łykam nawet nagrane na papierze gazetowym po śledziach. Nie jakość w tym przypadku dla mnie ważna  :)
Cytat: LampowY w Grudzień 21, 2018, 18:54
Baśka z Buszu za to rekompensuje Midge Ure i jest przyjemność słuchania dobrze wytłoczonej płyty.
Mam tak samo. Zatem graba. Albo jeszcze lepiej - slàinte :alc:

LampowY


rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 21, 2018, 18:58
Nie mam czasu teraz słuchać winyli ;) Rudy, na którą gwiazdkę ty chciałeś dziś zamawiać?
Tak się dwa razy ucieszy. Raz że ma gwiazdkę i potem drugi jak prezent dostanie. ;D

Zbyt dużo pracy miałem pod koniec roku i uciekło mi.

frywolny trucht

Czyli jak spadnie, tak spadnie? Bo już się "bałem", że w poniedziałek rano dostaniesz :) To by było coś  :o :o Technologia tutaj niedostępna :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 21, 2018, 20:56Bo już się "bałem", że w poniedziałek rano dostaniesz :) To by było coś  :o :o
Nie raz już właśnie tak bywało. :)
Często jest tak, że jak zamówisz do 15-tej to pakiet dostaniesz na drugi dzień. Poza tym Amazon ma centrum logistyczne w Lipsku i  ja mogę wybrać opcję "Evening Express". Wysyłają wtedy kurierem i dostawa jest tego samego dnia w okolicach 22-giej.

Ale tym razem najnormalniej zapomniałem. Żona dostanie coś innego - kupiłem wcześniej :).