Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41


wojtek41


wojtek41

Spelniam prosbe malzonki...Choc, tez bardzo lubie...)


wojtek41

Ostatnia prosba....Bo.....)

wojtek41

To muzyczna kontra...)


frywolny trucht


wojtek41


wojtek41


wojtek41

Podobne granie. Mnie sie podoba.


wojtek41


frywolny trucht

Halo!! Jakie dobranoc? Dopiero ostatni odcinek serii "Gry o tron" się zaczął.


wojtek41

Ja tylko na chwilke...) To takie fajne jest...)


Thorogood

Frywolny.
Całkiem fajne.
To z jakiegoś filmu?

Wireless

Esther Phillips - Burnin'

Pozdrawiam, Wireless

Yacek

#89
bardzo często na dobranoc..... teraz też :-)



Szpulki duże i małe..... najlepiej z wycieraczkami. Generalnie low-budget, pieniadze wydaje na inne wazne cele :-)

frywolny trucht

Cytat: Thorogood w Czerwiec 16, 2014, 23:37
Frywolny.
Całkiem fajne.
To z jakiegoś filmu?

Z serialu produkcji HBO, na podstawie powieści R.R Martin'a "Gra o tron".
Dziś zakończono w Polsce sezon IV.



Thorogood


gratefullde

Genialne Muły i ich Thorazyna, od rana nieźle nakręca ;)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht






Temu dajcie minutę trzydzieści szansy :)

...no i najwcześniejszy kawałek. Motyw traileru gry Ubisoftu Assassin's Creed: Revelations, swoją drogą mojej ulubionej gry :)







Fajna to płyta. "The Golden Age" tytuł ma . Epickie kompozycje. Nie zasługuje by było tak cicho!
Dlatego posłuchajmy głośno i  na systemach potrafiących grać z rozmachem.

frywolny trucht


Mniej więcej od 3.40 można zobaczyć jak wygląda i wyobrazić sobie jak brzmi kawałek "Iron" na żywo.

gratefullde

Najnowszy Joshua Redman. Kompozycje Led Zeppelin, Theoloniusa Monka oraz Bertolta Brechta i Kurta Weilla. Joshua Redman zadedykował album wszystkim tym, którzy lubią słuchać jazzu na żywo.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


frywolny trucht


frywolny trucht

Wczoraj kupiona płyta winylowa za okrągłe 49,99 zł. Jeśli była rok temu z innymi reedycjami zespołu- umknęła mi.





wojtek41

Uszaty mial powodzenie...) Dobranoc.