Wishbone Ash " Argus"

Zaczęty przez amati74, Styczeń 29, 2017, 14:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Koledzy takie pytanko urodziło mi się w niedzielny poranek, a mianowicie co sądzicie o płycie Wishbone Ash "Argus" ostatnio widziałem tą płytę w antykwariacie i chyba żałuję że jej nie kupiłem, ale nic straconego pewnie jeszcze ja znajdę bo to mały sklepik na peryferiach. Proszę o jakieś opinie

amati74


szczemirek

Kultowa a ponadto po prostu świetna.

tomasz_pianista

Bardzo wczesny Wishbone Ash to dobra muzyka. Później niestety gorzej.

Pytanie jakie wydanie i w jakim stanie. Brytyjskie są w cenie, natomiast holenderskie/niemieckie nie powinny kosztować więcej niż 40 zł za NM.

Przynajmniej taka moja opinia. Niech każdy płaci ile uważa:)
Grupa ratowania poziomu.

amati74

Cytat: tomasz_pianista w Styczeń 29, 2017, 15:18
Bardzo wczesny Wishbone Ash to dobra muzyka. Później niestety gorzej.

Pytanie jakie wydanie i w jakim stanie. Brytyjskie są w cenie, natomiast holenderskie/niemieckie nie powinny kosztować więcej niż 40 zł za NM.

Przynajmniej taka moja opinia. Niech każdy płaci ile uważa:)
Nie pamiętam jakie wydanie ale cena to 3£ więc jak jeszcze będzie to na pewno kupię były dwie sztuki więc coś wybiore

amati74
Już żałuję że od razu nie kupiłem

malg

Byłe prawie rok temu 13.022016 na ich koncercie w Wa-wie w Proximie - niesamowity koncert.
Mimo że Proxima nie ma najlepszej sali, świetnie nagłośniony,
oprócz tego chłopaki dali z siebie naprawdę wszystko.
Wyszedłem bardzo zadowolony jak nigdy.

Argus - to swietna płyta,
choć ja trochę lepiej od niej oceniam "Pilgrimage"


krzysiek

Ciekawa płyta, usłyszałem jakiś numer Wishbone Ash i kupiłem ją impulsywnie. Jest to jedyna płyta WA, jaką mam, bardziej mnie nie ciągnie, bo jednak moim zdaniem ta muzyka ma nieco pompatyczne zabarwienie, co zaczęło mnie po czasie nużyć.

Mam pierwsze wydanie UK "black hexagon", bardzo dobrze gra i z czystym sumieniem polecam. Udało mi się trafić, jak ceny nie były jeszcze tak debilne. Wyzwaniem może być znalezienie niezajechanego egzemplarza, ale skoro jesteś na Wyspach, to szukaj, szukaj :)

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

maciek1

Argus - brać, brać. Oczywiście co kto lubi, ale to bardzo dobrze zrealizowana płyta, a poza tym, a może przede wszystkim bardzo dobra muzyka (ale właśnie de gustibus). Ja łykam wszystkie płyty WA do Just testing. Polecam też rewelacyjnie zagrany i nagrany koncert Live Dates (obie części). Ech te gitarki unisono...:))

amati74

Dzięki za wszystkie informacje

amati74


SVART

Genialny album, mam bodajże w 5 wersjach. Jedynka też świetna, bardziej hard rockowa.

rudy-102

Cytat: tomasz_pianista w Styczeń 29, 2017, 15:18Brytyjskie są w cenie, natomiast holenderskie/niemieckie nie powinny kosztować więcej niż 40 zł za NM.
Cytat: amati74 w Styczeń 29, 2017, 17:01Nie pamiętam jakie wydanie ale cena to 3£
Jeśli mieszkasz w obszarze funtowym to istnieje spora szansa, że jest to właśnie angielskie tłoczenie.

amati74

Cytat: rudy-102 w Styczeń 31, 2017, 22:24
Cytat: tomasz_pianista w Styczeń 29, 2017, 15:18Brytyjskie są w cenie, natomiast holenderskie/niemieckie nie powinny kosztować więcej niż 40 zł za NM.
Cytat: amati74 w Styczeń 29, 2017, 17:01Nie pamiętam jakie wydanie ale cena to 3£
Jeśli mieszkasz w obszarze funtowym to istnieje spora szansa, że jest to właśnie angielskie tłoczenie.
W piątek to sprawdzę jeśli jeszcze będzie

amati74