Blog Grega - czyli co tam piszczy u Watsona

Zaczęty przez GregWatson, Sierpień 05, 2018, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY


wojtek41

Cytat: gratefullde w Luty 01, 2019, 18:32Gra w Szwecji... był u znajomego Wojtka ale nie jestem pewien czy ten kolega Wojtkowi go nie spieniężył..
Był u mnie, ale tylko w celu zaspokojenia ciekawośći. Kolega czeka na monobloki od Lenka, więc "maleństwo" trafiło do sprzedaży. Ładnie gra, to mu trzeba przyznać. Z tego co widzę pre Grzesia, będzie tylko do wkładek MM. Powinno pięknie zagrać )

GregWatson

Tak, tylko do MM. Oby tylko pikawa wytrzymała.  ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Luty 01, 2019, 19:45
Tak, tylko do MM. Oby tylko pikawa wytrzymała.  ;D

Bedzie dobrze ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


GregWatson

W oczekiwaniu na lampki eksperymentuje nagrywanie na MiniDiskach. Nabyłem tego trochę to coś trza z nimi zrobić. Ponagrywam coś z winyla i porównam później to samo nagrane na kasetę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Niedziela to i coś na luzie, bardzo fajny album polecam:



Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Wspominałem wcześniej o lampkach więc dokładnie to wygląda jak niżej. Już słyszałem jak to gra przez telefon  :)  Myślę, że to dopiero początek lamp.




Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

#358
No i w sesji rozbieranej:

Trochę tego i trochę tamtego też.

LampowY

To jakaś gotowa płytka od chińczyka z eBaya czy autorskie opracowanie?

GregWatson

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.  :)  Nie wiem.  :)  Z czasem wszystko pewnie będzie jaśniejsze dla mnie to powiem co i jak.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Ale brzmiało zacnie z czego się bardzo cieszę.
Trochę tego i trochę tamtego też.

LampowY

Gotowe PCB to przecież nic złego. Rudego klon EARa to potwierdza. W zasadzie jaki to klon? Kompletnie inne pre na zbliżonym do EARa schemacie.

GregWatson

To nie jest gotowe, to są osobiste projekty. Jutro wszystko do mnie przychodzi i składam to do kupy. Po wszystkim walne fotę co i jak w całości. Jeszcze lampki ze Skandynawii do mnie lecą. Się już nie mogę doczekać. Nóżka dyga cały czas.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

#364
Będziesz miał frajdę z innego dźwięku...

Potem jazdę jak Ci zaczną lampy padać a zakup innych okaże się problematyczny... ale dla dźwięku robimy wszystko... Potem przyjdzie czytanie forumów, które lampy naj a które nie... Potem będzie etap a dlaczego ja te lampy wziąłem a nie inne... bo może diabełki a może KT .... Hmmm... smutek i rozpacz...

Na koniec tran i zystor...

;) żartowałem
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No ponoć tam lampki całkiem całkiem. Ja tam się nie znam na tym ... jeszcze. Ale wcześniej czy później w końcu przychodzi czas na lampy właśnie. A tu się okazyja trafiła. Więc się nie zastanawiałem. Muszę tera deczko odpocząć a później jeszcze jakieś monitorki do tego zestawu kupić.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: GregWatson w Luty 13, 2019, 19:17
No ponoć tam lampki całkiem całkiem. Ja tam się nie znam na tym ... jeszcze. Ale wcześniej czy później w końcu przychodzi czas na lampy właśnie. A tu się okazyja trafiła. Więc się nie zastanawiałem. Muszę tera deczko odpocząć a później jeszcze jakieś monitorki do tego zestawu kupić.

Masz komfort doboru kolumn. Ten mały wariat jest tak wydajny prądowo, że nie boi się niskoskutecznych głośników. Aplikuj co się da i coś na pewno wybierzesz.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

"Mamy to".Już wczoraj pierwsze testy a dziś już na poważnie. Wyglądają bajecznie. Żadne fotki tego nie oddadzą.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Grzesiek, chociaż jedną fotkę byś pyknął  8)

GregWatson

Będzie więcej ale jak wrócę z roboty.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Od wczoraj spoważniałem.   :)

Ładnie brzmi skubana. Na lampkach rzecz jasna.




Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

A ja przypominam, ze dziś Dzień Kota [emoji4]
Prowadzą miłośnicy kotów [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A teraz dalej na poważnie.  Brahms, Johannes Brahms.



Trochę tego i trochę tamtego też.