Gdzie naprawić gramofon i nie tylko

Zaczęty przez GregWatson, Maj 08, 2017, 18:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Piotr (ten po prawej) to mój znajomy. Gościł u mnie w domu wielokrotnie. Nawet opchnąłem mu puste regały z Ikei na winyle ;)

dino

Ładnie Tobie Łukaszu w koloratce  ;) ;D ;D ;D

Kangie

Boguś, dziękuję. Chciałem tak jak syn pani premier ;)

Pboczek

Znowu ktoś się kręci okołopolityki :D. Panie jak tu żyć, jak?

Kangie, Ty też zrzucasz sutannę?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Greg zaczął 2,5 roku temu ;)

Ja? Nie.

Pboczek

Nic nie kumam, nic z tego, a chciałem. :)

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Kangie

Greg 2,5 roku temu wkleił trzy linki. Odkryłem temat i zajrzałem tam wczoraj. Rozpoznałem na jednym ze zdjęć swojego kumpla. Wkleiłem zdjęcie stamtąd tutaj i napisałem, że to mój kolega. A że fotka zrobiona z księdzem i Dino to podłapał... Mam nadzieję, że uczucia żadnej czytającej wątek osoby nie zostały nadszarpnięte. Jeśli tak by się zdarzyło, to poproszę administrację o przeniesienie świeżych postów do śmietnika. Nie miałem na celu politykowania.

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

dino

Qfa - jakieś psychozy zaczynamy łapać.
Wszystko staje się polityką  >:D :pij:

vasa



Cytat: Kangie w Grudzień 12, 2019, 12:11
Nie miałem na celu politykowania.
Spoko. To kuglarstwo a nie polityka [emoji6]


[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino